Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kto mieszka z teściami?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • perpetua88
    replied
    Odp: kto mieszka z teściami?

    mój ulubiony temat Mogę godzinami pisać dlaczego lepiej NIE mieszkać razemz teściami! mieszkałam trochę z teściami. Choć teściową mam blisko, to właśnie moją mama, która mieszka na drugim końcu miasta zazwyczaj mi z córką zostaje i właśnie taka odległość jest optymalna. 20 minut samochodem- ani daleko, ani blisko w sam raz

    Leave a comment:

  •    
       

  • 27otsifem
    replied
    Odp: kto mieszka z teściami?

    jjmkami by mojej mamy brakowalo przy takiej odległosci ale ona sie nie wtrąca do mojego zycia, ani do kwestii wychowania dziecka troche mam wtym temacie z tesciowa pod gorke ale nie jest tak zle w ostatecznym rozrachunku

    Leave a comment:


  • jjmka
    replied
    Odp: kto mieszka z teściami?

    Z dwojga złego wolę tak jak jest, odwiedzamy się z rodzicami co jakiś czas i tak jest dobrze, lepsze relacje są wtedy jak się rzadziej widzimy

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: kto mieszka z teściami?

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Ja lubie moich teściow, ale nie ma to jak na swoim, fakt czasem brakuje kogoś kto by został z Majką żeby gdzieś sobie wyskoczyć, czy jak jest chora żeby zostać z nią w domu, ale chyba wolę tak jak jest, moi rodzice i teściowie 100 km od nas.
    l
    nio pod tym względem jest dobrze, że dziecko można zostawić w razie czego nie szukać niani itd., ale tych 100 km to Ci troszku zazdroszczę ja niekiedy mam ochote sie spakować i wynieść gdzieś daleko ale jest jak jest przynajmniej narazie

    Leave a comment:


  • macdzia
    replied
    Odp: kto mieszka z teściami?

    Ja na szczęście nie..ale były takie czasy..niestety nie wspominam ich zbyt dobrze :-(wtrącanie się we wszystko..dogadywanie..pouczanie..masakra jakaś..

    Leave a comment:


  • jjmka
    replied
    Odp: kto mieszka z teściami?

    Ja lubie moich teściow, ale nie ma to jak na swoim, fakt czasem brakuje kogoś kto by został z Majką żeby gdzieś sobie wyskoczyć, czy jak jest chora żeby zostać z nią w domu, ale chyba wolę tak jak jest, moi rodzice i teściowie 100 km od nas.

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: kto mieszka z teściami?

    ja mieszkam z teściami -jest w miare dobrze, ale marze byciu na swoim a jestesmy na poczatku budowy domku wiec to zapewne potrwa jeszcze ...

    Leave a comment:

  •    
       

  • marthacrown
    replied
    Odp: kto mieszka z teściami?

    My mieszkaliśmy przez rok z moimi rodzicami. Po remoncie przenieślliśmy się do miasta, do bloków. Teraz oboje żałujemy, bo trzeba było odłożyć te pieniądze na zakup działki. Nie podoba nam się w blokach, oboje wychowywaliśmy się w domkach jednorodzinnych i teraz tylko marzymy o swoim.

    Leave a comment:


  • kajametrowsk
    replied
    Odp: kto mieszka z teściami?

    Ja mieszkałam przez jakis czas. Powiem Wam,żę moja teściowa to całkiem miła kobieta ale i tak chciałam się przeprowadzić. Wiadomo,że dwie kobiety w kuchni, które nie są mamą i córką to jednak pewien problem. Obecnie wynajmujemy ale w drugiej połowie 2016 roku przeprowadzamy się tutaj:
    http://www.metrobielany.pl - dokładnie do tego jasnożółtego apartamentowca na warszawskich Bielanach. Mieszkania w Warszawie, cena nie była taka wysoka. Lokalizacja super bo praktycznie przy metrze ( pracuję w centrum tak więć będę miała zaledwie kilkunastominutowy dojazd).

    Leave a comment:


  • ula-la
    replied
    Odp: kto mieszka z teściami?

    mój mąż mieszka z teściami, tzn z moimi rodzicami i nie narzeka :P

    Leave a comment:

  •    
       

  • Lara5
    replied
    Odp: kto mieszka z teściami?

    Współczuję życia z teściami Ja nie mogłabym mieszkać z nimi Mieszkamy z rodzicami Tzn My na górze ale nie ma to jak We własnym kącie

    Leave a comment:


  • kornela_1212
    replied
    Odp: kto mieszka z teściami?

    My mieszkaliśmy z teściami przez pierwszy rok po ślubie i muszę przyznać, że była to tragedia. Nie mogę narzekać na teściów, bo są bardzo w porządku, ale wspólne mieszkanie było męczące dla wszystkich.

    Leave a comment:


  • akuriata
    replied
    Odp: kto mieszka z teściami?

    ja nie mieszkam z teściami nie wiem czy dala bym rade nawet z mama która pomaga gdy ciężko czasem trudno się dogadać (ale zawsze łatwiej jej zwrocic uwagę niż teściowej)

    Leave a comment:


  • Beatrice001
    replied
    Odp: kto mieszka z teściami?

    No właśnie, wszystko zależy od tego jak się z teściami dogadujemy Sama nie mam takiej sytuacji, ale się czasem zastanawiam jak by to było

    Leave a comment:


  • marika244
    replied
    Odp: kto mieszka z teściami?

    Ja nie wyobrażam sobie mieszkania z teściową - niestety nie możemy się dogadać.

    Leave a comment:

       
Working...
X