Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kto mieszka z teściami?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: kto mieszka z teściami?

    Też nie chcę od teściów żadnej pomocy ale teraz tak się złożyło że trochę nam zależy Najlepiej to jest się na swoim aby później nie było żadnych wypominań
    Zależy jakich ma się teściów ale to jednak w przyszłości może być różnie

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: kto mieszka z teściami?

      tylko nasza babcia nie czuje sie wykorzystywana, nie poskarży sie nic nie powie ze jej nie pasuje - bo hmm szwagerce moje sie nie odmawia ... moj maz nie raz nie dwa powiedzial szwagierce to i owo ale nie trafia do niej nic, jak babca w tamtym roku zlamala noge bardzo powaznie ile bylo lamentu z strony szwagierki co ona zrobi z dziecmi, kto bedzie jezdzil z nimi na basen a jak trzeba bylo zawiesc babcie na kontrole czy codzienna rehabilitacje jak maz nie mogl to tez byl lament ze musi sie zwalniac z pracy itd. - wem wiem nie powinnam wypominac i sie zalic ale nio nie po drodze mi z ta kobitkom jak nic

      Skomentuj


        #78
        Odp: kto mieszka z teściami?

        ja mieszkałam, ale na szczęście tylko przez trzy miesiące, nie wytrzymała bym dłużej, ciągłe wściubianie nosa w nie swoje sprawy, ocenianie , gdanie

        Skomentuj


          #79
          Odp: kto mieszka z teściami?

          Zależy jakich macie teściów. Czasami to może być przyjemne, a czasami lepiej uciekać, bo jeśli nie zdążycie to może zniszczyć wasz związek.

          Skomentuj


            #80
            Odp: kto mieszka z teściami?

            Ja mieszkam, ale tylko do końca tygodnia, bo zdecydowałam się wynając mieszkanie w Sopocie, które znalzłam tutaj http://www.russjan.com/wynajem-sopot,180,pl.html . Kocham swoich teściów, ale jeśli się nie wyprowadzimy to nasze relacje ulegną zmianie i obawiam się, że przestaniemy ze sobą rozmawiać. Jestem zdania, że dzieci powinny mieszkać z dala o rodziców i teściów.

            Skomentuj


              #81
              Odp: kto mieszka z teściami?

              Wszystko zależy jak się dogadujecie. Jeżeli dobrze, to może to być całkiem ciekawa przygoda

              Skomentuj

                     
              Working...
              X