Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szokujące ubrania dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szokujące ubrania dla dzieci

    Dzieci stojące pod ścianą przywodzące na myśl skazańców. Zobacz kolekcję dziecięcą Franzzz. Moda, a może sztuka - oceńcie sami.

    Co myślicie o tego rodzaju modzie dziecięcej?
    Jaki jest jej cel?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

    Tak jak pisze autorka bardziej skupia się na samej twórczości niż jej przeznaczeniu.
    To raczej wystawa niz pokaz mody.
    Jak dla mnie super wystawa jakie cuda mozna zrobic z materiału.

    U nas w kraju ubrania Czesława Mozila dla dzieci tez są kontrowersyjne.Osobiscie mi się nie podobaja.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

      Witam,

      nie podobają mi się, ani ubrania, ani to widowisko. Przerost formy na treścią, nastawione na kontrowersję.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

        Matkoooo! Co to ma być ?? Szok. Jaki jest cel? Myślę,że kasa poprzez kontrowersje!



        Skomentuj


          #5
          Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

          Zwróćcie uwagę, że twórczyni jest psychoterapeutką
          pozdrawiamy,
          Redakcja MamoToJa.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

            No i ta wystawa tylko dla dorosłych bo dzieci to by strach miały przed załozeniem bluzy z kapturem
            Sam pomysł jako coś innego.....sztuka współczesna ma rózne zboczenia....
            Moda z kiełbasek ,była -z papieru, z metalu i szkła to czego nie cos takiego?
            To wizja artysty...a ze dzieci wybrała na modeli?
            Pooglądać mozna, nosić nie koniecznie a co artysta miał na myśli?.....


            Skomentuj


              #7
              Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

              Napisane przez Redakcja_mamacafe Pokaż wiadomość
              Zwróćcie uwagę, że twórczyni jest psychoterapeutką
              Aha ! Może jeszcze w pokazie uczestniczą Jej dzieci? ... w sumie bym się nie zdziwiła !!



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

                az w glowie od razu mysl sie pojawia "biedne dzieci ulicy" z jakiegos gangu czy cos... az mnioe wzdrygło...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

                  Kupujemy raczej normalne ubranka, nie chcemy żeby nasze dzieci wyglądały dziwnie. Na pewno polecam marki MMDadak i Mariquita, bo są to rzeczywiście dobre rzeczy.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

                    Zwrócenie uwagi na nie na pewno, tak samo na pewno, że nie na co dzień.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

                      Czasem ubranka dla dzieci są tak uszyte że zastanawiam się jak je założyć dziecku i jak ono się w nich czuje. Niektóre tak krępują ruchy dziecka, ze biedactwo nie może się dobrze bawić , albo ma tyle materiału na sobie że uszyło by się z tego kilka innych lżejszych ciuszków.
                      Tak nieraz myślę ze osoby które te ciuszki szyją chyba nie mają dzieci

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

                        A ja tam kupuje w lumpeskie, już są wyprane, sprawdzone i widzę jak będą wyglądąły po każdym kolejnym praniu. A tak mam kilka bodziaków małej nowych i są tak krzywe, we wszystkie strony, że aż szok... To chyba nie szyła krawcowa

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

                          A mnie szokują dzieci z których rodzice robią starych malutkich. Wiecie mała dziewczynka a mama już obcasiki zakłada, albo modne spodnie czy sukienieczkę w której dziecko nawet nie moze się ruszyć- ale ważne że jest modnie.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

                            Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                            A mnie szokują dzieci z których rodzice robią starych malutkich. Wiecie mała dziewczynka a mama już obcasiki zakłada, albo modne spodnie czy sukienieczkę w której dziecko nawet nie moze się ruszyć- ale ważne że jest modnie.
                            Do tego wymalowane usta i rzęsy...chociaż mnie już nic nie zdziwi, bo słyszałam, ze pięciolatka fundują botoksik już, a co dopiero takie ciuchy, ciuchy to pikuś w porównaniu do tego

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

                              Aż przyszło mi na myśl programy Mała MIss Gdzie rodzice tak bardzo pragnęli aby dziewczynka wygrała Gdy czesali jej włosy to płakała bo lakierowane czesane same wiecie to nie zawsze tak fajnie długo siedzieć i żeby uśmiech mieć cały czas na twarzy Dla takiego dziecka to za dużo stresu

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X