Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szokujące ubrania dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    Aż przyszło mi na myśl programy Mała MIss Gdzie rodzice tak bardzo pragnęli aby dziewczynka wygrała Gdy czesali jej włosy to płakała bo lakierowane czesane same wiecie to nie zawsze tak fajnie długo siedzieć i żeby uśmiech mieć cały czas na twarzy Dla takiego dziecka to za dużo stresu
    Ja nie wiem, gdzie prawa człowieka, dziecka, rzecznik, takie programy powinny być zabronione!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

      Takie programy i takie konkursy są okropne, to przygnębiające, że matki uczą od małego że wygląd jest najważniejszy, te dziewczynki często mają uczulenia na te kosmetyki a matki pudrują i pudrują....Nie wiem skąd się to wzieło? Ja wolałabym aby moje dziecko wykazało się w konkursie naukowym.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

        Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
        Takie programy i takie konkursy są okropne, to przygnębiające, że matki uczą od małego że wygląd jest najważniejszy, te dziewczynki często mają uczulenia na te kosmetyki a matki pudrują i pudrują....Nie wiem skąd się to wzieło? Ja wolałabym aby moje dziecko wykazało się w konkursie naukowym.
        Plastycznym lub innym to masz rację a nawet niech będzie ten konkurs piękności, pod warunkiem naturalności, bo co innego Mis Polski czy Świata, ale to są dzieci i w zupełności wystarczyła by ładna sukienusia, buciki i zgodziłabym się na fryzjera, bo sama nie umiem nic upinać, ale makijaż czy ciuchy "jak spod latarni" czy też te ośmieszające jak w temacie wątku...

        Skomentuj


          #19
          Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

          Ależ co te dzieci muszą przeżywać żeby tylko dogodzić swym wymagającym mamusiom :/

          Skomentuj


            #20
            Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

            Dokładnie Lara, ja jako dziecko najszczęsliwiej czułam się w dresach jak mama chciała mi założyć sukienkę to była awantura nie wygodne, majtki było widać jak chodziło się po drzewach dlatego ja swojego dziecke nie będę zmuszać to jakiś udziwnień w ubiorze.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
              Dokładnie Lara, ja jako dziecko najszczęsliwiej czułam się w dresach jak mama chciała mi założyć sukienkę to była awantura nie wygodne, majtki było widać jak chodziło się po drzewach dlatego ja swojego dziecke nie będę zmuszać to jakiś udziwnień w ubiorze.
              Ha ha czytając Twoją wypowiedź przypomniał mi się mój kolega, kiedyś koleżanka
              Też mama go w sukieneczki chciała ubierać, dla mamy była dziewczynką jeszcze a on się buntował, nie chciał, targał te sukienki, obcinał włosy, po prostu czuł to coś w sobie.
              Na szczęście dziś jest już mężczyzną Nie męczy się już.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

                To ja pamiętam mojego kuzyna który chciał mieć zawsze pomalowane paznokcie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Szokujące ubrania dla dzieci

                  brzydkie o okropne i źle się kojarzące, no cóż, fantazja ludzka nie zna granic, po co oni to wymyślają ? chyba tylko po to by o nich mówili, bo na pewno nikt z chęcią tego nie założy .

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X