Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie dania podać dla rodziny na chrzest ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie dania podać dla rodziny na chrzest ?

    Miałyście już chrzest swoich maleństw ? Jakie dania podałyście ? i Przystawki?
  •    
       

    #2
    Odp: Jakie dania podać dla rodziny na chrzest ?

    My robiliśmy w restauracji, ale nie byłam zadowolona. Skasowali jak za zboże , a był zwykły obiad rosół i drugie danie. Niestety nie mieliśmy zbytniej możliwości manewru.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie dania podać dla rodziny na chrzest ?

      Przede mną jeszcze wyprawianie chrzcin, więc sama jestem ciekawa, jakie dania dziewczyny serwowałyście.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie dania podać dla rodziny na chrzest ?

        U mnie hitem na chrzcinach był ser zawiany z nadzieniem.
        Kostkę sera wrzuciłam do wody tak żeby zmiękł i dał się rozwałkowac i posmarowałam go przygotowanym nadzieniem które zrobiłam z serka topionego, drobno pokrojonych jajek, papryki i cebuli. Wszystko zwinęłam włożyłam do lodówki a póxniej pokroiłam w duże plasterki

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakie dania podać dla rodziny na chrzest ?

          U nas był obiad dwudaniowy, rosół, ziemniaki lub ryż do wyboru, surówki, i z mięs: devolaje, schabowe z serem, mielone, roladki z ogórkiem i papryką.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakie dania podać dla rodziny na chrzest ?

            Ja miałam chrzciny w sobotę po południu i zrobiliśmy tylko jedno danie bez rosołu. A do mięsa podałam kluski bo wszyscy u nas je lubią.
            Mięs miałam kilka gatunków tak żeby każdy znalazł coś co lubi

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakie dania podać dla rodziny na chrzest ?

              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              Ja miałam chrzciny w sobotę po południu i zrobiliśmy tylko jedno danie bez rosołu. A do mięsa podałam kluski bo wszyscy u nas je lubią.
              Mięs miałam kilka gatunków tak żeby każdy znalazł coś co lubi
              Kluski śląskie lub kopytka to też dobry pomysł, zwłaszcza jak sama robisz w domu, to kluski sobie można przygotować wcześniej a potem wrzucić tylko na wrzątek. Ziemniaki jednak dłużej się gotuja i każdy głodny po mszy czeka, jeśli nie mamy nikogo, kto by został w domu i pilnował obiadu.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X