Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie kupujecie jedzenie?

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Odp: Gdzie kupujecie jedzenie?

Głównie supermarkety, ale kiedy chcę zaszaleć i zrobic coś nowego i ciekawego szukam w internecie sklepów np. z kuchnią orientalną xxx Warto sobie czasem zrobić małą odmianę od typowego jedzenia, zwłaszcza że można znaleźć naprawdę ciekawe rzeczy i dobrej jakości
    Last edited by gagatka; 06-07-2020, 16:37. Powód: link

Skomentuj

•    

Normalnie w marketach, ale jeżeli chodzi o wybór owoców i warzyw to biorę bio, chociaż plastik wszechobecny mnie drażni.

Skomentuj

Ja mam do was pytanie. czy któraś z was kiedykolwiek spotkała się z tym, żeby apteka sprzedawała przyprawy? Bo ja nigdy i zastanawiam się czy przyprawy takie jak ta są jakiejś lepszej jakości? smaczniejsze? zdrowsze?
        Last edited by gagatka; 22-09-2020, 13:01. Powód: link

Skomentuj

ryby i mięso w sklepie na osobnym stoisku, bardzo dobre mają tam wyroby, a reszte w sklepie zwykłym lidl/biedronka

Skomentuj

Oj powiem Wam,ze w bardzo róznych sklepach. Bo czasami zdarza mi się kupować na lokalnym ryneczku, czasami w mniejszym sklepie. Ale głównie to kupuję w większych marketach. Dla wygody. Wszystko się tam znajdzie, nie muszę potem chodzić w poszukiwaniu tego czego nie było po innych sklepach.

Ostatnio kupuję w Netto
            mają dobre promocje
            spory wybór produktów na pólkach
            no i wiele promocji

Teraz w sklepie na przyklad jest ciekawa loteria. Jesli kupicie zakupy na 50 zł, to dostaniecie zdrapkę, można wygrać coś na miejscu. No i oczywiście zarejestrować paragon na stronie netto i grać o nagrody główne.

Skomentuj

chyba carrefour u mnie najczęściej odwiedzany, mam ich aplikację na telefonie i zawsze przed zakupami sprawdzam czy jakieś nowe kupony nie sa do aktywowania, teraz do 24.09 produkty jakość z natury sa sporo taniej, ja kupiłam w fajnej cenie dobry miód

Skomentuj

Working...
              X