Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak dobrze wybrac nianię dla naszego maluszka !?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak dobrze wybrac nianię dla naszego maluszka !?

    No własnie, tak jak w tytule. Na co zwrócic szczególną uwagę? Czeka mnie znalezienie niani i szczerze mówiąc jestem trochę tym przerażona.
  •    
       

    #2
    Odp: Jak dobrze wybrac nianię dla naszego maluszka !?

    Nikt z Was nie zatrudniał niani ? Pomóżcie dziewczyny
    rozmawiałam wczoraj z koleżanką i ona mi mówiła, że swoja nianię monitoruje. hm, troche mnie w sumie zdziwiła ta informacja, dlatego podzielcie sie jak to jest u Was.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak dobrze wybrac nianię dla naszego maluszka !?

      Witaj,
      nie wydaje mi się aby monitorowanie było dobra metodą. Najlepiej znaleźć taka opiekunkę do której będziemy mieli pełne zaufanie. Na co zwrócić uwagę? przede wszystkim na to czy po przyjściu umyje ręce. Bardzo ważne jest podejście do dziecka,czy się przywita, pobawi, zainteresuje się dzieckiem, czy tylko chodzi jej o pieniądze. Najlepiej stworzyć listę pytań i przepytać opiekunkę z doświadczenia, pierwszej pomocy itp.
      pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak dobrze wybrac nianię dla naszego maluszka !?

        No tak, ale jesli poinformujemy o tym nianię, że chcemy monitorowac jej pracę i ona się na to zgodzi to wtedy będzie wilk syty i owca cała. tzn takim argumentem przekonywała mnie koleżanka. bo ja sama nie wiem co o tym myślec...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak dobrze wybrac nianię dla naszego maluszka !?

          dla mnie monitorowanie niani to przesada na maxa..albo jej ufamy albo jej nie zatrudniamy.Same tez nie chcialybysmy byc monitorowane..przynajmniej nie ja.Tu nie chodzi o to ze cos mam do ukrycia ale bym byla skrepowana taka sytuacja..

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak dobrze wybrac nianię dla naszego maluszka !?

            Koleżanka mi opowiadała, jakie miała przeboje z nianiami i aż nie chciałam wierzyć, że takie rzeczy się mogą dziać Sama pracowałam przez kilka lat jako niania i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że posadziłabym dziecko przed telewizorem, a sama zajmowałabym się swoimi sprawami! Przecież niania pod nieobecność rodziców jest odpowiedzialna za dziecko! A pilnowanie go, opieka, zabawa, troska to obowiązki wynikające z charakteru jej pracy! No, ale teraz to wiele kobiet dopatruje się w zawodzie niani szansy na łatwy, przyjemny dorobek, trzeba więc bardzo uważać. Może warto poszukać niani za pośrednictwem serwisu dla niań? Tam chyba kandydatki są jakoś weryfikowane? Nie wiem, bo sama szukałam pracy na własną rękę, ale w związku z tym, ze w dzisiejszych czasach zdarzają się i dziwne nianie, i dziwni rodzice, to może lepiej mieć w tej kwestii jakiegoś pośrednika...

            Skomentuj

                   
            Working...
            X