Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

samotne młode mamy z własnego wyboru

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    samotne młode mamy z własnego wyboru

    witam,
    tak jak w tytule ,zapraszam tutaj wszystkie mamuski, ktore z własnego wyboru zostały same z dzieciatkami
    Zuzanna - o2.12.2oo9 rok, godz 16;55 , 3900 g i 59 cm
  •    
       

    #2
    Odp: samotne młode mamy z własnego wyboru

    Czesc sama wychowuje mojego 4 letniego synka wlasnie w wyboru od meza wyprowadzialam sie w sierpniu 2010

    Skomentuj


      #3
      Odp: samotne młode mamy z własnego wyboru

      ja od 8 msc wychowuje sama coreczke.
      tez go zostawilam bo mialam dosyc tego chorego zwiazku, czualam ze cos jest nie tak, i po rozstaniu wydało sie wszystko.
      a u was jak było
      Zuzanna - o2.12.2oo9 rok, godz 16;55 , 3900 g i 59 cm

      Skomentuj


        #4
        Odp: samotne młode mamy z własnego wyboru

        U mnie bylo inaczej. W maju zeszlego roku moj maz mnie udezyl i to tak ze mialam posiniaczone rece i krwiaka na udzie. I wtedy postanowilam ze od niego odejde bo jesli sprobowal raz to zrobi to kolejny. Bylismy 5 lat po slubie a tu cos takiego i pod koniec lipca znalazlam mieszkanie i poprostu sie wynioslam. Teraz pozew jest juz w sadzie i czekam na rozprawe.

        Skomentuj


          #5
          Odp: samotne młode mamy z własnego wyboru

          ojciec mojej corki pol godziny temu sie wyprowadzil, zabral rzeczy, zostawial klucze i to wszystko.sama kazalam mu sie wyprowadzic, ale teraz czuje, ze chyba serce mi peknie z zalu. nasza corka ma rok i 7 mcy i jeszcze nic nie rozumie na szczescie. wiem, ze finansowo bedzie nam pomagal przez jakis czas, ale bede musiala sie wreszcie usamodzielnic.oczywiscie beda alimenty, ale ja nie pracuje, nie mam zadnych innych dochodow, mieszkanie jest wynajmowane, wiec oplaty sa ogromne. nie wiem jak dam sobie rade,nie wiem czy dobrze zrobilam konczac ten zwiazek......rozpacz

          Skomentuj


            #6
            Odp: samotne młode mamy z własnego wyboru

            Ja byłam szantażowana emocjonalnie i nękana, wiedząc, że zdrowotnie nie stać mnie na drugie dziecko mąż i rodzina szantażowali mnie, że to jest grzech nie chcieć dalej dzieci, że inaczej Bóg mi zabierze to jedno, które mam.. urodziłam drugie, ale efektem tego jest cierpienie i dziecka (które ma różne dolegliwości) i moje. Co kilka tygodni ląduję w szpitalu, do tego po porodach problemy z sercem.. a jak mówię mężowi, on śpi dalej. Także wkrótce też dołączę do Was z własnego wyboru. Na szczęście jestem z Unii Europejskiej, mieszkam tu 5 lat, więc problemów nie powinnam mieć, skończyłam tu studia, pracowałam, a teraz dwójka dzieci, skoro i tak tylko ja się opiekuję nimi, będą pod moją opieką, zacznę też zbierać dowody, będę filmować komórką to.










            Skomentuj


              #7
              Odp: samotne młode mamy z własnego wyboru

              Napisane przez laurunia20 Pokaż wiadomość
              Ja byłam szantażowana emocjonalnie i nękana, wiedząc, że zdrowotnie nie stać mnie na drugie dziecko mąż i rodzina szantażowali mnie, że to jest grzech nie chcieć dalej dzieci, że inaczej Bóg mi zabierze to jedno, które mam.. urodziłam drugie, ale efektem tego jest cierpienie i dziecka (które ma różne dolegliwości) i moje. Co kilka tygodni ląduję w szpitalu, do tego po porodach problemy z sercem.. a jak mówię mężowi, on śpi dalej. Także wkrótce też dołączę do Was z własnego wyboru. Na szczęście jestem z Unii Europejskiej, mieszkam tu 5 lat, więc problemów nie powinnam mieć, skończyłam tu studia, pracowałam, a teraz dwójka dzieci, skoro i tak tylko ja się opiekuję nimi, będą pod moją opieką, zacznę też zbierać dowody, będę filmować komórką to.

