Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Soki jednodniowe

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• gilza
    replied
    Odp: Soki jednodniowe

ja od czasu do czasu zrobię sobie jakiś taki jednodniowy sok na przykład z marchewek z dodatkiem jabłka. no ale prawda jest taka, ze dużo częściej kupuję coś gotowego, co postoi nieco dłużej. cała moja rodzinka bardzo lubi soki capri http://bagpol.inkontrahent.pl/inkontrahent.php?g=191 . Ekstra smaki, dobra cena.

Leave a comment:

•    

• smerfetkaaa8
    replied

Ja planuję zakup wyciskarki. To chyba najlepsze rozwiązanie.

Leave a comment:

• sovvita
    replied

Kiedyś nie mogłam się zorganizować i robić je każdego dnia,wmawiałam sobie ,że to sporo pracy,sporo zamieszania,a jeszcze trzeba zakupić wyciskarkę...ale od Nowego roku postanowiłam to zmienić. Zaczęłam rozglądać się za wyciskarką,taką która nie zajmie mi zbyt wiele miejsca,która będzie wyciskała zarówno cytrusy jak i owoce miękkie,typu truskawka,kiwi,banan.Przeglądając internet natrafiłam na model firmy Hurom, https://hurom.com.pl/pol_m_Modele-wy...om-HZ-223.html
    spełniał on wszystkie moje oczekiwania,a dodatkowo mogłam wybrać kolor pasujący do mojego kuchennego blatu.Teraz każdego ranka wyciskam soki,tworzę nowe koktajle z dodatkiem warzyw i ziół.

Leave a comment:

• smerfetkaaa8
    replied

Ja czasami robię takie soczki,. Tylko nie codziennie, bo sporo z tym roboty.

Leave a comment:

• braap
    replied

A ja niekoniecznie. Poza tym z tego co się orientuje nie ma w ofercie dostępnego soku z buraków, który najbardziej lubię. No i te soki są drogie, bo kosztują ok 5zł i wolę zamówić sobie sok z buraków np tu http://www.jedzpij.pl/sok-z-burakow , bo to eko sok z duża zawartością soku z buraków i w niższej cenie, bo za buteleczkę wychodzi tylko 3,6zł. Taniej, zdrowiej i wygodniej, bo sok zamawiamy przez internet i dostarczają nam go do domu.

Leave a comment:

• sabina-85
    replied

Ja tam je lubie, są zdrowe i smaczne.
    Pozdrawiam

Leave a comment:

• smerfetkaaa8
    replied

Też mam sokowirówkę i wszystko robię na świeżo. Choć żałuję, że nie kupiłam wyciskarki.

Leave a comment:

•    

• teresa211186
    replied

Ja sama robię soczki dla dzieci. Mam sokowirówkę i w zależności od smaku robimy z wybranymi owocami i warzywami

Leave a comment:

• wyakin
    replied

Tylko właśnie w pracy, ale to i tak rzadko. Częściej robię sama w domu. Kupne tylko wyjątkowo, bo nawet nie smakują mi za szczególnie, a i tanie nie są.

Leave a comment:

• testolandia
    replied

Ja czasami kupowałam soki jedniodniowe, najczęściej jak byłam w pracy, to miałam blisko fajny sklepik właśnie z takimi soczkami.

Leave a comment:

•    

• lilas
    replied
    Odp: Najsmaczniejsze soki

Ja nie patrzę na firmę czy markę, ale na skład. Przede wszystkim musi być 100 procent owoców, bez dodatku cukru.

Leave a comment:

• lilas
    replied

Ja do pracy często sobie kupuję, bo mamy obok zaraz taki sklepik. Zawsze są soczki świeże, jeszcze się nie zdarzyły żadne rewolucje żołądkowe.

Leave a comment:

• mami
    replied
    ja lubie soki z HORTEXU

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Ja kupuje ale tylko marchewkowy jest dobry no i ciałko robi się brązowe

Leave a comment:

• nova
    replied
    Najsmaczniejsze soki

Której firmy soki są według Was najlepsze?

Leave a comment:

Working...
X