Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

    Napisane przez martha_22 Pokaż wiadomość
    U mnie w domu natomiast często musi pojawić się xxx fasolka po bretońsku , ponieważ mąż dosłownie za nią przepada. Jej zrobienie zajmuje jednak sporo czasu, bo to wiadomo i fasolę trzeba namoczyć, żeby się w miarę szybko ugotowała i potem także jest z tym daniem sporo pracy, dlatego też często gotuję się gotową wersją, która w niczym nie ustępuje domowemu jedzeniu.
    Dawno nie robiłam fasolki a mój mąż też bardzo za nią przepada może zregeneruje siły i po niedzieli zrobię. a za fasolką to i też moje dzieci przepadają to i ze smakiem zjedzą
    Last edited by disne; 21-07-2020, 19:47. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

      Ja coraz częściej przekonuje mojego mężczyzny do potraw wegetariańskich. I czasami udaję mi się nawet to dość skutecznie.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

        Mój chyba jak większość jest mięsożerny Ja na szczęście też, jednak nie lubie wieprzowiny, więc jemy kurczaka i czasami wołowinę

        Skomentuj


          #64
          Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

          Mój również uwielbia mięso. Jak ma obiad warzywny kilka dni z rzędu zaczyna narzekać,ze nie jest królikiem i że jest mu potrzebne mięso Uwielbia karkówkę. Mięso to jest smaczne ale faktycznie dość tłuste tak wiec staram się je przygotowywać w bardziej dietetyczny sposób. Pieczoną karkóweczkę albo duszoną...

          Kilka razy już robiłam ją według tego przepisu:
          xxx - karkówka nie jest taka tlusta, bardzo miękka, rozpływa się w ustach. Lubią ją nawet moje dzieci, które na co dzień za mięsem nie przepadają. Warto jest dodać do niej esencję Knorra. Wtedy smak jest lepszy.
          Last edited by disne; 21-07-2020, 19:47. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

            Z reguły wszyscy moi chłopacy najbardziej lubili to, co sami ugotowali. Chyb świadczy to trochę o moich zdolnościach kulinarnych...
            Gotowanie to moja pasja. W przerwach od gotowania najczęściej odwiedzam restauracjacarpediem

            Skomentuj


              #66
              Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

              moj to by mogl dziennie jesc pierogi i kluski z miesem (oczywiscie kupione w sklepie), makaron 4 sery (oczywiscie z torebki), no i mrozona pizze..
              Ja staram sie cos urozmaicac i dodawac warzywa, ale jak on ma cos ugotowac, to tragedia

              Skomentuj


                #67
                Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                Napisane przez panikrysia88 Pokaż wiadomość
                Z reguły wszyscy moi chłopacy najbardziej lubili to, co sami ugotowali. Chyb świadczy to trochę o moich zdolnościach kulinarnych...
                Punkt drugi naszego regulaminu na forum brzmi: "2. Nie umieszczaj treści reklamowych – ani w sygnaturze, ani w treści postów". Proszę więc usunąć z sygnatury treść reklamową.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                  mój najchętniej to samą chilli by wcinał. ale żeby nie miał za dobrze to zrobiłam mu po prostu gulaszową z ogromną ilością papryki. przepis czerpałam stąd , ale ja mocniej doprawiłam
                  Niepoprawna romantyczka

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                    Mój jest totalnym łasuchem i dosłownie żaden słodycz się przed nim nie uchroni. Mąż jest w stanie zjeść nawet słoik miodu naraz 0_O. Do czego ja osobiście nie byłabym zdolna. Jego ulubionym słodyczem jest zdecydowanie ptasie mleczko Najbardziej waniliowe Wedla. Które zresztą sama lubię ale jeśli chcę sprobować to najlepiej w miarę szybko bo mąż jest w stanie pochłonąć całe opakowanie za jednym zamachem. Ma delikatne nadzienie. Czekolada się łatwo nie rozpuszcza. Dopiero jak kosteczka jest już w ustach.


                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                      U mnie maż przepada za fasolke w sosie pomidorowym , ale pod warunkiem, ze dodam dużo mięsa i kiełbaski. Najbardziej smakuje nam jak dodaje pomidora z własnego ogródka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                        Dla mojego męża obiad to przede wszystkim mięso. Bez mięsa nie ma obiadu, choć czasami nie ma wyjścia A najbardziej to lubi lazanię, tradycyjne schabowe i mielone w środku z serem.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                          Mój maż lubi tradycyjne polskie obiadki. Czyli ziemniaczki plus schabowy. W ostatnim czasie również przekonaliśmy się do ryb i staram się co tydzień przyrządzić zdrową rybkę ( na przykład dzwonko łososia).

                          Na deser piekę ciasto z malinami. Czekam równięz na polskei jabłka aby wreszcie upiec szarlotkę.

                          Maż równięż uwielbia słodycze. Sama bardzo lubię czekoladę ale on jakby mógł wybrać jeden produkt spożywczy to by się objadał jedynie czekoladą....W ostatnim czasie posmakowało nam oprócz czekolady jeszcze ptasie mleczko Wedla o smaku frappe. Świetnie smakuje szczególnie zamrożone ( jest to dobra alternatywa dla tradycyjnych lodów):



                          Jak spotkacie na pólkach to spróbujcie .

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                            Mój to mógłby się żywić tylko mięsem. Zupy według niego to nie obiad i żeby taką zupą się najadł to musiałby zjeść cały gar. Ale dzięki mnie je jakieś surówki,warzywa gotowane,kasze,ryże do tego mięsa jednak widzę że najbardziej mu pasuje tradycyjna kuchnia. Najlepszy obiad według niego to schabowe,ziemniaki polane tłuszczem i fasolka z bułką tartą

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                              To widzę, że mój mąż również nie jest odmieńcem. Owszem bezmięsny obiad zje, ze smakiem, ale nie ma opcji, aby tak było częściej, mięso musi być. A lubi wszystko prawie. Nie wybrzydza, je to co ugotuję Uwielbia moją lazanię i ruskie, tak to chyba te typy numer jeden

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Jakie obiady najbardziej lubią Wasi mężowie/partnerzy

                                Ulubioną potrawą mojego męża są polędwiczki przygotowane w ten sposób: xxx (mi także smakują).
                                Last edited by disne; 21-07-2020, 19:46. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X