Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*Pyszności na dwa latka *

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    *Pyszności na dwa latka *

    Z racji tego ,że jest wątek pyszności na roczek postanowiłam założyć wątek pyszności na dwa latka.
    Jeszcze trochę czasu do naszych urodzinek ale wiem ,że nie które z Was są bliżej niż my.A więc co planujecie ?? Na roczek dzieci mało co rozumieją a teraz to już raczej tak.
    Dzielmy się przepisami i pomysłami
    Amelia 12.03.08
  •    
       

    #2
    Odp: *Pyszności na dwa latka *

    u mnie na pewno bedzie duzy tort bo duzo gościjeszcze nie wiem jaki ksztalt ale duuuzy hehe
    co do menu to pewnie slodkosci dla dzieci tpu paluszki i chrupki watpie zeby tkneli cos innego
    a dla nas to pewnie grill i sałatki


    Skomentuj


      #3
      Odp: *Pyszności na dwa latka *

      Taki dwulatek to bez problemu zje piers kurczaka w platkach czy paroweczke w ciescie jednak osobiscie nie robilam przyjecia pod synka bo ten ledwo co tknal, tortu nawet nie skosztowal.

      Skomentuj


        #4
        Odp: *Pyszności na dwa latka *

        ja i Nusiak zaczynamy urodzinki naszych pociech w roku 2010,bo dzieciaczki sa ze stycznia

        ja teraz w sobotę lub w nd robie Milence urodzinki czyli 2,3 stycznia(normalnie ma 19 tego) bo 5-tego jedziemy juz do FR,a chciałam jej zrobic taką mini imprezkę wkoncu ur. ma się raz w roku

        Na pewno bedzie coś na ciepło,jakieś danie,sałatki,tort itd...w sumie to nie mam jeszcze sprecyzowananego menu,bo moi rodzice organizują te party,ale kiedy bedę już PO to napiszę co mieliśmy
        FROCH

        Skomentuj


          #5
          Odp: *Pyszności na dwa latka *

          tort dla MIlenki bedzie miał obrazek z Hello Kitty, bedzie okrągły z kotkiem, bo moja córa bardzo lubi tą maskotkę,która dostała od cioci Dorotki
          FROCH

          Skomentuj


            #6
            Odp: *Pyszności na dwa latka *

            ja już powoli zaczynam myslec nad menu na 2 latka

            i upiekę 2 ciasta: capuccino i czeski, i do tego może zrobię blok czekoladowy-bo ostatnio mi zasmakował u koleżanki

            Mój Tata zrobi mi pyszny pasztet drobiowy(jeśli chcecie przepis na pasztet to wrzucę na wątek) i planuje zrobić schab faszerowany ze śliwką..czy jakoś tak- oczywiście tata mi to zrobi bo on jest spec w gotowaniu
            na pewno bedzie torcik i pewnie zrobię sałatkę z tuńczyka
            FROCH

            Skomentuj


              #7
              Odp: *Pyszności na dwa latka *

              Miss, prawdziwe przyjęcie szykujesz!

              Ja uznałam, że Łukasz jest najważniejszy, a on i tak jest wybredny i okazało się, że nawet tortu nie spróbował. Ponadto mamy małe mieszkanie i nie miałabym gdzie usadzić wszystkich 10 gości, bo mamy zaledwie 3 krzesła i stołek . Ograniczyłam się wiec tylko do tortu, owoców, ciastek i soku. I przyszli po wczesnym obiedzie. Mieli bawić się z jubilatem, a nie obiadać.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: *Pyszności na dwa latka *

                No też sposób
                wiesz co? wypaśne nie będzie bo będzie 10-12 osób,ale jestem teraz w Pl i może dlatego chcę zrobić,bo to dobry pretekst do spotkania się
                FROCH

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: *Pyszności na dwa latka *

                  czytam z ciekawością ten wątek bo niedługo moja też ma urodziny ale już trzecie..o kurcze ale ten czas leci.


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: *Pyszności na dwa latka *

                    Ja tez z ciekawoscia czytam i...zastanawiam sie czy nie zorganizowac sie tak zeby 2 urodzinki byly swietowane w pl...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: *Pyszności na dwa latka *

                      My 2 ur mamy w lutym
                      jak wczesniej pisałam na pewno ciasta i slodycze salatka z tuńczyka,grill,dla starszych

                      Miss zapodaj ten przepis na pasztet

                      chciałabym zrobic tort w kształcie auta i nie wiem czy wypali


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: *Pyszności na dwa latka *

                        Silek my też mamy 2 urodzinki w lutym
                        Ja planuję zrobić tort "ciuchcię" tzn lokomotywę + wagoniki i kazdy w innym smaku. Mam nadzieję ze mi wyjdzie

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: *Pyszności na dwa latka *

                          akiedy Karolek ma ur?którego lutego?ja mam duze checi ale za grosz talentu hahhaha


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: *Pyszności na dwa latka *

                            silek jutro postaram się wrzucić przepis
                            FROCH

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: *Pyszności na dwa latka *

                              Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                              akiedy Karolek ma ur?którego lutego?ja mam duze checi ale za grosz talentu hahhaha
                              Silek mój mały ma 13 a Twój?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X