Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Placki ziemniaczane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • blawatkowa15
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Placki ziemniaczane to popisowe danie mojego taty. Przyznam, że nigdy nie jadłam ich ze śmietaną. Wiem, że niektórzy jedzą je z dodatkiem cukru pudru albo ketchupu, ale o śmietanie pierwszy raz słyszę

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Ja również nigdy nie dodawałam śmietany do środka ciasta ale wypróbuję ten sposób przy najbliższej okazji to zobaczymy Placki ziemniaczane uwielbiam aż teraz na samą myśl aż mi ślinka cieknie

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    A teraz mówisz o dodawaniu śmietany do placków czy na gotowe placki? Bo w tej drugiej wersji miałam okazję jeść.

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
    Nie dodawałam nigdy do placków śmietany... Muszę w takim razie wypróbować ten sposób!
    Ja też nigdy nie dodawałam śmietany, ale u mojej teściowej zawsze są ze śmietaną i muszę przyznać, że smakują równie wyśmienicie. Zresztą ja po prostu bardzo lubię placki ziemniaczane!

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Napisane przez lilas Pokaż wiadomość
    Uwielbiamy placki ziemniaczane Ja do nich daję jeszcze odrobinę śmietany, to wtedy ciasto nie ciemnieje i placuszki ładnie się prezentują.
    Nie dodawałam nigdy do placków śmietany... Muszę w takim razie wypróbować ten sposób!

    Leave a comment:


  • testolandia
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Bardzo lubie placki ziemniaczane, ale mnie trochę deprymuje stanie i smażenie. Ciągle coś mi pryska i się przypala :/

    Leave a comment:


  • lilas
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Uwielbiamy placki ziemniaczane Ja do nich daję jeszcze odrobinę śmietany, to wtedy ciasto nie ciemnieje i placuszki ładnie się prezentują.

    Leave a comment:

  •    
       

  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Teraz już mi po prostu to nie smakuję .

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
    Kiedyś miałam w zwyczaju jeść placki na słodko, teraz już bym tak nie potrafiła.
    a dlaczego czasem taka odmiana jest dobra Ja tam lubię w obydwóch wersjach

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Kiedyś miałam w zwyczaju jeść placki na słodko, teraz już bym tak nie potrafiła.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
    słyszałam właśnie o marchewce, chociaż nigdy nie próbowałam w taki sposób ich wykonać
    Podobnie jak placki z sosem, jak dla mnie jak placki ziemniaczane to tylko z cukrem chyba ze są z cukinią to wówczas bez cukru, bo i tak są słodkie
    dla mnie też na słodko z cukrem i śmietaną najlepiej A mąż to z sosem musi być !

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    słyszałam właśnie o marchewce, chociaż nigdy nie próbowałam w taki sposób ich wykonać
    Podobnie jak placki z sosem, jak dla mnie jak placki ziemniaczane to tylko z cukrem chyba ze są z cukinią to wówczas bez cukru, bo i tak są słodkie

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Anis - placki z cukinii uwielbiam tak samo jak i ziemniaczane
    Kiedyś ziemniaczane zrobiłam tak że starłam do tego i cukinię i marchewkę i cebulę , były pyszne Można próbować na różne sposoby

    Leave a comment:


  • Anis81
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Lubię placki ziemniaczane, jednak nie robię ich zbyt często z racji mojego obrzarstwa pod ich kontem
    w ubiegłym roku wypróbowałam placki z cukini i polecam, jeśli ktoś jeszcze takowych nie jadł i nie smakował
    Jeśli ktoś się boi experymentować na początek może dodać niewielką ilość cukini w stosunku do ziemniaków, placuszki mają fajny słodkawy smak.

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
    Ja czasem robię takie zmodyfikowane placki ziemniaczane, dodając zioła, zmielone samodzielnie siemię lniane i poszatkowaną marchewkę. Polecam, naprawdę dobre takie placuszki wychodzą.
    Całkiem ciekawy pomysł z tym siemieniem lnianym. Z marchewką już nie raz robiłam, są pyszne!

    Leave a comment:

       
Working...
X