Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co na śniadanie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • MonikaKrakus
    replied
    Odp: Co na śniadanie?

    Wszystko zalezy od tego jaki styl zycia prowadzimy. Dla osob pracujacych ciezko fizycznie przyda sie cos bardziej konkretnego na poczatek dnia poniewaz szybko to spala w ciagu kilku pierwszych godzin. Mam tutaj na mysli glownie ludzi zajmujacych sie takimi sprawami gdzie potrzeba duzo sily. Z drugiej strony dla kogos pracujacego w biurze taka dieta moze prowadzic do otylosci dlatego trzeba to dopasowac indywidualnie. Osobiscie to lubie rozpoczac dzien od czegos lekkostrawnego. Probowalam zamawiac sobie jakies dziwne rzeczy z cateringu ale szybko dalam sobie spokoj. Niestety najwyzszych lotow te dania nie sa. Zamiast tego lubie sobie przygotowac cos pysznego co starczy na kilka dni z rzedu. Jednym z takich pomyslow moze byc - xxxxx bedaca duza dawka potrzebnych nam witamin
    Last edited by disne; 18-06-2020, 20:20. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • mariola991
    replied
    Odp: Co na śniadanie?

    Cos lekkiego.

    Leave a comment:


  • ianna
    replied
    Odp: Co na śniadanie?

    Musimy pamiętać, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu całego dnia, ponieważ dostarcza niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania organizmu energii. Dlatego według mnie najlepszym produktem do zjedzenia są jajka. Dlaczego? Ponieważ oprócz tego, że są bardzo smaczne i można zrobić z nich wiele dań, to zawierają także wiele składników odżywczych. Więcej zalet wynikających z jedzenia jajek znaleźć można na xxxxx. Będąc świadom korzyści wynikających z ich jedzenia, codziennie serwuję je sobie na śniadania, w różnej postaci. Na przykład jednego dnia robię sobie jajka po benedyktyńsku drugiego po parysku, a w kolejnych dniach sadzone bądź gotowane.
    Last edited by disne; 18-06-2020, 20:20. Powód: link

    Leave a comment:


  • KarolinaMamcia
    replied
    Odp: Co na śniadanie?

    Może gofry? U mnie domownicy uwielbiają. Szukam jednak przepisu na jakąś zdrowszą wersję. Raz próbowałam z mąką ryżową i nie wyszły za fajne.

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Co na śniadanie?

    A jajka po benedyktyńsku robiłyście kiedyś? Są przepyszne!

    Leave a comment:


  • kora90
    replied
    Odp: Co na śniadanie?

    Platki z muszli.

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Co na śniadanie?

    U mnie na śniadanie była kasza manna gotowana na mleku roślinnym, a do tego mus z truskawek. To proste i szybkie śniadanko.

    Leave a comment:

  •    
       

  • AniaOs
    replied
    Odp: Co na śniadanie?

    Omlet z pomidorkami i napar z zielonej herbaty

    Leave a comment:


  • Bernadka774
    replied
    Odp: Co na śniadanie?

    Również uwielbiam owsiankę. Z jogurtem naturalnym oraz różnymi owocami smakuje wybornie i oczywiście jest bardzo zdrowa. Oprócz płatków owsianych lubię również inne ich rodzaje, np. płatki jęczmienne, żytnie oraz gryczane. Na stronie internetowej http://melvit.cba.pl/2018/05/25/wybi...poczatek-dnia/ znalazłam wiele ciekawych propozycji z udziałem tych produktów.

    Leave a comment:


  • kenia
    replied
    Odp: Co na śniadanie?

    Sama ostatnio wcinam na szybko płatki żytnie lubelli, dodaję do naturalnego jogurtu, bardzo mi smakują. Za to w weekendy zazwyczaj są śniadania na ciepło , jak omlety, placuszki, kiełbaski i jajecznica

    Leave a comment:

  •    
       

  • bertia
    replied
    Odp: Co na śniadanie?

    U na z tymi śniadaniami to tez różnie bywa, zazwyczaj to je kanapki, serek wiejsk, często do śniadania daję mu soczek, ma fazę na kubusie ostatnio i do śniadania dostaje, bo ani herbaty, ani kakao nie chce

    Leave a comment:


  • sygma998
    replied
    Odp: Co na śniadanie?

    Ale się przez was głodna zrobiłam zjadłabym takie proste tosty francuskie z keczupem

    Leave a comment:


  • kisiiaa
    replied
    Odp: Co na śniadanie?

    U mnie nie wazne jest to co na talerzu. Najwazniejsze jest wypicie pysznege smoothie od Fortuny. Zawsze mam trzy rodzaje i w zależności od nastroju wypijam dany smak. . Moge czasem nawet nie jesc ale bez picia to do pracy na pewno nie wyjde!

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Co na śniadanie?

    A wolicie śniadania na ciepło i na zimno? U mnie jest tak pół na pół.

    Leave a comment:


  • Sharona
    replied
    Odp: Co na śniadanie?

    Owsianki, albo jakieś kanapeczki albo parówkę swojemu daję, ale czasami podkusi mnie jaki przepis stąd: http://twoje-miejsce.pl

    Leave a comment:

       
Working...
X