Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

samotne młode mamy z własnego wyboru

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: samotne młode mamy z własnego wyboru

    LAURUNIA ty z choinki się urwałaś ??? przestan wypisywać w końcu te brednie i obrażać ludzi! z tego co pamiętam to parę osób na naszym wątku obraziłaś.





    Skomentuj


      #17
      Odp: samotne młode mamy z własnego wyboru

      czesc dziewczyny.ciesze sie ze nie jestem sama.ze sa takie kochające samotne mamusie jak ja.jest mi teraz ciezko i jest mi razniej jak czytam waze wypowiedzi.Jestem w 4 miesiącu ciazy.wybralam samotne macierzynstwo juz teraz poniewaz mój były partner nie był dla mnie dobry.jest alkoholikiem.jak dowiedzial sie ze jestem w ciazy bardzo sie ucieszył znow zamieszkalismy razem.nie pije dwa miesiace.na poczatku było ok, ale zaczał byc dla mnie nie dobry, nigdy mnie obrazil. az do teraz. chodzilam ciagle napieta.postanowilam ratowac siebie i dziecko i wyjechalam do rodzinnego miasta do rodziców, szukam stancji.na razie potrzebuje spokoju żeby dzieciatko w brzuchu mialo spokoj. zmienilam na razie numer telefonu, zeby nie mial ze mna kontaktu.termin mam na maj.jak urodze załoze sprawe o alimenty, umozliwie mu kontakt z dzieckiem i ze mna. kocham go, ale tzw twarda miloscia.nie wykluczam, ze z nim kiedys bede ale teraz choc troche poczucia bezpieczenstwa dla siebie i dla dziecka, a jak pozniej bedzie nie wiem.wielki znak zapytania. na dzien dzisiejszy wiem jedno.chce urodzic zdrowe dziecko,zapewnic mu spokoj a co bedzie pozniej, ten na górze tylko wie ojciec dziecka ma do mnie 120 kilometrów, nie jestem na koncu swiata,kontakt z dzieckiem mu umozliwie.a co bedzie dalej nie wiem. dodam jeszcze ze finansowo jestem w oplakanym stanie, pomagaja mi rodzice.jak lwica bede bronic swojego dziecka przed konsekwencjami jego nałogu. a czas pokaze.......

      Skomentuj

             
      Working...
      X