Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prywatność męża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    prywatność męża

    Dziewczyny, czy pozwalacie sobie na zaglądanie do telefonu męża, sprawdzanie sms-ów itd.?
  •    
       

    #2
    ja zaglądam i wiem, że on też to robi

    Skomentuj


      #3


      Ja zawsze podgladalam telefon partnerow i mialam z tego powodu wyrzuty sumienia Ale jednak...
      D

      Skomentuj


        #4
        Raczej nie, i nie życzyłabym sobie żeby i on to robił. Według mnie musi być jakaś prywatność w każdym związku.

        Skomentuj


          #5
          Ja tam mężowi zagladam do telefonu, ale chyba juz tak z przyzwyczajenia Jak jeszcze nie byliśmy małżeństwem byłam bardzo zazdrosna, teraz oczywiscie tez jestem ale z głową
          Wojtuś 28.11.2007

          Skomentuj


            #6
            ja też czasem zerkam i mąż na mój również, nie mamy nic przeciwko

            Skomentuj


              #7
              Ja zaglądam do telefonu czasami mówię o tym mężowi a czasami nie ale hasła do poczty elektronicznej nie znam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja zaglądam, ale tylko i wyłącznie po jego zgodzie i odwrotnie,
                również uważam, że każdy ma prawo do własnej prywatności.
                Nie szperam mu po komórce,poczcie czy gg. Ufam mu i wierzę,
                że jeśli będzie coś nie tak to mi o tym powie a ja nie będę
                musiała sama się "domyślać szczegółów"

                Skomentuj


                  #9
                  Nie zagladam.Jezeli facet ma ochote zrobic cos na boku to i tak to zrobi.Na samym poczatku naszego zwiazku wyjasnilismy sobie,ze jestesmy monogamistami i juz.

                  Skomentuj


                    #10
                    Nie sprawdzałam, ale teraz sprawdzam...

                    poniewaz niechcacy natrafiłam na sms od starej kolezanki z ktora sie umawiał oczywiscie logiczne bo znaja sie od pieluchy...ale czemu za plecami wiec sprawdzam bo takie "przyjaciółki są niebezpieczne dla zwiazku

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      W tym roku obchodziliśmy z mężem 20 rocznice ślubu. Nigdy nie robię rzeczy, których nie chciałabym, aby ktoś mi robił. Dlatego nie sprawdzam telefonu, nie grzebię po kieszeniach, portfelu, notatniku. Czasem pytam: "Kto dzwonił?" i zawsze otrzymuję odpowiedź, mąż tak samo może zapytać gdzie dzwonię, gdzie i z kim wychodzę, kiedy wrócę. Mamy wiele wspólnych spraw, znajomych, tematów rozmów, ale każde ma także swój prywatny świat, swoje zainteresowania, hobby, znajomych.

                      Skomentuj


                        #12
                        GosiaInuszka no to piękny staż małżeński !!!
                        Życzę kolejnych 20 lat (oby jeszcze więcej)
                        Mam nadzieję, że i ja z mężem będziemy mogli
                        pochwalić się tak piękną rocznicą
                        Chociaż my za tydzień mamy pierwszą

                        Skomentuj


                          #13
                          colleen bardzo dziękuję, ja też chciałabym doczekać kolejnych dwudziestu, albo i więcej. Pamiętam też naszą pierwszą rocznicę, nie mieliśmy jeszcze wtedy dziecka, studiowaliśmy, czasy były ciężkie, moi Rodzice nie żyli, Teściowie mieszkali daleko, ale dziś wspominam to z rozrzewnieniem i chociaż różnie bywało, jak to w życiu, to miłość i zaufanie pozwalają przezwyciężyć wszystkie trudności, czego wszystkim życzę.

                          Skomentuj


                            #14
                            My nie mamy nic do ukrycia nie zagladamy sobie do tel, aby robic kontrole, ale jak np na jego tel lub moj przyjdzie akurat sms to kto jest blizej ten bierze tel.
                            Bartuś 26.06.08
                            Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez kitty249 Pokaż wiadomość
                              My nie mamy nic do ukrycia nie zagladamy sobie do tel, aby robic kontrole, ale jak np na jego tel lub moj przyjdzie akurat sms to kto jest blizej ten bierze tel.
                              U nas jest dokladnie tak samo. Bo po co ukrywać coś przed mężem?
                              No chyba,że ktoś ma cos do ukrycia, a to już inna sprawa....

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X