              laurunia to twój stary post w temacie posiadania drugiego dziecka
              i pamiętam jak wypisywałaś na innym wątku jak bardzo chcesz mieć szybko drugie dziecko, a teraz takie bzdury i kłamstawa znowu wypisujesz, bo to nie pierwszy raz !!!! czy ty masz coś nie tak z głową czy poprostu lubisz manipulacje

              oto cytat :
              "My tez chcemy, abym juz rodzila, jak malutka bedzie miala 2 latka, ja mam 24 lata i tak szybko chce z dwoch powodow: jedno, poniewaz milo wspominam ciaze i porod, po prostu... moj organizm jest taki swtorzony do rodzenia dzieci.. a po drugie, wyrosniemy w pieluch i nigdy nie bede miala potem przerwy zawodowej, wyrabiam sie z dziecmi do 26-27 lat i w ten sposob, z ciaglascia ,kto wie.. jakies wysokie stanowisko w koncu szczegolnie, ze doswiadczenie mam"

              za to na innym wątku o porodzie , po pierwszym żekomym prodzie pisałaś że czujjesz sie fatalnie i jestaś taka chorowita że to nie dla ciebie !!! może zapisz sobie lepiej jakąś wersje i sie tego trzymaj bo strasznie ci się zaczyna mieszać ten twój życiorys !!!
              Last edited by kala8; 15-04-2011, 09:19.
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: samotne młode mamy z własnego wyboru

                jak zobczyłam nick laurunia20 to aż mnie ciekawośći zżerała co tym razem przeczytam

                hehe no ja też czytałm jak to ona jest stworzona do porodów i jak chce szybko 2 dziecko

                kobieto nawet nie pamiętasz co piszesz
                są na tym forum napewno "kłamczuchy" ale choć trzymają się1 wersji a Ty to w ogóle piszesz bez pomyślunku


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: samotne młode mamy z własnego wyboru

                  Laurunia nie życzę sobie żebyś pisała do mnie na priv i porównywała się do Jezusa

                  oto jej wiadomość do mnie\;
                  "Dopadła mnie depresja poporodowa, stąd ta huśtawka nastrojów, ale ludzie lubią osądzać jak nie znaja kogoś, to jest jakbym ja napisała tak:
                  O, a jak tam kochana, twoje prawko, współczuję, nie wiadomo ile razy Ci przyjdzie jeszcze zdawać, nie nastawiaj się" ale nie, ja Ci życzę wszystkiego najlepszego, niech wszystko będzie p Twojej mysli i niech Pan Bóg Ci wybaczy za te bolesne słowa."Wybacz im Panie, bo nie wiedzą co robią". Tak mówiła Pan Jezus, więc skoro On, bez grzechu, wybaczał, jakie bym ja miała prawo tego nie zrobić? Więc Ci wybaczam."
                  __________________


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: samotne młode mamy z własnego wyboru

                    Nie tutaj miejsce na takie obelgi, to odbiega od tematu, proszę moderatorów bardzo pilnie o interwencje co do użytkownika majajula. Ten użytkownik zaśmieca forum z rozrachunkami osobistymi. Bardzo dziękuję!










                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: samotne młode mamy z własnego wyboru

                      laurunia20.polki.pl Kobieto masz na*****ane we łbie jak wagon z węglem kobieto opanuj się i zażyj w końcu leki

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: samotne młode mamy z własnego wyboru

                        PROSZĘ MODERATORÓW O INTERWENCJĘ, JESTEM OBRAŻANA PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW, KTÓRYCH UŻYWAJĄ SŁÓW NIEZGODNE Z NETYKIETĄ. CI UŻYTKOWNICY TO KRUSZON I MAJAJULA. proszę pilnie o interwencję, będę pisała, dopóki nie dostanę odpowiedzi










                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: samotne młode mamy z własnego wyboru

                          Napisane przez laurunia20 Pokaż wiadomość
                          PROSZĘ MODERATORÓW O INTERWENCJĘ, JESTEM OBRAŻANA PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW, KTÓRYCH UŻYWAJĄ SŁÓW NIEZGODNE Z NETYKIETĄ. CI UŻYTKOWNICY TO KRUSZON I MAJAJULA. proszę pilnie o interwencję, będę pisała, dopóki nie dostanę odpowiedzi
                          laurunia to ty lepiej zniknij z tego forum bo je zaśmiecasz swoimi bredniam i kłamstawami i prowokacjami, nie wiem czy jesteś psychiczna, czy głupia czy poprostu podajesz sie za kogoś innego niż jesteś ale napewno coś z tobą nie tak , wieć zrób nam tą uprzejmość i sie ulotnij bo nic tu po twoich durnych wpisach oprócz oczywistej prowokacji
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: samotne młode mamy z własnego wyboru

                            Nie Tobie decydować kto ma prawo na forum pisać, kto nie, ja nie obraziłam nikogo, aTy mnie notorycznie.










                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: samotne młode mamy z własnego wyboru

                              Napisane przez laurunia20 Pokaż wiadomość
                              Nie Tobie decydować kto ma prawo na forum pisać, kto nie, ja nie obraziłam nikogo, aTy mnie notorycznie.
                              nie zauważyłaś że wszedzie gdzie się pojawiasz wywołujesz konflikt

                              i po za tym notorycznie kłamiesz i robisz to w sposób wybitnie nieumiejętny , wiecznie mylisz sie w "zeznaniach " a z taką osobą nikt tu nie ma ochoty konwersować , więc zrób nam tą uprzejmość i spadaj na kolejne forum na którym będziesz mącić i pisać te swoje bzdury, chociaż nie wiem czy ci jakieś forum jeszcze zostało bo z tego co piszą dziewczyny to z niejednego już wyleciałaś bo sie na tobie ludzie szybko poznali
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X