Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent ślubny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Prezent ślubny

    Cześć! Za 2 tygodnie idę na wesele do znajomych. Nie znalazłam takiego wątku dotąd, więc zakładam nowy. Wypadałoby coś kupić młodym. Nie wiem nic o żadnej liście. Młodzi razem juz pomieszkują, no są na etapie wicia gniazdka. Myślałam o komplecie ręczników (2x kąpielowe, 2x mniejsze tj. do rąk)

    Co o tym myślicie?
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 04-06-2014, 15:15.
    Kalendarz ciąży
  •    
       

    #2
    Odp: Prezent ślubny

    Hejka
    he he my tez mykamy za 2 tyg na wesele wiec moze sie spotkamy
    co do prezentow to szczerze my tez kupilismy reczniki tyle ze ja zamawialam z allegro z wyszytymi imionami i data slubu do tego wierszyk mam nadzieje ze mlodym sie spodoba wysle ci linki
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 04-06-2014, 15:15.
    MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







    Skomentuj


      #3
      Odp: Prezent ślubny

      Pomysł z ręcznikami z wyszytymi imionami jest bardzo dobry i napewno jest to elegantszy prezent niż takie zwyczajne ręczniki. A skoro młodzi wiją gniazdko to przyda im się też coś ze sprzętu agd czy rtv. Może robot kuchenny, żelazko albo coś w tym stylu? Z żelazek polecam np. żelazko tefal w rtv euro agd możesz kupić coś w niskiej cenie, a przydatnego i dobrej firmy.
      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 04-06-2014, 15:15.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Prezent ślubny

        Reczniki to dobry pomysła,alw oklepany, choć ja mam w domu za mało ręczników, więc taki komplet bardzo by się przydał . A z bardziej oryginalnych pomysłów na prezent to może zegarki, dwa takie same, albo podobne - jeden damski, jeden męski.
        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 04-06-2014, 15:16.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Prezent ślubny

          A ja proponuję im dać pieniądze i jakiś drobiagz wykonany ręcznie, na przykład metodą decoupage ich zdjęcie z datą ślubu.
          Last edited by panorama12; 18-02-2013, 23:15.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Prezent ślubny

            ja dostalam kase od kazdego do tego kupon lotto i mysle ze kasa jest najlepszym prezentem:-) sama na weselach tez daje tylko i wylacznie kase

            Skomentuj


              #7
              Odp: Prezent ślubny

              my dostalismy zamiast kwiatow wino bo tak sobie zarzyczylismy, rowniez kupujemy komus na wesele wino lub ksiazke zamiast kwiatow i dajemy pieniazki

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Prezent ślubny

                Podobijam temat W niedługim czasie moja siostra cioteczna wychodzi za mąż i chciałabym sprawić jej na prezent komplet zastawy stołowej włoskiej firmy Villa Italia (głównie dlatego, że wiem iż niesamowicie jej się taka porcelana podoba ale sama sobie raczej nie kupi) - w sklepie Bello Decor widziałam dwa ciekawe komplety .
                Jaki jest Waszym zdaniem ładniejszy?
                1. Doria:

                2. Opera Gold:
                http://forum.mamotoja.pl/

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Prezent ślubny

                  My dostaliśmy przede wszystkim koperty z gotówką. Prezenty rzeczowe dało nam 2 osoby i były to: mikrofalówka (zakup był z nami konsultowany) i obraz (piękny olej, przedstawiający tancerkę). Paradoks jest taki, że mimo iż te prezenty są warte przeciętne pieniążki (na pewno sporo osób w kopertach dało więcej) to właśnie o nich się najlepiej pamięta.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Prezent ślubny

                    hajs hajs hajs i jeszcze raz hajs MLodym potrzebny hajs, oni sami sobie cos kupia i wazne by im sie z organizacji wesele zwrocilo Maly drobiazg mile widziany plus jakis kuponik w totka a tak to only hajs

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Prezent ślubny

                      Ja tam też wolałabym kasę. Prezenty często się powtarzają albo są nietrafione a tak jak dostanie się kasę to młodzi wydadzą ją na to co im się podoba.



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Prezent ślubny

                        rzeczywiście nie ma co ukrywać iż pieniądze są prezentem najbardziej adekwatnym w sytuacji młodych ludzi tuż po ślubie, ale można do koperty dodać jakiś drobiazg fajnym pomysłem są np. poduszki z wygrawerowanymi imionami i datą ślubu Młodych albo ręcznie malowane - ja prezentowałam oprócz koperty oczywiście znajomym coś takiego http://poduszki.pl.tl/%26%23346%3BLU...-KOMUNIJNE.htm i byli zachwyceni

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Prezent ślubny

                          Wydaje mi się, że dla młodych najlepszym prezentem są jednak pieniądze. Sami sobie kupią co będą chcieli lub po prostu zwrócą im się choć częściowo koszty całej imprezy.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Prezent ślubny

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            Wydaje mi się, że dla młodych najlepszym prezentem są jednak pieniądze. Sami sobie kupią co będą chcieli lub po prostu zwrócą im się choć częściowo koszty całej imprezy.
                            albo poprostu można zapyatc Młodych co by sobie zyczyli dokladnie i kupic im - ja znam tykie osoby co wola dostac juz gotowy prezent i mi zdarzylo sie kupowac cos co młodi by chcieli - bo twierdzili ze pieniążki sie by rozeszły ...

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Prezent ślubny

                              Ja też wolę prezenty, aczkolwiek mój mąż na wesele chciał kasę i od jego rodziny dostaliśmy pieniądze, a od mojej prezenty. Teraz po latach jak coś używam to się pyta od kogo dostaliśmy to albo tamto. Fajna pamiątka na lata

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X