Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nie publikujcie zdjęć swoich pociech!w wanienkach,po kapaniu....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nie publikujcie zdjęć swoich pociech!w wanienkach,po kapaniu....

    dopiero sie zalogowałam dlatego zeby poprosic wszytskich rodziców zeby nie publikowali zdjec swoich dzieciaczkow na stronach internetowych,zdjec ktore sa dla pedofili pokarmem codziennym!nie podajmy naszych dzieci im na tacy!
  •    
       

    #2


    Tez to popieram. Generalnie dzieci na zdjeciach powinny byc ubrane Zwroccie uwage, ze w czasopismach dla rodzicow nie ma nagich cialek dzieci.
    D

    Skomentuj


      #3
      Tak dziś trzeba bardzo uważać...

      Skomentuj


        #4
        Racja, mamy teraz takie czasy, że lepiej uważać.

        Skomentuj


          #5
          Nawet wywołując zdjęcia u fotografa trzeba uważać, jakie zdjęcia się daje, bo może się zdażyć, że za dużo "nagich" zdjęć dziecka może zwrócić uwagę firmy, a ona sama może zadziałać i zwrócić się do policji, bo akurat posądzi o pedofilstwo.

          Skomentuj


            #6
            Ja jak umieszczam zdjęcie w wanience to zawsze odpowiednio ocenzuruję i nie widać tego co nie trzeba.

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez nicola
              witam a ja ma przed sobą gazetę "rodzice" i jest tak dzidzius golasek w pełni w art.masaż..i dużo fotek w samych pampersach.
              Najważniejsze ,żeby nie były pokazywane genitalia( ale zdarza się niestety)
              Dokładnie w pampersie jeszcze mozna pokazac ale bez niego to juz przesada.
              Bartuś 26.06.08
              Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: nie publikujcie zdjęć swoich pociech!w wanienkach,po kapaniu....

                też to bardzo popieram, nigdy nie wiadomo co w głowie takiego pedofila siedzi, nie zamieszczam nawet normalnych zdjęć, po co ? jak chcesz się pochwalić koleżance jakie masz piękne dziecko wyślij jej na maila ! ja tak robię

                Skomentuj

                       
                Working...
                X