Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zupa szpinakowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Lara5
    replied
    Odp: Zupa szpinakowa

    Widzicie warto było was przekonać do szpinaku
    ja mam ochotę jeszcze wypróbować jarmuż czy posmakuje rodzince ale jeszcze tego nie robiłam i nie jadłam więc się zobaczy

    Leave a comment:

  •    
       

  • marzena_161
    replied
    Odp: Zupa szpinakowa

    Ja też ostatnio robiłam ale krem szpinakowy, dodałam do niego czosnek, 2 cebule no i ogólnie upiekłam grzanki do tego. Nawet nie myślałam, że będzie tak dobre, bo apetycznie to to wcale nie wygląda

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Zupa szpinakowa

    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
    O tak jajeczko w teakiej zupce szpinakowej to dla mnie podstawa i obowiązek- bez tego jajka potrawa ta nie smakuje już tak samo. Tak jak jajko w zupie szczawiowej
    do szczawiowej zawsze dawałam do szpinakowej to nigdy to też zmienię

    teresa Ja też myślałam abyśmy posadzili pod tunelem szpinak Świeży to zawsze świeży lepiej niż mrożony i tego roku spróbujemy bazować na świeżym

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Zupa szpinakowa

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Wiesz że udało Ci się mnie przekonać czyli dokonałaś dość trudnej rzeczy W weekend zrobiłam małemu szpinak z makaronem tylko bez tych wszystkich ulepszaczy i jak spróbowałam to byłam miło zaskoczona smakiem.
    to bardzo się cieszę że się przekonałaś to teraz możesz inne potrawy pokombinować ze szpinakiem Nie wiem czemu niektórzy boją się szpinaku Bo myślą co zdrowe to ble

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Zupa szpinakowa

    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
    O tak te dwie zupy bez jajka to nie te same zupy. Zurek bez jajka zje ale szpinakowa i szczawiowa musi mieś jajko pokrojone w ćwiartki, albo ósemki.
    I jeszcze przypomniała mi się zalewajka- też z jajeczkiem wersję przekazała mi moja mama. jak zawsze mysle o jedzeniu zaraz robię się głodna

    Leave a comment:


  • teresa211186
    replied
    Odp: Zupa szpinakowa

    O tak te dwie zupy bez jajka to nie te same zupy. Zurek bez jajka zje ale szpinakowa i szczawiowa musi mieś jajko pokrojone w ćwiartki, albo ósemki.

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Zupa szpinakowa

    O tak jajeczko w teakiej zupce szpinakowej to dla mnie podstawa i obowiązek- bez tego jajka potrawa ta nie smakuje już tak samo. Tak jak jajko w zupie szczawiowej

    Leave a comment:

  •    
       

  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Zupa szpinakowa

    No ja akurat nie przepadam za jajkiem w tej zupie.

    Leave a comment:


  • teresa211186
    replied
    Odp: Zupa szpinakowa

    U męża w domu nigdy nie jedli szpinaku i jak zobaczyli jak zrobiłam to od razu było nie my tego nie jemy, a jak spróbowali to zjedli i nawet im smakowało. A teściowej tak bardzo ze wiosną zasiała w ogródku żeby mieć swój.
    Do zupy szpinakowej dodaję jajko chociaż nie wszyscey je dają

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Zupa szpinakowa

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    Może nie wygląda aż tak apetycznie ale jak nie spróbujesz to się nie przekonasz
    Wiesz że udało Ci się mnie przekonać czyli dokonałaś dość trudnej rzeczy W weekend zrobiłam małemu szpinak z makaronem tylko bez tych wszystkich ulepszaczy i jak spróbowałam to byłam miło zaskoczona smakiem.

    Leave a comment:

  •    
       

  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Zupa szpinakowa

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    Polecam jeszcze zrobić szpinak z taką mięszanką Z Knorra połączyć tylko ze śmietaną Pycha wychodzi Z makaronem najlepiej
    Nie bardzo lubię tych gotowych mieszanek, ponieważ w większości przypadków mają sztuczne dodatki.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Zupa szpinakowa

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Wiesz co chyba bardziej nieznajomość niż niesmak? A przynajmniej w ogóle nie kojarzę żeby u mnie w domu gotowało się szpinak a tym bardziej zupę szpinakową???
    Może nie wygląda aż tak apetycznie ale jak nie spróbujesz to się nie przekonasz
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Zupa szpinakowa

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Wiesz co chyba bardziej nieznajomość niż niesmak? A przynajmniej w ogóle nie kojarzę żeby u mnie w domu gotowało się szpinak a tym bardziej zupę szpinakową???
    no to koniecznie musisz spróbować Ja polecam Ileż to potraw można ze szpinakiem robić

    Leave a comment:


  • pradip
    replied
    Odp: Zupa szpinakowa

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    niesmak z dzieciństwa ?
    Wiesz co chyba bardziej nieznajomość niż niesmak? A przynajmniej w ogóle nie kojarzę żeby u mnie w domu gotowało się szpinak a tym bardziej zupę szpinakową???

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Zupa szpinakowa

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Współczuję na mojego ssaka na szczęście raczej nie wpływało moje jedzenie więc jadłam jak dawniej. A w temacie to ja nie wiem jak Wy możecie to jeść bleeee
    niesmak z dzieciństwa ?

    Leave a comment:

       
Working...
X