Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

roczek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    roczek

    jak wyprawic smykowi roczek dla najblizszej rodziny?co przygotowac jak sie zachowac zeby wszystko sie udało.byle tanio.nie mam sie kogo doradzic.pomozcie.
  •    
       

    #2
    Zaproś rodzinę lub znajomych i poproś aby zamiast drogich prezentów przynieśli jedzono a zabawa będzie super
    Wszystkiego najlepszego dla maluszka

    Skomentuj


      #3
      kiedy jest ten roczek ?

      Skomentuj


        #4
        Tanio ? Jak bardzo tanio ?
        Zapros babcie i dziadkow ,chrzestnych - upiecz torcika, jakies ciasteczka i zrob kawe. Nie musisz miec mega gosciny - to nie o to chodzi.Udane urodzinki ni ezaleza od zasobu stolu ale od ludzi ktorzy przy nim siedza.

        Pomysl by goscie przyniesli cos do jedzenia dla mnie jest przegieciem - na proszone urodziny nie powinno sie tak robic. Co innego jakas impra typu grill itp. No i dlaczego dziecko ma "cierpiec" - kazdy maly upominek bedzie mega radoscia dla dziecka i pamiatka.

        P.S.Chyba troche zły dzial na taki temat.

        Skomentuj


          #5
          *Pyszności na roczek*

          Za tydzień robię roczek mojej córeczce,zastanawiam się co podać na stól??będzie nas 17osób.chcialabym cos oryginalnego(żeby tak teściową zaskoczyć),ale nie pracochłonnego i łatwego w przyrządzeniu

          Napewno upiekę ciasto "Pysznotkę"
          Jakaś salatka??może jakieś koreczki??
          Macie jakieś pomysły sprawdzone???

          Skomentuj


            #6
            Otrzywiście będzie Tort

            Skomentuj


              #7
              U nas byl torcik i inne ciacha
              Pozniej patery z wedlinami, serami, ogoreczkami, pomidorkami,koreczki ( ser,ogorek konserwowy, papryka konserwowa, grzybki marynowane i kukurydza marynowana oraz sledziki w occie i to w roznych kombinacjach ) itp. Do tego salatka jarzynowa, z ryzem i tunczykiem, potrawka z watrobki na cieplo,potrawka a'la pizza,rybka po grecku,wolowina slodko kwasna, kurczak w curry i do tego kaszka kus kus z pieczarkami. A na kolacyjke byla salatka jarzynowa ,kurczak po meksykansku, pieczony kurczak i grzana kielbaska

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Dużo tego jedzienia połowy z tego co było u Ciebie nie umiem zrobić
                ja będę miała zdecydowanie mniej jedzenia

                Skomentuj


                  #9
                  Wierz mi ze niewiele zostalo. A same potrawy banalne w przyrzadzeniu.
                  Ja polecam kuskus z pieczarkami jako garni
                  Ja mam chopla na punkcie gotowania i wole miec duzo roznosci w malych ilosciach niz malo a w duzych ilosciach. Ciezko zadowolic kazdego jesli chodzi o smaki wiec lepiej miec wybor

                  A myslalas juz jak ustroisz stol ? Bedzie to roczek na dziecieco czy "doroslo" ?
                  Last edited by Goplana; 10-01-2009, 10:58.

                  Skomentuj


                    #10
                    Taki stol mialam na chrzest - dosc powaznie i dostojnie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      A taki na roczek ( po szampanie i torcie zastawa zmieniona zostala na wielorazowa chcialam taki akcent dzieciecy )

                      Skomentuj


                        #12
                        I torcik

                        No to sie pochwalilam
                        Moze wklejajmy tutaj swoje pomysly menu i organizacji roczkow ?

                        Skomentuj


                          #13
                          o jaki pyszny torcik mniam mniam

                          Skomentuj


                            #14
                            myslalam o stole "na doroslo" bo nie bedzie żadnych dzieci tylko same babcie,dziadki itd. jak sie robi ten kuskus z pieczarkami?? i co wogole jest??bo brzmi ciekawie

                            Skomentuj


                              #15
                              Goplankaskrzystam z twojego pomysłu i takie talerzyki i kubeczki bedą na szampana i torcik

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X