Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zdrowe dania dla całej rodziny.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • iga5
    replied
    Fajnie sprawdzi się zapiekanka z brokułem, kurczakiem, sosem jogurtowym i parmezanem. Łatwa, szybka i zdrowa

    Leave a comment:

  •    
       

  • rosiaadka
    replied
    jak tylko mam czas to gotuję, robię obiad na 2 dni a jak nie mam czasu to zdarza mi się po gotowe jedzenie sięgać. W zamrażarce mam zawsze paczkę czy dwie jakiegoś jedzenia. Fajne dania ma Frosta, dzisiaj robiłam kurczaka po azjatycku z makaronem, robi się w niecałe 10 minut i jest bardzo smaczne, 2 osoby się moga najeść

    Leave a comment:


  • TrishaMel
    replied
    Uwielbiam pierogi z wiśniami. Ty też je robisz.

    Leave a comment:


  • TobiaszR
    replied
    Szczerze przyznam, że sam czytam etykietki o zawartości produktów, natomiast ciężko jest ogarniać wszystko od strony kuchni.
    Mam na myśli nieustanne "uważanie" na zakupach, stanie w kolejkach, kupno tego jedzenia, późniejszy przygotowanie go...
    Schodzi z tym cała masa czasu dlatego zdecydowałem się na catering dietetyczny, który wbrew pozorom nie jest drogi i ceny wychodzą mega porównywalnie do zwykłych zakupów.
    Last edited by gagatka; 22-01-2021, 14:30. Powód: link

    Leave a comment:


  • herbata889
    replied
    Trzeba też zwracać uwagę, na jakim sprzęcie przygotowuje się te posiłki. Patelnie stare są często niebezpieczne. Polecam na przykład zajrzeć do sklepu xxxxx, kiedy zorientujesz się, że i Twoja kuchnia wymaga remanentu.
    Last edited by disne; 28-09-2020, 20:55. Powód: link

    Leave a comment:


  • bertia
    replied
    nie przepadam za krewetkami, ale moja rodzina lubi sushi z wędzonym łososiem, byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam fajego łososia w carrefour, dzięki apce miałam 20% taniej bo to był produkt z linii jakość z natury

    Leave a comment:


  • amiisa
    replied
    brzmi super masz jakiś dobry przepis ogólnie na krewetki?

    Leave a comment:

  •    
       

  • sarsax
    replied
    Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

    Napisane przez Tysiawroclaw Pokaż wiadomość
    Ze zdrowych dan najprościej jest robiś sałatki. U nas króluje sałata z pomidorkami cherry i płatkami awokado + piersią z kurczaka albo krewetkami i do tego sosem jogurtowo-koperkowym.
    z całą pewnością będzie pyszna!
    xxx
    Last edited by gagatka; 24-09-2020, 14:46. Powód: reklama

    Leave a comment:


  • Tysiawroclaw
    replied
    Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

    Ze zdrowych dan najprościej jest robiś sałatki. U nas króluje sałata z pomidorkami cherry i płatkami awokado + piersią z kurczaka albo krewetkami i do tego sosem jogurtowo-koperkowym.

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

    Zdarza się. Ale głównie w tych lokalnych, w sumie cenowo jest podobnie.

    Leave a comment:

  •    
       

  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

    Ja jeszcze lubię kuchnię meksykańską. Ostatnio ją coraz testuję.

    Leave a comment:


  • Leedka
    replied
    Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

    Ze zdrowych dan warto chyba sprobowac jakis kuchni swiata, np. dan azjatyckich z warzyw i ryb.

    Leave a comment:


  • kora90
    replied
    Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

    Wlasnie widac bardzo duzy trend wsrod rodzin na przestawianie sie w kierunku bardziej zdrowego trybu zycia. Niestety opinie ekspertow sa jednoznaczne, aktualnie co czwarta osoba w naszym kraju ma problem z nadwaga. Najczesciej wiaze sie to z problemami takimi jak nadcisnienie czy cukrzyca. Lepiej jest zapobiegac niz leczyc dlatego nalezy podziekowac wszystkim osobom prowadzacym blogi na temat zdrowego odzywiania. Zwiekszanie swiadomosci ludzi w tym aspekcie moze byc bezcenne. Moze byc jedynie troche trudniej wprowadzic to wszystko w zycie bo nawyki jakie nablismy sa trudne do zmiany. Moim zdaniem metoda malych krokow to bedzie cos co znacznie zwiekszy nasze szanse na odniesienie sukcesu. Rezygnacja dajmy na to z produktow z ogromna zawartoscia tluszczu czy tez slodkich napojow da najwiecej korzysci. Przy gotowaniu we wlasnym zakresie warto pamietac takze o stosowaniu zamiast oleju, oliwy z oliwek oraz postawieniu na wysokiej jakosci przyprawy - przyklad https://www.delikatesyzdrowo.pl/cat-...y-i-ziola.html Cala mase zdrowych przepisow mozna bez wiekszych problemow znalezc na serwisach spolecznosciowych jak i blogach. Nie bede podawala przykladow poniewaz kazdy szuka czegos innego
    Last edited by kora90; 16-10-2020, 11:48.

    Leave a comment:


  • mariola991
    replied
    Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

    Trzeba stawiac na zdrowie w 2019~!

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: Zdrowe dania dla całej rodziny.

    Chciałam zacząć piec chleb. Ale jakoś nigdy nie mam na to czasu.

    Leave a comment:

       
Working...
X