Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsza Rocznica ślubu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pierwsza Rocznica ślubu

    Witam serdecznie niedługo bedziemy obchodzić pierwszą rocznice ślubu kompletnie nie wiem co przygotować,będzie ok 25 osób w tym5 dzieci poradzcie co można dobrego przygotować,może macie jakies sprawdzone przepisy będe wdzięczna
  •    
       

    #2
    To zalezy jak dlugo bedzie impreza trwala, o ktorej sie zacznie, czy robisz obiad i co lubia goscie. Czy impreza ma byc na slodko czy wolicie np jakies salatki i potrawki. Czy ma byc kolacja i wogole

    Skomentuj


      #3
      Imprezke pewnie zrobimy ok 16-17 moja rodzinka to raczej salatkowa myślałam żeby zrobić ciasto i smaczna kolacje

      Skomentuj


        #4
        No to przepisow na salatki jest tu troche - poszperaj w kulinariach. A kolacje chcesz ciepla ? Moze no piersi z kurczaka z zurawinami lub pieczarkami, do tego kuskus na przyklad ?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pierwsza Rocznica ślubu

          Ja bym podała jedno danie na ciepło, a resztę na zimno ( sałatki, wędl;inki, ogóreczki) do tego ciasto, torcik i kawa.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pierwsza Rocznica ślubu

            Ja także bym podała jedno danie na ciepło, a resztę na zimno. Obowiązkowo torcik , ciasto i kawka. Kolacji bym nie planowała.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pierwsza Rocznica ślubu

              My nie robiliśmy na pierwszą rocznicę ślubu żadnej imprezy, bo dopiero co zostaliśmy rodzicami i maluszek był najważniejszy. Dzień spędziliśmy w domu w trójkę. Popieram dziewczyny, też jedno danie na ciepło.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pierwsza Rocznica ślubu

                My na pierwszą rocznice zrobiliśmy grila bo akurat był dłuh=gi weekend i przyjechał szwagier z zagranicy a on z żona też mieli rocznicę (6) więc tak razem zrobiliśmy małą imprezę na którą ptzyjechali znajomi

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pierwsza Rocznica ślubu

                  My spędziliśmy ją w domu, przy kominku, przy romantycznej kolacji przy świecach. Jak za dawnych czasów, gdy nie było jeszcze dzieci

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X