Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Placki ziemniaczane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • mikaa997
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
    Mi smakują placki ziemniaczano marchewkowe. Są bardzo chrupiące.
    o też ciekawy pomysł, nigdy nie próbowałam Też fajny sposób na przemycenie domownikom zdrowej marchewki za którą mój synek totalnie nie przepada

    Leave a comment:

  •    
       

  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Mi smakują placki ziemniaczano marchewkowe. Są bardzo chrupiące.

    Leave a comment:


  • teresa211186
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Teresko, ciekawa jestem czy mąż pozna różnicę w smaku, my już może po prostu się przyzwyczailiśmy i nawet uwagi na to nie zwracamy hehe daj znać jak coś bo ciekawa jestem
    Na pewno dam Ci znać bo takiego nabrałam apetytu, ze zrobię placki ziemniaczane dzisiaj na obiad i zobaczymy czy ktoś poczuje róznicę

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Teresko, ciekawa jestem czy mąż pozna różnicę w smaku, my już może po prostu się przyzwyczailiśmy i nawet uwagi na to nie zwracamy hehe daj znać jak coś bo ciekawa jestem

    Leave a comment:


  • teresa211186
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Teresko tka na prawdę obojętnie robię jedne placji i ja lubie na słodko a mąż z gulaszem właśnie. Na prawdę ten majeranek nie zmienia smaku w plackach- moim zdaniem więc warto spróbować
    A więc spróbuje i zobaczymy, u nas największym smakoszem jest mąż więc zobaczę czy wyczuł róznicę w smaku.

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Teresko tka na prawdę obojętnie robię jedne placji i ja lubie na słodko a mąż z gulaszem właśnie. Na prawdę ten majeranek nie zmienia smaku w plackach- moim zdaniem więc warto spróbować

    Leave a comment:


  • teresa211186
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Ja do placków ziemniaczanych polecam dodać dużo majeranku bo on nie zmieni smaku a bardzo odciąży nasz przewód pokarmowy bo placki są bardzo ciężkostrawne
    Nie robiłam nigdy z majerankiem placków ziemniaczanych, a podajesz je na słodko czy raczej na ostro z jakimś gulaszem mięsnym

    Leave a comment:

  •    
       

  • mikaa997
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Ja do placków ziemniaczanych polecam dodać dużo majeranku bo on nie zmieni smaku a bardzo odciąży nasz przewód pokarmowy bo placki są bardzo ciężkostrawne

    Leave a comment:


  • wyakin
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Sos kurkowy fajna sprawa, zwłaszcza jeśli ma się świeże, prosto z lasu Ostatnio odkryłam też placki smażone na maśle. Nigdy tak nie smażyłam, ale to połączenie z masłem jest fantastyczne.

    Leave a comment:


  • saul258
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Sos grzybowy do placków na pewno pycha, ale ja najbardziej lubię na słodko z cukrem, śmietaną albo powidłami

    Leave a comment:

  •    
       

  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Ja ostatnio zrobiłam sos kurkowy to placków. To było przepyszne połączenie!

    Leave a comment:


  • myszunia11
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Najczęściej albo z pieczarkowym albo z grzybowym. Na tej stronie jest dobry przepis:
    https://www.przepisy.pl/przepis/sos-pieczarkowy - sos jest gęsty i bardzo aromatyczny. Placki są o wiele smaczniejsze niż z samą śmietaną.

    Wielu grzybiarzy sprzedaje teraz grzyby, tak wiec warto jest skorzystać z sezonowej okazji. Sos z prawdziwych borowików jest świetny !

    Leave a comment:


  • malinka0077
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Z jakim sosem podajecie placki?

    Leave a comment:


  • wyakin
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Do samego ciasta na placki nie dawałam nigdy śmietany. Jeżeli już to jest to dodatek. Najczęściej jemy własnie ze śmietaną albo cukrem, a jak większy obiad to gulasz węgierski.

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Placki ziemniaczane

    Ja kiedyś jadłam placki z cukrem... Teraz sobie tego jednak nie wyobrażam.

    Leave a comment:

       
Working...
X