Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pamiątki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pamiątki

    Dziewczyny,
    jakie pamiątki po dzieciach zbieracie?
    Ja mam oprawione testy ciazowe, odcisniete stopy i oczywiscie duzo zdjec.
    Czekam na Wasze "pamiatki". Moze cos nas zainspiruje?
    pozdrawiam,
    D
  •    
       

    #2
    ja też mam dużo pamiątek: zdjęcia - ale to chyba jak każdy, z mężem nagrywamy naszego malucha przy okazji urodzin czy przy stawianiu pierwszych kroków...fajnie jest oglądać film gdzie dziecko ma roczek a teraz taki wielki bo aż 3 .
    Słyszałam kiedyś o super pamiątce...moja koleżanka trzymała kawałek pępowiny. Już dorosły syn dostał ją na 18 urodziny bardzo mnie to wzruszyło i pomyślę o tym przy kolejnym dziecku. Tylko jak to przechowywać?

    Skomentuj


      #3
      A my z mezem postanowilismy co prawda dosc pozno bo gdy mala miala 4 miesiace pisac jej bloga. Poczatkowo mielismy taki Pamietnik pierwszego roku zycia dziecka, ale w nim bylo malo miejsca na wlasna inwencje ;-) Aha i jeszcze co miesiac robimy prezentacje z najlepszymi zdjeciami maluszka i rozdajemy je dziadkom i bliskim, żeby wiedzieli co u nas ;-) Mamy tez opaski ze szpitala, kikut pepowinowy ( ale chyba tylko dlatego ze nie wiedzielismy czy takie cos do kosza wyrzucic ;-))No i tak sobie pomyslalam ze maluch bedzie chcial kiedys zobaczyc np. swoje pierwsze buciki, dzinsiki, sukieneczke ;-) A nawet jesli nie to takie slodkie pamiatki dla mamusi beda
      Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

      www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

      Skomentuj


        #4
        Ja też mam kikutka Trzymam go w pudełku po pierścionku.
        A oprócz tego to już standard zdjęcia, pierwszy smoczek,
        Coś tam pewnie jeszcze do tego pudła włożę, ulubioną zabawkę,
        pieluszkę-przytulankę

        Skomentuj


          #5
          Oj, ja chyba wyrzucilam kikut....
          Ale pomysl z blogiem jest fajny

          Skomentuj


            #6
            Witam - Kobietki macie fajne pomysły...zapiszę sobie co mam robić jak już mała się urodzi...
            pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              Ja standardowo zdjęcia, ale i pierwszy strój mojego dziecka - śpioszki, pajacyk i czapeczka.

              A blogi to fajny pomysł, tu też można przecież założyć:
              http://www.mamacafe.pl/forum/blog.php

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                A macie świecę z Chrztu?

                Skomentuj


                  #9
                  Świece i ubranko też mam z chrztu.
                  A mam taką fajną, z wytłoczonymi imieniem i
                  datą chrztu

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja oprocz zdjec,filmow mam jeszcze bronzoletke ze szpitala z imieniem i nazwiskiem dziecka(taka malutka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja też dostałam od swojej mamy opaski ze szpitala, takie maleńkie i stare... cudo ja dla swojej trzymam test ciążowy, ususzony kikut pępowinowy z klamerką, piszę bloga, masa zdjęć w tym takie całą rodzinką
                      (ja, mała, mąż i nasza suczka) zaraz po porodzie, które zrobiła nam nasza położna pierwsze ciuszki i ciągle tam coś dorzucam jeszcze pewnie będie kosmyk włosków, ząbek itd

                      Skomentuj


                        #12
                        Te opaski są dla mnie rozczulające na tych małych grubiutkich łapkach

                        Skomentuj


                          #13
                          Hej!mam Pytanie Jak Odciskasz Stopki?!

                          Skomentuj


                            #14
                            Mam Pytanie Jak Odciskasz Stopki?wiem Ze Sa Specjalne Masy Ale Czy Tylko To Jest?dzieki

                            Skomentuj


                              #15
                              Zbieram Jakies Pamiątki Z Ciekawych Miejsc Gdzie Zawędrowalismy Razem,wczoraj Przywiezlismy Małego Smoczka Z Krakowa.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X