Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kasza kuskus

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• smerfetkaaa8
    replied
    Odp: kasza kuskus

A dla mnie ona za bardzo nie ma smaku. Wolę kaszę jaglaną.

Leave a comment:

•    

• miska699
    replied

Bardzo lubię kaszę kus kus . Nawet wczoraj jadłam ją na obiad.

Leave a comment:

• Sharona
    replied

Uwielbiam kaszę kuskus! Zazwyczaj faszeruje ją w papryce, ale czasami mnie podkusi i wtedy szukam ciekawego przepisu, chyba tutaj jakieś były: http://betonkomorkowy.com.pl/

Leave a comment:

• wyakin
    replied

Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
    Ciekawy przepis i bardzo szybki. Na pewno wypróbuje gdy będę musiała zrobić szybko obiad. A teraz coraz częściej taki obiad robie bo dużo pracy na ogrodzie
    No właśnie, sezon nam się zaczął kaszę kus kus uwielbiam też ale to zwłaszcza bliżej września, gdy papryka nie jest już taka droga i wtedy ją faszeruję. Zdrowo i pysznie!

Leave a comment:

• teresa211186
    replied

Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
    Ja kaszę kus kus robię z warzywami i kurczakiem na patelni. Daję pomidory, papryke, fasolkę szparagową i marchewkę, Do tego odrobina bulionu aby nie było suche.
    Ciekawy przepis i bardzo szybki. Na pewno wypróbuje gdy będę musiała zrobić szybko obiad. A teraz coraz częściej taki obiad robie bo dużo pracy na ogrodzie

Leave a comment:

• wyakin
    replied

Ja kaszę kus kus robię z warzywami i kurczakiem na patelni. Daję pomidory, papryke, fasolkę szparagową i marchewkę, Do tego odrobina bulionu aby nie było suche.

Leave a comment:

• teresa211186
    replied

ja kaszę kuskus robie na słodko z brzoskwiniami. Dzieci ja lubią Podaje w pucharkach ozdobioną listkiem mięty

Leave a comment:

•    

• testolandia
    replied

Bardzo lubię kaszę kuskus i na pewno którys z przepisów wykorzystam. Ja podaję równiez do obiadu, a nie tylko do sałatek.

Leave a comment:

• lilas
    replied

do ugotowanej kus-kus dodaj drobno pokrojona pappryke czerwona, zielona i zotka, troszke ogorka zielonego, kukurydza

Leave a comment:

• ellaja1728
    replied
    przed chwila zrobilam dla mojego Kubusia ta kaszke tylko na mleku. na koniec dodalam ser zolty. maly sie zajadal, nawet zabawek nie potrzebowal. dawalam mu na talerzyk male kulki, a on je bral i fru do buzki

Leave a comment:

•    

• izabela22
    replied
    a ja niestety mam wstręt do TEJ kaszy .... nawet nie mogę jej nazwy napisać...
    tak się stało, nie wiem czemu, że mam wstręt do niej od kiedy zaszłam w ciążę, i tak zostało,
    nie tknę jej a już nawet nie wypowiem nazwy,,,,

tak już mam, a kiedyś lubiłam - nie wiem czy kiedyś znowu polubię,

Leave a comment:

• dotka238
    replied
    Goplana fajny pomysl ,ja ryz na slodko tez lubie z cynamonem (ulubiony podwieczorek z czasow szkoly podstawowej) albo salatke z kurczakiem , ryzem i owocami ,mmm pycha

Leave a comment:

• Goplana
    replied
    Ano dokladnie Ryz tez sie je na slodko a dodawany jest do obiadow
    Ja wczoraj zrobilam na slodko - zalalam goracym mlekiem z dodatkiem wanilii i cukru, do tego banany i mango PYCHA

Leave a comment:

• dotka238
    replied
    Dziewczyny,kuskus z owocami moge wam na prawde polecic , super zwlaszcza latem.Mozna wkroic banany,truskawki,jablka,brzoskwinie co kto lubi

Leave a comment:

• amie7
    replied
    Pierwszy raz słyszę,że można kuskus podawać na słodko. Fajna sprawa szczególnie, że z dodatkiem owoców. Jeszcze dziś wypróbuję

Leave a comment:

Working...
X