Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niezapomniane urodziny Twojego dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Niezapomniane urodziny Twojego dziecka

    ...
  •    
       

    #2
    miałam nadzieję, że znajdę tutaj opowieści rodziców, jak organizowali swoim pociechom urodzinowe przyjęcia.

    Skomentuj


      #3
      Zawsze można założyć taki wątek... a namiar na coś fajnego też się przyda, zwłaszcza rodzicom z Wrocławia

      Skomentuj


        #4
        oczywiście najlepiej wspominamy 1 urodzinki

        Skomentuj


          #5
          urodziny dziecka

          Kobietki zakładam ten wątek abyśmy mogły podzielić się wspomnieniami na temat urodzin naszych dzieci. Gdzie się odbyły, czy to była impreza rodzinna czy w gronie przyjaciół, jakie maluszek dostał prezenty itd....

          Skomentuj


            #6
            Moj synek obchodzil urodzinki prawie 2 miesiace temu (jak ten czas leci) .Były to typowo Kubusiowo Puchatkowe urodzinki - taki tez byl wystroj i zastawa czyli plastikowe kubeczki na szampana i papierowe talerzyki na ciacho. Po torciku zmienilam ja na bardziej "codzienna" Gosci bylo 12 - najblizsza rodzinka, dziadkowie, prababcia, chrzestni,wujkowie. Impreza odbyła sie u nas w domku i wszystko przygotowałam sama. Kacper o dziwo wiekszosc uroczystosci przespał
            Co do prezentow procz pamiatek, ubranek, slodyczy, pieniazkow dostal zabawki - Szczeniaczka Uczniaczka, Krzeselko uczydelko, Garnuszek na klocuszek i Grajacego Uczacego.

            Impreza byla bardzo udana. Juz dzis odliczamy do kolejnych urodzinek .

            Skomentuj


              #7
              My 27 będziemy obchodzić drugie urodzinki. Pierwsze odbyły się w domku, w gronie rodzinnym, ja nie jestem za organizowaniem przyjęć w restauracjach dla małych dzieci. Wiecie, pierwszy raz w życiu sama upiekłam tort i nawet wyszedł - wcześniej wszystkie biszkopty zeskrobywałam nożem z blachy taki miały zakalec.
              Mała dostała pierwszą lalę od babci. I parę fajnych rzeczy.
              Było fajnie teraz też robimy urodzinki w domu.
              Pozdrawiam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                My oczywiście najbardziej pamiętamy pierwsze urodziny malca...było bardzo uroczyście i miło Dziecko krążyło całą imprezę z raczek do rączek...ja mogłam odpocząć...Kolejne urodziny były mniej huczne ale też było milutko...

                Skomentuj


                  #9
                  U nas na 1 urodzinkach córeczki było sporo gości i żałuję. Patrycja się bała i musiałam ją ciągle trzymać na rękach. Umęczyłam się ja, mąż i ona sama też.
                  Dostała pełno ubranek, krzesełko, buciki, jakieś zabawki, pieluchy i trochę pieniędzy.

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja też chętnie przeczytałabym jak wyglądały przyjęcia urodzinowe waszych pociech. Czekają mnie niebawem 1 urodziny mojego synusia i może mogłabym coś "zgapić".

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      czy wasze pociechy zdmuchnely pierwsza swieczke???
                      czy da sie tego dziecko nauczyc ?
                      i czy robilyscie "wrozby" z kieliszkiem, rozancem i kasa?
                      a co sie jako prezent sprawdzilo?

                      mojej kolezanki cora dostala taka bujawke a'la konik na biegunach ale taka mala i plastikowa,i ujezdza ja non stop na rozne sposoby a lali nie pozwala na bujawce posadzic

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja chciałam nauczyć mojego Jaśka zdmuchiwać świeczkę, bo ponoć jest to możliwe. Ale u mnie z dmuchania nic nie wyszło, bo Jasiek namietnie usiłuje złapać płomień w paluszki.
                        Gdzieś przeczytałam, że fajnie jest zrobić maluszkowi zdjęcie z jego pierwszymi śpioszkami, żeby było widać jak urósł

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Niezapomniane urodziny Twojego dziecka

                          niezapomniane urodziny mojego dziecka to pierwsze urodziny pierwszego dziecka, gdzie maluch jadł rączkami tort potem wylizywał talerz a potem chciał zjeść talerz

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: urodziny dziecka

                            mój maluszek na pierwsze urodziny nie dostał prezentu, bo miał tyle zabawek że nie było już mu co kupić, spędziliśmy z rodziną w domu inne urodziny były już ciekawsze

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: urodziny dziecka

                              Ja bardzo chciałabym zorganizować urodziny dziecka tutaj http://www.incaplay.pl/ ponoć jest tam świetnie. Czytałam że można wybrać pakiet zrobić urodziny tematyczne czy też pooprosić o zrobienie warsztatów. Według mnie mają bardzo ciekawą ofertę.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X