Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

roczek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • klka
    replied
    :-)

    No rodzinka sie zjeżdża więc obiadek musi być. Myślałam o pieczonych. A co do tortu to ten z kubusiem już widziałam moment o tu: http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis31904.html
    a tu jest biedronka http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis32855.html

    Leave a comment:

  •    
       

  • froch
    replied
    Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
    Ziemniaki gotowane czy pieczone ?

    surowe ....

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Co tu duzo mowic - tradycyjny jest the best Ja nie widze u siebie torta w stylu ktory pokazala Nicola jak ta zaba - no dla mnie masakra i wez to pokroj.

    klka widze ze obiadek muszisz/chcesz zrobic - a na ktora imprezka ?
    Ziemniaki gotowane czy pieczone ?

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    dość ładny ten motyl ale mnie na kolana nie powala, jednak wole taki okrągły z prosiaczkiem czy cos w tym stylu, jak pokazywałam wyżej.

    Leave a comment:


  • klka
    replied
    Ach ten roczek:-)

    Ja też mam roczek mojej córki i wymyśliłam takie manu: sałatkę z szynki i ananasa z ryżem, udka kurczaka z pieczarkami oraz ziemniaczkami i sałatką, rosołek oraz kanapeczki i może jakieś jajeczka w majonezie lub sałatka jarzynowa a torcik planuje taki bo mi sie pomysł podoba:-)
    http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis18166.html no i oczywiście zastawa dziecięca taka jak pisałyście:-)
    co Wy na to?

    Leave a comment:


  • silek7
    replied
    ale ciachoja jeszcze popatrze może cos znajde w sklepach jakies odpowiedniego kształtu biszkoptypokombinuję sobie a finał sfotografuje
    a mąż mówi idz posiedz sobie wygadaj się i może jakies nowe przepiski będą
    ostatnio go rozpieszczam w kuchni,,,hi hi

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    O czyms takim myslalam tylko jakby tak skrocic te biszkopciki by tylko te zaokraglone koncowki lekko wystawaly

    Leave a comment:

  •    
       

  • silek7
    replied
    oooooo no tak moze byc ładnie bedzie auto na piedestale

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    A po bokach moze biszkopty paluszki w czekoladzie ? Zrobi sie taka mini korona

    Leave a comment:


  • silek7
    replied
    Dalmatyńczyk?bosko
    ja na biszkoptach kupnych-krem karpatka i odrobina marmolady robie taki na ur córki co roku i wszystkim bardzo smakujetylko ozdoby zmianiam i swieczki
    a synkowi wierzch posmaruje równiez cały kremem i zrobie szablon autka ,nast szablonem wysypie zarys auta niebieskimi wiórkami z czarnymi dodatkami (kółka i takie tam )będzie świeczka 1 roczek i po bokach ?jeszcze nie wymysliłam co po bokach ha ha
    jak myślisz wyjdzie ładnie

    Leave a comment:

  •    
       

  • Goplana
    replied
    Pochwal sie pomyslem
    Ja zobacze jak w tym roku czy kupei czy zrobie - jesli zrobie to bedzie to dalmatynczyk

    Leave a comment:


  • silek7
    replied
    Ja tort na roczek zrobie sama juz mam pomysł a na komunie w maju zamówie w cukiernii dzis pytała i taka biała księga -cudowna wyniesie mnie od 60 do 80 zł i jest to naprawde duży tort -warto więc

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    O moja ulubiona salatka Tylo w tej postaci toleruje seler ze sloiczka
    Z tym ze ja jesli robie wartswowo dodaje troche papryki konserwowej - efekt wizualny lepszy a i ciut poprawia smak.

    Leave a comment:


  • pieczulka
    replied
    wczoraj u cioci na imieninach jadlam pyyycha salatke byla ulozona warstwowo mniam...


    Sałatka selerowa z ananasem
    Składniki:
    - 10dkg szynki konserwowej,
    - 1 puszka kukurydzy,
    - 1 słoiczek selera konserwowego,
    - 1 puszka ananasa,
    - 2 pory,
    - 4 jajka,
    - 1 majonez,
    - sól,
    - pieprz.

    Jak przyrządzić?
    Ananas, szynkę i ugotowane jajka pokroić w kostkę, pory pokroić w półkrążki, selery pokroić na krótsze paski. Wszystko razem wymieszać, dodać majonez, doprawić do smaku.

    Uwagi:
    Sałatkę można układać warstwowo. Wtedy potrzebna jest spora, przeźroczysta miska.

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    colleen u nas 33 zł za kg śmietanowego.

    a co do pieczenia...
    ja tez kupie na roczek tort, zawsze kupuje na wszystkie urodziny,
    chociaż upiec biszkopt to dla mnie żaden problem, bo potrafię.
    ale takiego puchatka bym nie wykombinowała,
    nigdy nie umiałam malowac, rysowac dlatego zdaje sie na cukierników...
    wychodzi im to bardz ładnie.

    Leave a comment:

       
Working...
X