Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

T h e r m o m i x co sądzicie ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    T h e r m o m i x co sądzicie ?

    Ostatnio moja znajoma była na pokazie garnka thermxx,zachwala go pod niebiosa,to urządzenie wszystko robi zastanawiam się nad kupnem takiego sprzętu, koszt ok.4 tys.-kurcze dużo,jak patrzyłam na allegro to ok.3,5tys.
    Znajoma mówi,że np.ciasto wyrabia w 3 minuty chleb można w nim robić- wiadomo że trza mieć piekarnik,żeby upiec.

    Tak sobie myślę,że taki thermo mix to chyba dobra pomoc w kuchni.
    Czy któraś z Was ma może coś takiego w domu??czekam na jakiej opinie na ten temat.
    FROCH
  •    
       

    #2
    Odp: Thermomix

    miss moja znajoma ma urządzenie podobne, z pewnością nie za taką cenę, rzeczywiście wyrabia ciasto, wyrabia i piecze chleb
    fajna sprawa jesli chodzi o domowy własny wypiek, ale z tego co wiem pożera mnóstwo prądu i trochę takie pieczenie trwa...tylko, że mówię -ona ma urządzenie tańsze z pewnością
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj


      #3
      Odp: Thermomix

      Izka to może ona ma cos a'la thermomix??
      podobno ta cena 3,5-4 tys to jest cena mniej więcej stała od kilku lat.
      Wiem,że do tego są książki,co jak z czego zrobić itd.. A jak gotujesz normalnie to też idzie Ci prąd..i jeszcze się urobisz...hmm sama nie wiem,zachwalają go te Kobiety które go mają
      FROCH

      Skomentuj


        #4
        Odp: Thermomix

        tak ona pewnie ma coś a'la thermomix
        pewnie, ze to cudo jest fajne, no ale mnie na takie nie stać, więc poge tylko pomarzyć póki co i zazdrościć tym kobietkom co je maja?

        Froszku masz chrapkę na takie urządzonko?
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #5
          Odp: Thermomix

          Chciałabym sobie je kupić,dla mnie trochę drogo...ale mam chrapkę..bo ja noga w kuchni jestem- tzn.z głodu nie umrę,ale żadne rarytasy
          i tak od kilku dni się zastanawiam nad tym sprzętem
          FROCH

          Skomentuj


            #6
            Odp: Thermomix

            Miss ja piłam ajerkoniaka zrobionego własnie własnoręcznie w tym thermomisie przez znajomego teścia. Noo pycha był, ja nie lubię takich alkoholi co mocno czuć spirytus, a ten był fajny taki słodziutki
            A i jeszcze cisto i chleb wyrobi. Urządzenie fajne, no ale cena też fajna
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #7
              Odp: Thermomix

              moja przyjaciółka kupiła go w wakacje.
              byłam na wyżerce.
              kurde super to urządzenie, robi wszystko i w 5 minut, robi chleb, ajerkoniak tez piłam, bułeczki, zupkę-krem z ogórka i wiele innych smakowitości.
              naprawdę jakbym miała na zbyciu taką kasę to bym na pewno kupiła bez mrugnięcia okiem.
              a i ciasto na pizzę super robi.
              Last edited by pinklady; 14-10-2009, 14:59.
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Thermomix

                Znajoma też piła adwokat z tego cuda...wszystko robi w 5 minut
                Pogadam z mężem i chyba sobie sprawimy taki sprzęt,bo chyba warto.
                FROCH

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Thermomix

                  ja byłam sceptycznie nastawiona zanim mnie przyjaciólka na ucztę z tego cudeńka nie zaprosiła.
                  żeby to było połowe tańsze....
                  ale warto warto froszku!
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Thermomix

                    froszek moja sasiadka ma cos podobnego za (20 euro kupila),ale ja u niej tylko wypieki z tego widzialam wiec moze to nie to samo ?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Thermomix

                      Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                      froszek moja sasiadka ma cos podobnego za (20 euro kupila),ale ja u niej tylko wypieki z tego widzialam wiec moze to nie to samo ?
                      dotka w pierwszym poście podałam linka jak to cuś wygląda i kosztuje ok.3,5tys zł.więc za 20e to chyba nie to
                      FROCH

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Thermomix

                        ja tez myslę że to nie to.
                        przyjaciółka dała za nniego 3200 ale kupiła od koleżanki co się zajmuje sprzedażą tego i chyba dostała bez marży czy troche taniej już nie pamiętam
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Thermomix

                          Noo ja też myślę,że warto
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: *********************************

                            Nie wydałabym na garnek az tyle pieniędzy. Nie wiem co za technologia (chyba kosmiczna) jest w nim stosowana.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp:

                              Pewnie mowa o thermomiksie. Ja mam już od dwóch miesięcy taki sprzęcior i jestem nim zachwycona. Taki to mega ułatwienie w życiu, tym bardziej że np. nie trzeba samemu ugniatać ciasta. ;D A że mam ten tm6 to już w ogóle super.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X