Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wydawanie pieniędzy na dziecko???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    no ja wlasnie zrobilam zakupy(pomijam pieluszki,chusteczki,herbatki,czy sloiczki) 100zl a w tym pare potrzebnych cioszkow, a jeszcze by sie przydalo bo juz mu sie ciasne porobily niektore

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      mój mąż jeszcze nic nie kupił Gabisiowi

      umie już wszystko przy bobasku zrobić (6 miesięcy), ale sięga do komody, w której jest wszystko i po prostu wyciąga
      a jednej strony dobrze, bo nie kupuje niepotrzebnych rzeczy np. 10 par śpioszków w jednym rozmiarze ale z drugiej strony to bać się kupić dziecku grzechotkę to już przesada

      najważniejsze, że się nie czepia co do kupowania, wie że oszczędzam ile się da

      Skomentuj


        #18
        Witam!
        Mój mąż jeszcze nic dziecku nie kupił bo twierdzi ze Ola wszystko ma. Tatuś to troche taki skąpiec więc mamusia nadrabia Mąż nawet nie zauwaza nowych rzeczy (na szczeście, i stanu konta też nie sprawdza). Ja dla mojego Słoneczka już w ciąży zrezygnowałam z comiesięcznego kupowania nowej torebki.

        Skomentuj


          #19
          My kobitki takie jesteśmy i już

          Skomentuj


            #20
            hmmm... powiem wam dziewczyny ze szkoda ze macie mezow nerwusow (ci co sa zli o wydawanie kasy na ubranka) ja naszczescie nie mam tego problemu a nawet gdyby maz mi zwrocil uwage to powiedzialabym ze nie bedzie moja dzidzia chodzic jak obwies. Romumiem osoby ktore maja ciuszki po kims lub na prawde ograniczony budzet ale bez przesady - zapomniala krowa jak cieleciem byla pozdrawiam i nie dajcie sie

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez kitty249 Pokaż wiadomość
              Wszystkie Wasze wypowiedzi pokazalam mężowi, stwierdził, ze nie tylko ja mam manie... Wybaczył mi! Stwierdził , iż najwidoczniej tak musi być
              Masz mądrego męża
              pozdrawiam Was

              Skomentuj


                #22
                moj kochany nie zauwaza ze cos kupilam nowego wiec mu nawet nie mowie tylko kupuje,po co ma marudzic ze wydaje pieniadze hehe

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja dzis kupilam mojemu zbójowi 2 pluszowe piłeczki z dzwoneczkami az 8zł sie wykosztowałam taka pierdułka a ja cieszy moja niunie czasem naprawde warto kupic cos taniego a fajnego,nie trzeba wydawac nie wiadomo ile jak zabawki sa na 5min Przynajmniej u mnie tak jest ma 3,5mies a juz mnostwo zabawek bo musze jej co chwil zmieniac jak zapomni o tej co dawno nie widziala to jest chwila zabawy a pozniej znow na tydzie trzeba schowac
                  Wikunia 04.08.2008r

                  Skomentuj


                    #24
                    a ja kupuje to co mi sie podoba i nikogo nie slucham,nawet gderajacego partnera.on i tak malemu rzadko cos kupuje,nie mowiac o tym ze nie wie nawet jaka kaszke maly je. ale nie wydaje duzo pieniedzy,poniewaz malenstwo i tak wyrosnie.no i ma ciuszki po starszym o 4 miesiace kuzynie.

                    Skomentuj


                      #25
                      A ja staram sie wydawac pieniądze na synka mądzrze-nie kupuje mu wszystkiego co tylko zapragnie-czasem jakąś zabawke,ubranka też nie są markowe bo przecież szybko z nich wyrośnie.
                      Alanek 14.09.2006

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Ja na ciuszki tez nie wydaje bo mamy strasznie duzo ciuszkow ale za to wydaje na jedzonko słoiczkowe, kaszki itd... i mój mąz tweirdzi ze to zbędne jest wkoro mozna samemu ugotowac.

                        Skomentuj


                          #27
                          nie zawsze mamy czas na gotowanie, a juz na pewno nie codziennie
                          co do ciuszków to ja mam zapas dla mojego nienarodzonego jeszcze synka na cztery miesiące i nie wydałam ani złotówki
                          ale ile na wyprawkę ojojoj

                          Skomentuj


                            #28
                            Napisane przez kitty249 Pokaż wiadomość
                            Witam!

                            Mam pytanko...Moj mąż twierdzi, że jestem uzależniona od wydawania pieniedzy, nie chodzi o to , ze wydaje je na siebie, lecz na NASZE dziecko. Twierdzi, ze kupuje ich zbyt dużo, bo on za chwile z nich wyrosnie. Kurcze, ale ja tak wcale nie uwazam. Mysle sobie, ze jest to nasze jedyne dziecko i musi jakos ładnie wygladac A może ja jestem chora??? Wiem,ze jak ja bym nic nie kupiła to mały by nie mial w czym chodzić, bo mąż by nic nie kupił, a to dlatego , ze sie nie zna.Aha zebyscie nie myslaly, ze wydaje nie wiadomo ile, przeznaczam co miesiac na ubranka po jakies 100-150 zl.kupuje wieksze ale on tego nie widzi;/ Co wy o tym myslicie?
                            Kochana nie martw się ja również wydaję pieniądze na ubranka dla naszej córeczki, co prawda mam dużo rzeczy od sióstr (po ich dzieciach), ale przecież też trzeba dla swojego dziecka kupić coś nowego. Tym bardziej, że dzieciaczki tak szybko wyrastają z tych ubranek i zawsze to lepiej jak kupujesz większe. Jeśli chodzi o męża to on nawet czasami nie wie co i gdzie kupuję bo nienawidzi jeździć na zakupy, a budżet domowy nie ucierpi na tym jak małej kupię raz w miesiącu jakieś ubranka bez przesady. Wolę sobie nie kupić a kupić córce. Pozdrawiam
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wydawanie pieniędzy na dziecko???

                              Dziewczyny polecam stronę e-tygryski.pl Jest to outlet z markowymi ciuszkami dla dzieci, ceny naprawdę niskie. Ubranka super gatunkowo i śliczne.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wydawanie pieniędzy na dziecko???

                                Ja też mojemu niczego nie odmawiam , niech ma i sie cieszy ) ja ciesze się razem z nim więc wszytsko co mi isę spodoba, nawet jak ktos odradza
                                jak ise upre to mam
                                tak było i z wózkiem i z mebelkami i z całą reszta )

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X