Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciasto marchewkowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: ciasto marchewkowe

    Zawsze obiecuję sobie, że zrobię takie zdrowe ciasto marchewkowe i jakoś jeszcze mi się nie udało. Ciekawa jestem jak smakuje.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: ciasto marchewkowe

      Ja robiłam i smakowało. Teraz czekam jak będą już swoje marchewki z warzywniaka to znów zrobię dla rodzinki. Ja kiedyś z marchewki robiłam dżem do ciasta.

      Skomentuj


        #18
        Odp: ciasto marchewkowe

        Pamiętam, jak pierwszy raz w sklepie zobaczyłam ciasto marchewkowe i pomyślałam rany, jakie to musi być niedobre. Potem koleżanka w pracy nas poczęstowała i to było moje odkrycie, dziś to jedno z najlepszych ciast.

        Skomentuj


          #19
          Odp: ciasto marchewkowe

          uwielbiam ciasto marchewkowe. Za jego smak i tempo przygotowywania. A co więcej zawsze bardzo smakuje moim gościom. Marchewkowe obok murzynka gości u nas najczęściej.

          Skomentuj


            #20
            Odp: ciasto marchewkowe

            Też najczęściej robię ciasto marchewkowe i murzynka. Ale to też dwa najprostsze i najszybsze dania.

            Skomentuj


              #21
              Odp: ciasto marchewkowe

              Jedyne ciasto którego jeszcze nie zepsułem podczas robienia. Zawsze wychodzi, jest smaczne i pachnące

              Skomentuj


                #22
                Odp: ciasto marchewkowe

                Napisane przez saul258 Pokaż wiadomość
                Jedyne ciasto którego jeszcze nie zepsułem podczas robienia. Zawsze wychodzi, jest smaczne i pachnące
                a masz swój sprawdzony przepis na to marchewkowe ciasto ,to poproszę mamy zapas marchewki z ogródka babci to może spróbowałabym zrobić ,ja to robiłam muffinki marchewkowe i nikt nie wyczuł że są właśnie z marchewki

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: ciasto marchewkowe

                  Ale mi narobiłyście smaka... Chyba dzisiaj zrobię ciasto marchewkowe.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X