Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Teściowa - Twój wróg czy przyjaciel?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Teściowa - Twój wróg czy przyjaciel?

    Jestem ciekawa jakie są Wasze teściowe. Czy są fajnymi kobitkami z którymi można się zaprzyjaźnić czy tak jak w dowcipach są strasznymi babami.
    A może znacie jakieś fajne kawały na ich temat?
    39
    Fajna babka
    23,08%
    9
    Straszna baba
    25,64%
    10
    Może być - nie narzekam
    51,28%
    20
    Last edited by ania2012; 23-09-2008, 11:52.

  •    
       

    #2
    moja teśiowa to jak druga mama.Mieszkamy razem od roku ale złego slow nie moge powiedziec. Jak trzeba to pomoze,po rozmawia,doradzi prawie jak koleżankaŻycze każdemu takiej teściowej jak ja mam.Pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez adela1511 Pokaż wiadomość
      moja teśiowa to jak druga mama.Mieszkamy razem od roku ale złego slow nie moge powiedziec. Jak trzeba to pomoze,po rozmawia,doradzi prawie jak koleżankaŻycze każdemu takiej teściowej jak ja mam.Pozdrawiam
      Ale masz fajnie gdzie taką znalazłaś???

      Skomentuj


        #4
        No właśnie może się ktoś wypowie też o teściach

        Skomentuj


          #5
          Moja teściowa, to prawdziwa czarownica! Mam jednak szczęście bo mam kim dziecko straszyć jak jest niegrzeczne A tak poważnie, to moja teściowa jest wredna jak ta z kawałów. Teścia niestety nie mam, gdyż od 10 lat nie żyje Ale znajomi twierdzą że był to dusza człowiek, święcie w to wierzę



          Skomentuj


            #6
            Teścia to ja mam fajnego. Fajny z niego luzak. Najlepiej by tylko siedział i jadł. A teściowa na niego ciągle najeżdża, że się zachować nie umie i wstyd przynosi.

            Skomentuj


              #7
              Ogólnie rzecz biorąc, da sie z nią wytrzymać. Wtrąca sie tylko w wychowywanie Bartka i to jest jedyne czego w niej nie lubie. Tłumacze ze i tak zrobie po swojemu no ale nie rozumie. I to jest ten jej jeden minus. Z drugiej str. zawsze pomaga nam jak moze tzn nie chodzi mi teraz o dziecko tylko o nas (straszych). Zawsze przyniesie dobry obiadek jak moze mieszkamy blisko siebie bo zaledwie 3-4 km od siebie
              Bartuś 26.06.08
              Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Moi Rodzice od dawna nie żyją, Teściowie są w porządku zwłaszcza Mama, w wielu sprawach mi doradza, kocha moje córeczki nad życie. Mieszkamy daleko od siebie i widujemy się 2, 3- razy w roku, ale dzwonimy czasem nawet codziennie...Myślę jednak, że nie mogłabym na stałe mieszkać razem.

                Skomentuj


                  #9
                  moja jest okropna,najpierw wtrącała się w nasze życie(moje i mojego męża),ale jakoś dało sie wytrzymać bo mieszka 300km od nas,ale jeszcze ją bardziej znienawidziłam jak urodziłam syna ,który obecnie ma 18m-cy i teściowa go widziała tylko RRRAAAZZZ jak miał 3 m-ce ,szczerze mówiąc nie jestem sama bo i mój mąż też za nią(jego matką) nie przepada.....

                  Skomentuj


                    #10
                    moja tesciowa jest raczej w porządku, choć, pomimo że dziecko jeszcze się nie urodziło, ona już "wspomina" jak ona wychowywała swoje. Jej zdaniem powinnam przez pierwsze parę lat siedzieć z berbeciem w domu i go wychowywać, ale nie przyjmuje do wiadomości, że nas na to nie stać. Mamy w planach kredyt mieszkaniowy, a z jednej wypłaty ciężko się utrzymać. Z drugiej jednak strony interesuję sie tym, co się dzieje, próbuje pomagać na tyle ile może, odwrotnie niż moja matka, której szczerze nienawidzę. Takie życie. Póki co, teściowa mieszka we Włoszech, więc tak często się nie widujemy

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Moja tesciowa jest ok a fajna bo widze ja raz na miesiac daleko mieszka czasem mnie paralizuje jak mnie przestawia nie robi tego w zlej intencji tylko narzuca swoje porady oczywiscie nie krytykuje tego co ja robie ale mowi co jest dobre dla dziecka.to starsza kobieta 60 na karku dawniej inne zwyczaje itd i nie ma sie co dziwic ze ma odmienne zdanie wychowala 5synow to doswiadczenie ma tyle ze teraz inne czasy a zeby nie zadzierac bo traktuje mnie ja corke i nie chce tego psuc to po prostu zrobie jak mi mowi raz w miesiacu mozna sie zgodzic na jej porady to nic zlego ze chce dobrze a w domu i tak robie po swojemu
                      Wikunia 04.08.2008r

                      Skomentuj


                        #12
                        teściowa

                        Moja teściowa to straszna kobieta z którą nie da się porozmawiać,tzn,daale w najmniej odpowiednim momencie wytknie ci jakąś rzecz o której jej kiedys mówiłaśi to nie wprost o nie ona to robi poprzez męża i wnuki.Więc do niej nie chodze.Dzieci owszem chodzą do niej z tatą,a ja potem dowiaduję sie niestworzonych rzeczy na swój temat,aż strach myśleć co opowiada o mnie obcym osobą.
                        mama trzech synków(7,8 10lat)10latek grzeczny inaczej

                        Skomentuj


                          #13
                          teściowa twój wróg czy przyjaciel

                          myślałam ze będzie fajniejsza ale tak nie jest we wszystko sie wtrąca i wszystko by chciała wiedziec ,ale dzieki bogu razem nie mieszkamy i z tego sie ciesze a mój teść prawie taki sam jak ona

                          Skomentuj


                            #14
                            Z teściową mieszkam pod jednym dachem od ponad 3 lat. Mówiłam do niej mamo kiedy jeszcze z mężem byliśmy narzeczeństwem. Jest kochana i energiczna. i piecze super pyszną szarlotkę...

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Teściowa - Twój wróg czy przyjaciel?

                              Szanowni Państwo,Telewizja TVN Style, program „Miasto Kobiet” poszukuje odważnych kobiet, które chętnie porozmawiają z nami na temat swoich teściowych. Jezeli uważasz, ze jest ona potworei zatruwa Ci życie to zapraszamy do udziału w programie. Może dowiesz się jak poradzić sobie z tesciową.
                              prosimy o kontakt na maila: karolina.mamiedow@gmail.com

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X