Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

tanie,łatwe,zjadliwe :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

    Polecam rowniez smazony ser grubo krojone plastry panierujesz i smazysz serek pozniej rozplywa sie w ustach!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

      a zdarza się Wam korzystać z gotowców? Ja przyznam, że czasem jak nie mam czasu to po coś sięgnę.

      Skomentuj


        Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

        Oj nie - sama raczej unikam gotowych potraw do podgrzania. Ani to smaczne ani zdrowe.
        Sama oczywiście jestem dość zajętą mamą tak więc często nie mam czasu na gotowanie. Wybieram raczej łatwe i proste w przygotowaniu potrawy.
        Często zaglądam do blogów kulinarnych. Naprawdę jest to świetna baza pomysłów na szybki ale jednocześnie smaczny obiadek
        Fajne propozycje znalazłam ostatnio na blogu Kuba Gotuje: http://kubagotuje.pl/
        Przygotowałam na dzisiejszy obiad podsmażane warzywa ala tagliatelle i muszę przyznać, że córcia wprost się zajadała (a taki z niej niejadek).
        Last edited by taiwona; 13-04-2014, 19:47.
        http://forum.mamotoja.pl/

        Skomentuj


          Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

          Sporo ciekawych przepisów dodały dziewczyny. Muszę sobie dodać ten wątek do ulubionych , żebym nie zapomniała.

          Skomentuj


            Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

            Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
            Przepis ten podała mi koleżanka która wyczaiła je w internecie . Gorąco polecam, bo są naprawde bardzo, bardzo proste: Składniki:

            2 szklanki mąki
            1 kostka masła
            1 serek homogenizowany

            Sposób:

            Wszystkie składniki należy zagnieść (trwa to ok 3 minuty).
            Następnie wałkuje się po kawałku, tnie na kwadraty, albo wycina się kółka jak na pierogi i faszeruje czym się chce: brzoskwinią, marmoladą, bananem, jabłkiem, twarogiem, wisniami lub tak jak paszteciki do barszczu: mięsem, masą grzybową, grzybami z kapustą itp. zalepia się albo jak pierogi albo "na koperty".
            Układa się na blasze, piecze ok. 30 minut w 180 stopniach. Można podawać jako paszteciki na ciepło lub jako deser na zimno - dobrze jest osypać cukrem pudrem.
            Robi się szybko, czysto, wałkuje łatwo, ciasto jest bardzo plastyczne.
            same zalety!
            Ależ ciekawy przepis. Nie jestem mistrzynią wałka, ale myślę że sobie poradzę skoro ciasto jest plastyczne.

            Skomentuj


              Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

              Bardzo dużo ciekawych przepisów. Mi przypadł bardzo do gustu ten ostatni przepis. Widać, ze łatwo sie go robi a i zbyt wiele nie kosztuje.

              Skomentuj


                Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

                Napisane przez agniecha1793 Pokaż wiadomość
                Polecam rowniez smazony ser grubo krojone plastry panierujesz i smazysz serek pozniej rozplywa sie w ustach!
                Ja też taki uwielbiam, ale trzeba kupić dobry ser, bo nie każdy się nadaje, najlepszy jest chyba Edam.
                Ciekawy przepis na te pierożki, w sumie nie próbowałam nigdy już samego ciasta zrobić tak ciutkę na słodko.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

                  Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
                  Ależ ciekawy przepis. Nie jestem mistrzynią wałka, ale myślę że sobie poradzę skoro ciasto jest plastyczne.
                  też mnie zaciekawił ten przepis Jeśli któraś z was wypróbowała już to proszę o opinię Myślę że niedługo i ja go wyprobuję

                  Skomentuj


                    Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

                    Ja dzisiaj na obiad robię spagetii. Ulubione danie mojego męża. Gotuje się to szybko, jest również bardzo smaczne. Na deserek natomiast planuje przygotować krem z czekolady Wedla karmellove. Polecam zajrzeć na ich stronę Wkuchnizwedlem.pl - jest tam cały przepis. Deserek bardzo prosty w przygotowaniu. W smaku super , polecam szczególnie z ciasteczkami pieguskami.
                    Na gościach również nie raz zrobił wrażenie:

                    Skomentuj


                      Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

                      Często robię takie deserki. Są idealne, gdy wykorzystuje się do nich świeże owoce.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

                        Z takich deserków w szklance to uwielbiam tiramisu, bardzo szybko się robi, bardzo efektownie wygląda i bardzo smakuje Moim odkryciem ostatniego roku było też ciasto marchewkowe, bardzo szybko się robi, a smakuje rewelacyjnie

                        Skomentuj


                          Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

                          Ja z takich szybkich dań uwielbiam spaghetti. A jak naprawdę nie mam czasu, to nawet nie blenduję sosu.

                          Skomentuj


                            Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

                            Ja zwykle gotuję jedzenie na kilka dni. Nie mam czasu na gotowanie codziennie, jestem zdania, że mozna sobie zorganizować czas o wiele przyjemniej niż caly czas stać w garach... Królują u nas zupy oraz makarony. Jedynie na weekend zdarza mi się przygotować coś bardziej wykwintnego.

                            Lubię również testować rózne nowości kulinarne. To co mi ostatnio posmakowało ( dzieciom chyba jeszcze bardziej) to krem do smarowania pieczywa Wedla o smaku karmellove:


                            Świetny, dzieci chętnie wyjadałyby go lyzkami, ale ja pozwalam im jedynie jeść na kanapce.

                            Skomentuj


                              Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

                              Lubię tę czekoladę, ale kremu nie chciałabym próbować. To już zdecydowanie za słodko.

                              Skomentuj


                                Odp: tanie,łatwe,zjadliwe

                                Jeżeli chodzi o takie posiłki, to polecam koniecznie zapoznać się z przepisem na sałatkę z kozim serem. To jeden z moich ulubionych przysmaków, który jest bardzo łatwy w przygotowaniu i dobrze smakuje. Wszystkie składniki do przygotowania go znajdziemy w dowolnym supermarkecie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X