Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kto mieszka z teściami?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: kto mieszka z teściami?

    My mieszkaliśmy z teściami dwa miesiące-porażka. Później 4 lata z moimi rodzicami ale zaczęło się wypominanie i awantury. Poszukaliśmy sobie mieszkania na http://www.ihouse.pl/krakow/wynajem/mieszkanie i jak najszybciej się wynieśliśmy. Teraz o dziwo Nasze relacje są idealne.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: kto mieszka z teściami?

      Ja mimo iż mam dość fajnych teściów ale osobiście nie wiem czy zdecydowałabym się na zamieszkanie z nimi. Może jakbym była mężczyzną ale moim zdaniem kobieta musi mieć po prostu własną kuchnię Ponieważ inaczej powstają kłótnie, których wcale nie powinno być ...
      Generalnie uważam, że jeśli nie ma się pieniędzy na kupno mieszkania za gotówkę lepiej jest już wziąć kredyt. Zobaczcie sobie tutaj ofertę kredytów mieszkaniowych - wcale nie mają aż takich wyśrubowanych wymagań i myślę, że praktycznie każda w miarę zarabiająca rodzinka mogłaby sobie na taki kredyt pozwolić. Pozdrawiam.

      Skomentuj


        #48
        Odp: kto mieszka z teściami?

        moje zdanie jest takie, że chociażby nie wiem jakie rewelacyjne byłyby relacje między młodymi a teściami, nigdy nie można pozwolić sobie na razem z nimi mieszkanie. Prędzej czy później dojdzie do konfliktów!Dlatego od razu trzeba kombinować, żeby mieć skromne ale własne mieszkanie .... no i oczywiście bez teściów!

        Skomentuj


          #49
          Odp: kto mieszka z teściami?

          Od czasu skończenia 18 lat nie mieszkam z rodzicami. I to była najlepsza decyzja w moim życiu. Nie wyobrażam sobie jak można się usamodzielnić i dojrzeć mieszkając wspólnie. A zwłaszcza jak zakłada się rodzinę.

          Skomentuj


            #50
            Odp: kto mieszka z teściami?

            Ja mieszkam z teściami i to wcale nie oznacza że nie mamy intymności i chwil dla siebie. Oni zajmują jedną część domu my drugą i jest dobrze. Mam dobrych teściów i bardzo dobrze mi sie z nimi mieszka

            Skomentuj


              #51
              Odp: kto mieszka z teściami?

              My mieszkamy z teściami jak jesteśmy przejazdem w Polsce, raz tydzień, dwa, teraz jak maluszek się urodzi to miesiąc, gdzie czekamy na paszport dla niego. Czyli tak "dorywczo". Później idziemy na swoje, mam nadzieję, że do Świąt Bożego Narodzenia 2015 się wyrobimy z wykończeniem domku

              Skomentuj


                #52
                Odp: kto mieszka z teściami?

                Ja nie wyobrażam sobie mieszkania z teściową - niestety nie możemy się dogadać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: kto mieszka z teściami?

                  No właśnie, wszystko zależy od tego jak się z teściami dogadujemy Sama nie mam takiej sytuacji, ale się czasem zastanawiam jak by to było

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: kto mieszka z teściami?

                    ja nie mieszkam z teściami nie wiem czy dala bym rade nawet z mama która pomaga gdy ciężko czasem trudno się dogadać (ale zawsze łatwiej jej zwrocic uwagę niż teściowej)

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: kto mieszka z teściami?

                      My mieszkaliśmy z teściami przez pierwszy rok po ślubie i muszę przyznać, że była to tragedia. Nie mogę narzekać na teściów, bo są bardzo w porządku, ale wspólne mieszkanie było męczące dla wszystkich.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: kto mieszka z teściami?

                        Współczuję życia z teściami Ja nie mogłabym mieszkać z nimi Mieszkamy z rodzicami Tzn My na górze ale nie ma to jak We własnym kącie

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: kto mieszka z teściami?

                          mój mąż mieszka z teściami, tzn z moimi rodzicami i nie narzeka :P

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: kto mieszka z teściami?

                            Ja mieszkałam przez jakis czas. Powiem Wam,żę moja teściowa to całkiem miła kobieta ale i tak chciałam się przeprowadzić. Wiadomo,że dwie kobiety w kuchni, które nie są mamą i córką to jednak pewien problem. Obecnie wynajmujemy ale w drugiej połowie 2016 roku przeprowadzamy się tutaj:
                            http://www.metrobielany.pl - dokładnie do tego jasnożółtego apartamentowca na warszawskich Bielanach. Mieszkania w Warszawie, cena nie była taka wysoka. Lokalizacja super bo praktycznie przy metrze ( pracuję w centrum tak więć będę miała zaledwie kilkunastominutowy dojazd).

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: kto mieszka z teściami?

                              My mieszkaliśmy przez rok z moimi rodzicami. Po remoncie przenieślliśmy się do miasta, do bloków. Teraz oboje żałujemy, bo trzeba było odłożyć te pieniądze na zakup działki. Nie podoba nam się w blokach, oboje wychowywaliśmy się w domkach jednorodzinnych i teraz tylko marzymy o swoim.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: kto mieszka z teściami?

                                ja mieszkam z teściami -jest w miare dobrze, ale marze byciu na swoim a jestesmy na poczatku budowy domku wiec to zapewne potrwa jeszcze ...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X