Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent ślubny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Prezent ślubny

    Wsród moich znajomych i podejrzewam , że u Waszych też panuje obecnie moda, że młodzi określają już na zaproszeniach że np zamiast prezentów wrzucić pieniążki, zamiast kwiatów maskotki. Sama jestem za kasą, bo prezenty lubią się dublować, a poza tym fajnie móc kupic sobie wymarzoną rzecz , a nie np czajnik który jest model z poprzedniego sezonu, który już wychodzi z mody.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Prezent ślubny

      Mój brat z racji że miał już przed ślubem córeczkę to zapraszając gości poprosili żeby nie przynosić im kwiatów które po paru dniach zwiędną tylko jakiś drobiazg dla dziecka. Bardzo fajne to było bo mała dodatkowo cieszyła się z tego pięknego dnia rodziców.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Prezent ślubny

        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
        Mój brat z racji że miał już przed ślubem córeczkę to zapraszając gości poprosili żeby nie przynosić im kwiatów które po paru dniach zwiędną tylko jakiś drobiazg dla dziecka. Bardzo fajne to było bo mała dodatkowo cieszyła się z tego pięknego dnia rodziców.
        Świetny pomysł dla osób mających dzieci teraz coraz częściej młodzi proszą o karme dla psów i kotów by wreczyć pobliskiemy schronisku lub fundacji . Też fajnie

        Skomentuj


          #19
          Odp: Prezent ślubny

          To świetny pomysł dobrze tak przy zaproszeniu zaznaczyć co para młoda sobie życzy zamiast kwiatów coś bardziej praktycznego

          Skomentuj


            #20
            Odp: Prezent ślubny

            My w sumie nie zaznaczyliśmy i bardzo tego żałowaliśmy ! Lepsze od kwiatów byłoby wino bądź np maskotka, ale cóż... Kwiatów mieliśmy cały mega bagażnik kolegi i cóż z tego wszystko wywalił na śmietnik , ponieważ nas tylko zawiózł do kościoła i na sale i pojechał do domu bo mu się nie chciało siedzieć na weselu :/ A miał zaproszenie z osobą towarzyszącą ... Na drugi dzień też go nie było i po kwiatach

            Skomentuj


              #21
              Odp: Prezent ślubny

              Ja na swoich zaproszeniach umieściłam takie śmieszne wierszyki , że zamiast kwiatów co by zwiędły w jedną noc prosimy o i się pisało, czy winę czy maskotkę czy toto lotek, i drugi wierszyk że zamiast prezentów aby grosik włożyć.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Prezent ślubny

                Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                Ja na swoich zaproszeniach umieściłam takie śmieszne wierszyki , że zamiast kwiatów co by zwiędły w jedną noc prosimy o i się pisało, czy winę czy maskotkę czy toto lotek, i drugi wierszyk że zamiast prezentów aby grosik włożyć.
                Miałam identycznie
                Zamiast kwiatków, co by zaraz wylądowały w koszu to poprosiłam o totolotek a zamiast prezentów poprosiłam o pieniądze, bo nie chciałam dostać po 2-3 zestawy naczyń nie pasujących do niczego, czy 4 żelazka...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Prezent ślubny

                  Wiecie, jak ktoś kupi porządny sprzęt to nie ma dragedii bo mozna nawet dobrze sprzedać, ale często te prezenty to takie buble... Sprzęty z rynku, albo powystawowe. Aż wstyd.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Prezent ślubny

                    Szkoda że ja nie wpadłam na ten pomysł ale to wtedy jeszcze nie było takie modne Ale to fajne jest i praktyczne

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Prezent ślubny

                      Zapomniałam dodać, że w moim przypadku nie było to tak ordynarnie napisane na zaproszeniu, tylko w postaci rymowanego wierszyka. Szkoda, ze nie mam przy sobie zaproszeń, bo bym Wam pokazała, jak to wyglądało wizualnie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Prezent ślubny

                        Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                        Zapomniałam dodać, że w moim przypadku nie było to tak ordynarnie napisane na zaproszeniu, tylko w postaci rymowanego wierszyka. Szkoda, ze nie mam przy sobie zaproszeń, bo bym Wam pokazała, jak to wyglądało wizualnie
                        U mnie też. Na boczku małym druczkiem napisane Nie jakoś nachalnie. Kilka osób mnie się pytało o szczegółu, to mówiłam że to jest tylko sugestia a nie nakaz. Ma pomóc osobom nie zdecydowanym

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Prezent ślubny

                          Te zaproszenia co dostawaliśmy to też były w formie smiesznego rymowanego wiersza I pewnie na ogół takie są

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Prezent ślubny

                            myślę ze najlepiej dac kasę i zawsze państwo młodzi sami kupią sobie to czego im brakuje a nie kolejny zestaw ręczników czy porcelany

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Prezent ślubny

                              W sumie to porcelany sama sobie nie kupiłabym a tak dostałam dwa zestawy piękne które trzymam na specjalne okazje

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Prezent ślubny

                                myśmy sobie zażyczyli papierki ze znakiem wodnym i większość gości tak zrobiła i kupiliśmy to co było potrzebne część poszła na spłatę imprezy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X