Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

coś pysznego:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    coś pysznego:)

    nie masz czasu na pieczenie ciasta, robienie trudnych deserów? ja też nie, dlatego proponuję Wam deserek prosty w wykonaniu. Trzeba kupić galaretkę w ulubionym smaku (jak czekasz na odwiedziny znajomych z dzieckiem różnych kolorówJ), po kilka sztuk świeżych owoców i śmietanę 30% z której po dodaniu cukru waniliowego zrobisz pyszny puszek. WYKONANIE: galaretka...patrz na opakowaniu napełnij nią szklankę do połowy i wstaw do lodówki, następnie przygotuj bitą śmietanę (wystarczy ją schłodzić i dodać po jednej łyżeczce cukru waniliowego i zwykłego i ubić mikserem), na galaretkę kładziemy pokrojone owoce, a na koniec śmietana....pyszne polecam
  •    
       

    #2
    No, same plusy: smacznie, szybko i niedrogo!

    Skomentuj


      #3
      cos na slodko

      Butterplaetzchen
      500g maki
      250g cukru
      2 cukry waniliowe (ja robilam bez)
      szczypta soli
      300g masla/margaryny
      2 jaja
      Przygotowanie:
      Wszystkie skladniki wrzucic do miski i dobrze zagniesc. Ciasto wstawic na pol godz do lodowki. Pozniej rozwalkowac na ok 0.5 cm i wyciac ciasteczka. Posmarowac zoltkiem i na ok 10min wstawic do piekarnika nagrzanego na 180st.

      typowe niemieckie ciasteczka na boze narodzenie
      Jakub 19.05.2008

      Skomentuj


        #4
        mniam...ciacha to to co lubię

        Skomentuj


          #5
          Odp: cos na slodko

          Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc przepis jak znalazł. Ja zawsze robię jakieś wypieki i ciasteczka, więc może w tym roku zrobię takie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: coś pysznego

            Robiłam kiedyś bardzo często taki deserek i faktycznie zawsze każdemu smakował. A roboty wiele nie ma, trzeba tylko poczekać aż galaretka stężeje.

            Skomentuj


              #7
              Odp: coś pysznego

              Faktycznie przepis bardzo fajny i może byc pysznie. Szkoda tylko, że akuturat muszę liczyć kalorie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: coś pysznego

                Jak widze coś pysznego to liczenie kalorii zawsze odkładam na potem. Przepis fajnie brzmi, wiec w najbliższym czasie spróbuję zrobić. Ciekawe czy nam posmakuje.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: coś pysznego

                  Fajne, smaczne i szybkie są też takie deserki w szklankach na bazie owoców, otrębów, płatków i jogurtu naturalnego. A do tego jak zdrowo i jak ładnie się prezentują

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X