Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

roczek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Hmmm... ciezko powiedziec.
    A chcesz to podac tak jak np obiad - wszytskim czy ogolnie na stol wraz z salatkami,paterami i kto bedzie chcial to sobie wezmie ?W takim wypadku nie podejme sie porady - ciezko trafic wgust 17 osob jednym daniem.
    U nas na cielo na takich imprezach jest np bigos i salatka jarzynowa z grzana kielbaska lub pieczonym kurczakiem al etego do lekkich dan nie zalicze .

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Chcialam to "danio" podać każdemu na talerzu jako taka kolacja na gorąco,albo późny obiad..mhmm

      Skomentuj


        #48
        No to sam kuskus nie wystarczy.Moze kieszonki z piersi kurczaka z pieczarkami do tego ?Albo piersi z kurczaka z serem szynka i ananasem ? Niewiele roboty a efekt murowany

        Skomentuj


          #49
          kurczak z szynką i serem to jak sie robi??

          Skomentuj


            #50
            i z ananasem

            Skomentuj


              #51
              Froch najzyczajniej pod sloncem robisz kotlety z piersi kurczaka, pieczesz , jak juz gotowe to na gore dajesz plaster szynki, plaster ananasa i ser - wrzucasz na chwile do piekatnika lub mikrofali by serek sie stopil i zarelko gotowe Mozesz zamiast ananasa dac brzoskwinie z puszki

              Skomentuj


                #52
                Mowisz żarełko ????mniam mniam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Nam to bardzo smakuje z np smazonymi kuleczkami ziemniaczanymi

                  Skomentuj


                    #54
                    Milenka bedzie miała torcik w kształcie Misia
                    zrobię foto to później Wam pokaże.
                    jednak zrezygnowałam z cieplego dania,będą sałatki i wędliny.
                    Talerzyki kolorowe pod torcik dziś kupię..

                    Skomentuj


                      #55
                      na 20 osób nie chce mi sie smażyć tych kotletów, na upartego można było zrobić jakiś bigos albo strogonowa-dzień wcześniej ale...mi się nie chce

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Z takimi checiami to ciezko cos wymyslec
                        Pozostaje mi zaproponowac do kuskusu gulasz hiszpanski - szybko, łatwo a co najwazniejsze smacznie

                        Skomentuj


                          #57
                          Goplana przemyslałam to wszystko i gorące danie nie potrzebne.będzie duzo jedzienia "zimnego" goście przyjdą na 2-3h.w ciągu tych paru godzin nie zdążyłabym im podać tego wszystkiego.

                          Skomentuj


                            #58
                            mam tysiąc pomysłów na dzień,
                            zrobię Lazanie:P teściowa mi pomoże,a można to zrobić dzień wcześniej,przynajmniej się w urodziny nie narobisz
                            no prócz mycia garów(nie posiadam zmywarki)

                            Skomentuj


                              #59
                              Wiec jednak cos cieplego Plany zaskoczenia tesciowej spelzly na niczym ?
                              No jak uwazasz choc powiem szczerze ze ja na imprezach lubie serwowac cos czego nie je sie na codzien ze tak powiem.Nie wiedzialam z elazanie mozna zrobic dzien wczesniej - i potem co podgrzewasz w piekarniku czy jak ?

                              Skomentuj


                                #60
                                A ja upieke udka kurczaka z poeczarkami ,cebulką i ziemniaczkami pieczonymi to dla dorosłych tylko nie wiem co dla dzieciah i sałatkę zrobie 7 smaków
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X