Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pyszne i sprawdzone ciasta :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Proste ciasta

    Ja polecam mufinki, szybko się je przyrządza, a jeśli mamy w domu owoce można je dodać do ciasta i wówczas można uzyskać niesamowite ciasteczka z owocami, u nas często goszczą na stole a mała z chęcią pomaga przy przygotowaniach

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Proste ciasta

      Anis teraz dostałam silikonowe foremki do muffinek Więc niedługo je wypróbuję a póki co jeszcze skuszę was szarlotką i waflem
      Attached Files

      Skomentuj


        #63
        Odp: Proste ciasta

        Dla mnie najprostszym ciastem jest jeszcze murzynek - i zawsze mam do niego składniki w domu.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Proste ciasta

          Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
          Dla mnie najprostszym ciastem jest jeszcze murzynek - i zawsze mam do niego składniki w domu.
          murzynek zawsze na czasie też taki przepis jak na murzynka ale i z dżemem w środku Pycha i to właśnie jest fajne że produkty te można znaleźć zawsze w domu i zrobić kiedy tylko ochota przyjdzie

          Skomentuj


            #65
            Odp: łatwe szybkie ciasto

            Ja ostatnio idę po najmniejszej linii oporu. Latem korzystam z owoców. Po prostu piekę biszkopcik. A na to galaretka z owcami i wychodzi samo w sobie bardzo smaczne ciasto.

            Zajadam się również lodami .Robię nam desery lodowe. Dwie gałki lodów, na to owoce i polane sosem .

            Ostatnio odkryłam również nowe pyszne ptasie mleczko od Wedla.Obecnie jest to mój ulubiony deserek.Ptasie mleczko jest w białej czekoladzie z nadzieniem o smaku frappe. Można je zamrozić i po zamrożeniu w smaku jest jeszcze pyszniejsze.

            Skomentuj


              #66
              Odp: łatwe szybkie ciasto

              Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
              Ja ostatnio idę po najmniejszej linii oporu. Latem korzystam z owoców. Po prostu piekę biszkopcik. A na to galaretka z owcami i wychodzi samo w sobie bardzo smaczne ciasto.

              Zajadam się również lodami .Robię nam desery lodowe. Dwie gałki lodów, na to owoce i polane sosem .

              Ostatnio odkryłam również nowe pyszne ptasie mleczko od Wedla.Obecnie jest to mój ulubiony deserek.Ptasie mleczko jest w białej czekoladzie z nadzieniem o smaku frappe. Można je zamrozić i po zamrożeniu w smaku jest jeszcze pyszniejsze.
              jeszcze nie spotkałam i nie smakowałam tego ptasiego mleczka takie mrożone to musi być jeszcze lepsze
              za to zwykłe zjedliśmy całą rodzinką a schowałam na okazję ale mieliśmy ochotę i z ochotą zjedliśmy
              a ostatnio to często robiłam muffiny "z tym co mam pod ręką "
              Attached Files

              Skomentuj


                #67
                Odp: łatwe szybkie ciasto

                z szybkich ciast to ja polecam "chlebek bananowy" z tego przepisu. ja dodaję mniej niż połowę ilości cukru, która tam jest, bo dla mnie dojrzałe banany są już wystarczająco słodkie i dodaje jeszcze do tego kawalki pokruszonej gorzkiej czekolady
                http://whiteplate.com/2009/05/chlebe...y-sophie-dahl/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Pyszne i sprawdzone ciasta

                  Ciasta z bananami w takiej wersji jak podajesz, to jeszcze nie robiłam. Bardzo ciekawy przepis, muszę wypróbować.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Proste ciasta

                    Muffinki też często robię, kupiłam nawet sobie taką specjalną blaszkę na 12 sztuk. Silikonowych nie mam foremek.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: łatwe szybkie ciasto

                      coś szybkiego i nadzianego... musze wypróbować. Czasami brak czasu a i chęci na długie godziny w kuchni, więc szybkie przepisy jak znalazł.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: łatwe szybkie ciasto

                        Za mną chodzi babka cytrynowa. Też prościutko się robi i szybko. Muszę chyba jutro zrobić, bo nie wytrzymam

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Pyszne i sprawdzone ciasta

                          testolandia - również lubię cytrynowe ciasta czy babki Zresztą ja lubię chyba wszystkie ciasta
                          Ostatnio zrobiłam ciasto truskawkowe Masa ze śmietany kremówki i truskawek i galaretki truskawkowej a galaretki rozpuściłam w soku truskawkowym który został mi z odmrażających się truskawek
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: łatwe szybkie ciasto

                            Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
                            Za mną chodzi babka cytrynowa. Też prościutko się robi i szybko. Muszę chyba jutro zrobić, bo nie wytrzymam
                            Mmm uwielbiam ciasta cytrynowe... Takie puchate i leciutkie...

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: łatwe szybkie ciasto

                              Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                              Mmm uwielbiam ciasta cytrynowe... Takie puchate i leciutkie...
                              Dawno cytrynowego ciasta nie robiłam a mam taki popisowy przepis na tort cytrynowy
                              Dzisiaj robię tort na zamówienie i pyszną masę czekoladową zrobilam Jak za czekoladowymi masami tak nie przepadam tak ta mi baardzo spasowała

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Pyszne i sprawdzone ciasta

                                Moja mama ostatnio przywiozła nam własnej roboty W-Zkę mniam, kojarzycie? Ciemne ciasto przekładane bitą śmietaną i na góze polane czekoladą

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X