Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przeżycia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przeżycia

    Dziewczyny czy miałyście jakieś przeżycia podczas ciąży te dobre i te złe i czy wpłynęły one na dziecko po urodzeniu.
  •    
       

    #2
    o też chętnie dowiem się czegoś na ten temat

    Skomentuj


      #3
      czesc dziewczyny w ciazy to z sexem bylo troche gorzej niewygodnie i wogole obawa ze cos sie stanie a po porodzie cos lepiej niz prezd ciaza jest przyjemniej i szybciej osiagam satyfakcje tyle ze z ochota jest roznie ale to wina meza bo rzadko mi pomagal i bylam zla na niego a teraz zobaczymy jak bedzie
      Wikunia 04.08.2008r

      Skomentuj


        #4
        nie wiem o jakie przeżycia dokładnie chodzi w pytaniu, bo dziedzina to sex
        ale tak ogólnie jeśli chodzi o przeżycia w ciąży:
        ja ciągle przewrażliwiona byłam na punkcie tego, że jak się czegoś wystraszę i złapię się za ciało gdziekolwiek to zaraz synek będzie miał myszkę w tym miejscu, jak się oparzyłam w rękę dokładnie w palce to tak zapamiętałam ten moment, że po porodzie patrzyłam czy u synka z paluszkami jest wszystko ok,

        wszystko było i jest ok, żadnych myszek itp.
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #5
          Wiem źle zamieściłam ten wątek a nie wiem jak go wykasować, albo przenieść

          Skomentuj


            #6
            pewnie chcesz zapytać ogólnie a nie o przeżycia seksualne
            może administrator jak zerknie to przeniesie a jak nie to napisz jeszcze raz w innej zakładce i już
            pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              No właśnie, o jakie przeżycia konkretnie chodzi...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Przeżycia

                ja miałam same dobre, poza tym jednym złym, gdy moja matka na mnie krzyczała, nie obchodziło ją to że noszę dziecko w brzuszku, postanowiła jak zawsze wyładowywać na mnie swoje chore emocje

                Skomentuj

                       
                Working...
                X