Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nasze zawody

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    przed porodem pracowałam na stacji benzynowej. Chciałabym pracować z osobami niepełnosprawnymi. Skończyłam studium terapia zajęciowa i chciałabym dalej iść na studia w podobnym kierunku. Ale na razie chce posiedzieć troszkę w domku z moją córunią
    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja jestem w wykształcenie Technikiem sprzedazy
      A ostatnio pracowałam jako barmanka
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #18
        ja jestem technikiem hotelarstwa i na ogol pracowa;lam w restauracjach badz hotelach na recepcji.
        PAULINKA 31.8.2003
        VICTORIA 20.5.2008

        12.1.2009r raczkowanie
        13.1.2009 pozegnanie cycunia
        16.1.2009 samodzielne siadanie

        Skomentuj


          #19
          Ja jestem kosmetyczka, ale odkad jestem w ciazy nie pracuje. Po porodzie planuje jednak otworzyc swoj sklep z bizuteria, albo z ubrankami dzieciecymi. Jakos tak mi sie spodobalo miec wlasny interes, jak popatrzylam na swoja tesciowa, ma sklep z odzieza damska

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            #20
            ja jestem wykwalifikowanym telemarketerem (ok rok w zawodzie)
            2,5 roku ekspedientka na monopolowym(+prace biurowe)
            potem rok sprzatania biur na 1/2 etatu (to bylo cos 2 razy w tyg na godzine a kaska jak za 1/2 etatu w sklepie)
            a z wyksztalcenia spec od psychologi i socjologi w pracy i lic biologia
            chcialabym w laboratorium diagnostycznym(jeszcze kursy) lub w dochodzeniowce szukac sladow
            a puki co szukam czegos do domu, lub na 1/2 etatu zeby dorobic a malca nie zostawiac na cale dnie

            Skomentuj


              #21
              Ja jestem poligrafem, ale ani jednego dnia nie prqacowalabym w tym zawodzie sama nie wiem czemu. Przed ciaza pracowalam jako pracownik pky obslugi klienta w obi. Byłam bardzo zadowolona, a teraz na wychowaczym
              Bartuś 26.06.08
              Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

              Skomentuj


                #22
                ja jestem w trakcie robienia zawodu technik informatyk

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  ja jestem z zawodu Technik Ochrony Srodowiska, studiowalam inzynierie Srodowiskową, a pracowalam jako ekspedientka w Tabakierze.teraz jestem na wychowawczym

                  Skomentuj


                    #24
                    a ja jestem z wykształcenia pedagogiem - mogłabym pracować w świetlicy, jako kurator albo w placówkach opiekuńczo-wychowawczych - nigdy jednak nie pracowałam w zawodzie
                    9 lat przepracowałam w biurze: papierki, papierki, sterta papierków, telefony, roboty po uszy, ciągle coś się działo - uwielbiałam tą robotę

                    teraz w domu z dzieckiem i też uwielbiam, ale już niedługo, bo trzeba będzie zabrać się za szukanie czegoś....
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj


                      #25
                      jestem farmaceutą dopiero po szkole ,urodzilam synka i prace musiałam odłożyć na inny czas
                      PATRYŚ 10-09-2008


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        A ja jestem uczennica xD W przyszłym roku szkole skoncze i bede... no właśnie kim? Tak czy siak skoncze liceum profilowane o profilu zarzadzanie informacja.

                        Ale ogolnie to planuje zostac historykiem sztuki i pracowac w zawodzie.

                        Dopoki nie stracilam sluchu wiedzialam ze pojde do szkoly aktorskiej i zostane aktorka teatralna, jednak los pokrzyzowal mi plany... do tej pory nad tym ubolewam.
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          #27
                          Ja skończyłam terapie zajęciową a pracuje jako opiekunka, osób starszych
                          jagodzianka

                          Skomentuj


                            #28
                            a ja jestem pedagogiem i wychowawcą w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii
                            Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                            http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                            http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                            Skomentuj


                              #29
                              A ja skończyłam studia o kierunku turystyka i rekreacja,zrobiła kursy na pilota wycieczek i opiekuna koloni, jako pilotka pracowałam wczesniej, a teraz wychowuje synka.
                              Od września mam w planach robić studia podyplomowe na pedagogice wczesnoszkolnej i opiekuńczej, a bardzo bym chciała pracować w przedszkolu
                              Wojtuś 28.11.2007

                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez jagodzianka Pokaż wiadomość
                                Ja skończyłam terapie zajęciową a pracuje jako opiekunka, osób starszych
                                To podobnie jak ja, tylko, że ja opiekuje sie osobami niepełnosprawnymi , ale to bardzo podobna praca, pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X