Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nasze zawody

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: nasze zawody

    Oooo świetnie

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: nasze zawody

      Myślę, że zawody przyszłości znajdziecie w Szkołach Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Warto sobie zerknąć na ich stronę i sprawdzić ich propozycję. Na pewno dużym atutem jest to, że mają tam innowacyjne metody nauczania. Potrafią zachęcić młodzież do nauki.

      Skomentuj


        #63
        Odp: nasze zawody

        Ja studia już skończyłam jakiś czas temu. Z zawodu jestem polonistką, rzecz jasna, nie pracuje w zawodzie, ale nie narzekam.

        Skomentuj


          #64
          Odp: nasze zawody

          ja teraz próbuje sił z własną działalnością. Tera dogrywam jeszcze takie szczegóły jak znak towarowy, jak tutaj http://zastrzezenieznakutowarowego.p...znak-towarowy/ ale juz niedługo zacznie się prawdziwa harówka..

          Skomentuj


            #65
            Odp: nasze zawody

            ja z zawodu jestem tłumaczem z języka chorwackiego ale niestety nie pracuję w zawodzie

            Skomentuj


              #66
              Odp: nasze zawody

              U nas po raz kolejny zatrudniono nowe osobe. Szkolenia Pierwsza Pomoc Gdańsk były więc znowu potrzebne. Na szczęście firma Kvadro bardzo sprawnie sobie z nimi poradziła.

              Skomentuj


                #67
                Odp: nasze zawody

                Ja w tym roku pisałam maturę z rozszerzonej chemii i biologi, chciałam pójść na stomatologie, jednak za słabo napisałam i się nie udało. Słyszałam też, że to są bardzo ciężkie studia i nie wiem czy chcę się tam pchać. Czytałam ostatnio, szukając jakiś opcji http://biznes.haloursynow.pl/artykul...zawod,7923.htm i zastanawiam się właśnie nad asystentką stomatologiczną. Są tutaj jakieś obecne ? Chciałabym się dowiedzieć więcej

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: nasze zawody

                  Napisane przez kiwi123 Pokaż wiadomość
                  Myślę, że zawody przyszłości znajdziecie w Szkołach Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Warto sobie zerknąć na ich stronę i sprawdzić ich propozycję. Na pewno dużym atutem jest to, że mają tam innowacyjne metody nauczania. Potrafią zachęcić młodzież do nauki.
                  Potwierdzam. Mój syn skończył Techinum Logistyczne i znalazł bardzo dobrą pracę :-)

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: nasze zawody

                    mnie juz tez sie udało założyć coś swojego teraz robie zastrzeżenie znaku towarowego i cieszy mnie to jak dziecko spęłniają się moje marzenia

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X