Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

agresywny facet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    agresywny facet

    Kobietki może wy coś doradzicie.
    Moja siostra ma problem ze swoim byłym facetem. Byli ze sobą 3 lata i wszystko wskazywało na to, że będą super parą a w przyszłości małżeństwem. Problem pojawił się, gdy facet nie mógł się na nic zdecydować taz. nie potrafił podjąć żadnej decyzji, co do ich dalszego życia. Siostra postanowiła się z nim rozstać. Teraz nie ma spokoju on jest agresywny w stosunku do niej, ciągle wydzwania nachodzi w domu, grozi....
    Nie wiem jak mam jej pomóc w tej sytuacji...może macie jakiś pomysł?
  •    
       

    #2
    niech zglosi dzielnicowemu, albo pojdzie doradzic sie na policje
    Jakub 19.05.2008

    Skomentuj


      #3
      niech postara się o zakaz zbliżania się do niej...
      nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale można zapytać na policji..

      Skomentuj


        #4
        Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
        niech postara się o zakaz zbliżania się do niej...
        nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale można zapytać na policji..
        Taki zakaz moze wydac tylko sad . Mysle ,ze powinna zbierac jakies dowody by moc jasno udowodnic agresje tego delikwenta

        Skomentuj


          #5
          Też uważam, że powinna iść na policję i tam się poradzić. Na pewno mają wiele takich zgłoszeń i wiedzą co najlepiej zrobić. Smutna ta rzeczywistość bywa... szkoda.

          Skomentuj


            #6
            w bagaznik i do lasu !
            shannon

            Skomentuj


              #7
              proponuję zebrać znajomych i dać mu lanie to się odczepi

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                w bagaznik i do lasu !
                podoba mi się ten pomysł, na takich typów chyba najlepszy!!

                Skomentuj


                  #9
                  o matko co za gość!!!
                  Przynajmniej zawiadom policję, że taki ktoś jest....

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                    w bagaznik i do lasu !
                    popieram!
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      mami i jak siostra daje sobie radę z tym panem?

                      Skomentuj


                        #12
                        Przed paroma laty miałam ten sam problem, dawałam sobie jakoś rade, ale te sposoby ( ostre manto od kolegów, poniżaniego, itd,) dawały spokój tylko na chwile. Zaczęłam się bać kiedy zaczą wypisywać mi na klatce,że mnie zabije. Poszłam na Policję i to dopiero go uspokoiło na tyle,że przestał mnie dręczyć i nachodzić. Także nie ma na co czekać, trzeba faceta do porządku sprowadzić i jak najszybciej zgłosić to na policję. Powodzenia

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: agresywny facet

                          Jak dla mnie z takimi agresywnymi typkami nie ma co się cackać, albo na policję go zgłosić, albo poprosić dużych mężczyzn z rodziny by mu powiedzieli żeby sobie uważał, z kim pogrywa. Tacy agresorzy wobec kobiet to przeważnie niezłe tchórze, i szukają sobie ofiery , która nikomu się nie poskarży.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: agresywny facet

                            Napisane przez myszkamoja Pokaż wiadomość
                            Kobietki może wy coś doradzicie.
                            Moja siostra ma problem ze swoim byłym facetem. Byli ze sobą 3 lata i wszystko wskazywało na to, że będą super parą a w przyszłości małżeństwem. Problem pojawił się, gdy facet nie mógł się na nic zdecydować taz. nie potrafił podjąć żadnej decyzji, co do ich dalszego życia. Siostra postanowiła się z nim rozstać. Teraz nie ma spokoju on jest agresywny w stosunku do niej, ciągle wydzwania nachodzi w domu, grozi....
                            Nie wiem jak mam jej pomóc w tej sytuacji...może macie jakiś pomysł?
                            Ja bym zgłosiła sprawę na policję, nachodzenie i groźby są karalne, w ostateczności sąd i zakaz zbliżania się. A adwokata zawsze można mieć z urzędu, bo wiem, że nie każdego stać.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: agresywny facet

                              Można podciągnąć pod groźby karalne, stalking ewentualnie
                              Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X