Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

* Przepis Na Tort* Pilne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    * Przepis Na Tort* Pilne

    Dziewczyny potrzebuję jakiś sprawdzony i dobry przepis na torcik urodzinowy dla mojej 2 letniej córeczki,bo się okazało,że party robię 2 stycznia a cukiernie pozamykane a od czwartku do soboty przecież nie bede trzymać tortu w lodówce...hmm więc chyba muszę zrobić coś sama

    jeśli macie jakieś propozycję- piszcie bo na pewno muszę z czegoś skorzystać

    dzięki
    FROCH
  •    
       

    #2
    Odp: * Przepis Na Tort* Pilne

    prosty i szybki to zrobić biszkopt i go przełożyć kremami
    http://www.wielkiezarcie.com/recipe30629.html
    a jak chcesz zabłysnąć to zrób tort motyl albo biedronkę
    http://www.wielkiezarcie.com/recipe32855.html
    http://www.wielkiezarcie.com/recipe18166.html
    zdjecie.php1.jpg

    zdjecie.php.jpg

    Skomentuj


      #3
      Odp: * Przepis Na Tort* Pilne

      Frosia ja pieke biszkopt wg.przepisu mojej babci tzn.daje tyle lyzek maki i cukru ile dalam jajek.Bialka oddzielam na poczatku od zoltek i ubijam na piane z polowa cukru,zoltka mieszam z maka i reszta cukru,pozniej delikatnie mieszam piane z powstalym ciastem,mozesz dac troszke proszku do pieczenia ,wtedy na pewno ladnie wyrosnie(ja daje na czubku lyzeczki).
      Po upieczeniu poczekaj troche zanim go wyjmiesz z piekarnika zeby nie opadl,mi ostatnio tak oklapl ze wygladal jak kapelusz...nie wiem dlaczego...
      Tak poza tym to Agnieszka fajne przepisy wkleila,moze sproboj biedrone upiec
      Co do dekoracji to jedyne czego nie znosze w kuchni to babranie sie w kremie,zupelnie nie mam do tego cierpliwosci wiec nic ci nie polece
      Last edited by dotka238; 29-12-2009, 16:25.

      Skomentuj


        #4
        Odp: * Przepis Na Tort* Pilne

        Miss na roczek Karolka babka upiekła mi tort z nadzieniem śmietankowo-truskawkowym i wszystkim baaardzo smakował

        Skomentuj


          #5
          Odp: * Przepis Na Tort* Pilne

          dziekuje Dziewczynki za propozycję,ale jednak się okazało,że zostajemy na dłużej w kraju,więc ni potrzebuje teraz tortu,pozniej zamówię
          FROCH

          Skomentuj


            #6
            Odp: * Przepis Na Tort* Pilne

            A ja potrzebuję tort z Tomkiem. Jak pamiętam, że w tamtym roku miałam problem by dostać tort z żelową dekoracją to mi się odechciewa teraz szukać z Tomkiem
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #7
              Odp: * Przepis Na Tort* Pilne

              Tree a TOMEK to jakis rodzaj kremu czy co to takiego

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: * Przepis Na Tort* Pilne

                tree a moze chodzi Ci o takie gotowe szablony jadalne na TORT na allegro popatrz
                FROCH

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: * Przepis Na Tort* Pilne

                  Tree a może spróbuj sama zrobić a obrazek kupić gotowy:
                  http://www.allegro.pl/item863022385_...mas_rozne.html

                  Skomentuj


                    #10
                    przepis na krem do tortu...

                    pierwszy raz w zyciu bede robila tort dla swojej 3-letniej corci... przepis na biszkopt juz mam wyprobowany, ale problem z kremem... corcia uparla sie na czekoladowy... macie jakis sprawdzony przepis? czy jeden krem wystarczy? a moze zrobic dwa? wiem, ze dobre sa ze smietany i gorzkiej czekolady... aaa i sprawa pilna, bo na jutro


                    ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                    IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                    ---------------------------------------------------

                    Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: przepis na krem do tortu...

                      masa z jajek na parze i powoli dodawać do tego rozpuszczona mleczną czekoladę

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: przepis na krem do tortu...

                        2 kostki margaryny
                        4 jajka
                        6 łyżek cukru
                        2 mleczne dobre czekolady
                        jajka ubić na parze z cukrem, utrzeć margarynę, rozgrzać czekoladę
                        ucierać margarynę i powoli dodawać masę jajeczną i przestudzoną czekoladę powoli ucierając

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: przepis na krem do tortu...

                          dzięki czekam na dalsze propozycje


                          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                          ---------------------------------------------------

                          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: przepis na krem do tortu...

                            wg moich doświadczeń najlepszy i sprawdzony jest krem z serka mascarpone i bitej śmietany pyszny i co najważniejsze smakuje zarówno dzieciom jak i rodzicom .

                            kup serek mascarpone w środku na wieczku jest przepis na tiramisu- zrób masę wg tego przepisu (do serka dodajesz bitą śmietanę i cukier puder- ale tam jest wszystko napisane w jakich proporcjach) na tort o wielkości dużej blachy lub tortownicy potrzebujesz dwa opakowania po 250 lub jedno 500 serka mascarpone.

                            smacznego

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: * Przepis Na Tort* Pilne

                              Ja też zamawiałam torcik w cukierni, bo jakoś się ze wszystkim nie wyrobiłam. Czasami moja mama mi pomoże i zrobi tort.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X