Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co myślicie na temat.... podatku dodatkowego dla singli?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co myślicie na temat.... podatku dodatkowego dla singli?

    My mamy swój wkład w rozwój kraju, dajemy i wychowujemy fajnie nowych obywateli, a oni biedni bedą pracować na emerytury np kwaśnych starych panien z mojej pracy, które robią karierę, a dla mam nie ma warunków za bardzo, a opiekunki drogie... także proponuję stare dawne bykowe.. i z tych podatków by się zbudowało żłobki, by pomogło się mamom, które chcą pracować, by się organizowało inne formy opieki dla dzieci, a mamom siedzącym w domu by się płaciło za to, bo to BARDZO TRUDNA PRACA!

    Nie mówiłabym tak, ale za bardzo się wychwalają te stare kawalery i stare panny,jak im się udaje i jaką karierę mają... otóż właśnie niech płacą państwu podatki jeśli chcą aby moje córki albo Wasi synowie/Wasze córki pracowały na ich emerytury. Nasze dzieci będą miały lepszą edukację, warunki, itd










  •    
       

    #2
    Odp: co myślicie na temat.... podatku dodatkowego dla singli?

    No cóż ci samotni ludzie nie mają dzieci,to dla nich większy obciach.Możliwe,ze zarabiają na utrzymanie całej rodziny lub chorych w rodzinie.Trzeba pomocy szukać gdzie indziej.
    Nowy trend izolacja akustyczna w budowie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: co myślicie na temat.... podatku dodatkowego dla singli?

      Przeczytałam dwa razy zanim zdecydowałam się ,że jednak to co przeczytałam to nie żart.


      NIKT nie ma obowiązku rodzenia dzieci.
      A te ,,stare panny" ,które tak usilnie próbujesz obrazić mogą stwierdzić z całą stanowczością ,że co niektóre najpierw sobie dzieciaków narobią ,a potem latają do MOPS'u i za podatki singli żyją.

      Ponadto to co piszesz jest po prostu GŁUPIE i EGOISTYCZNE.
      Ty chcesz dzieci , inni nie chcą i warto to uszanować.
      A zarówno ona jak i Ty płacicie takie same podatki i macie taką samo możliwość pobierania emerytur, bo ona w miesiącu traci tyle samo co Ty i tyle samo odciągają jej z podatków. Nie ma ulg dla rodziców.

      A wszelkie żale ,,jak to ciężko rodzicom" kieruj proszę do rządu - a nie obarczaj winą ludzi ,którzy nie chcą mieć dzieci.

      Skomentuj


        #4
        Odp: co myślicie na temat.... podatku dodatkowego dla singli?

        Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
        Przeczytałam dwa razy zanim zdecydowałam się ,że jednak to co przeczytałam to nie żart.


        NIKT nie ma obowiązku rodzenia dzieci.
        A te ,,stare panny" ,które tak usilnie próbujesz obrazić mogą stwierdzić z całą stanowczością ,że co niektóre najpierw sobie dzieciaków narobią ,a potem latają do MOPS'u i za podatki singli żyją.

        Ponadto to co piszesz jest po prostu GŁUPIE i EGOISTYCZNE.
        Ty chcesz dzieci , inni nie chcą i warto to uszanować.
        A zarówno ona jak i Ty płacicie takie same podatki i macie taką samo możliwość pobierania emerytur, bo ona w miesiącu traci tyle samo co Ty i tyle samo odciągają jej z podatków. Nie ma ulg dla rodziców.

        A wszelkie żale ,,jak to ciężko rodzicom" kieruj proszę do rządu - a nie obarczaj winą ludzi ,którzy nie chcą mieć dzieci.
        popieram to co napisała Denaris czy to że ktoś wybrał życie singla ma byc dla niego karą???czy ludzie żyjący samotnie to jakaś gorsza warstwa społeczna?bo tak to przedstwiła laurunia
        Last edited by Martyna2006; 21-07-2011, 08:36.



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          #5
          Odp: co myślicie na temat.... podatku dodatkowego dla singli?

          Martyna2006 - otóż wydaję mi się ,że właśnie autorka tematu tak myślała.
          Że dla singli jest to kara.
          Tylko ,że tak naprawdę w większości przypadków osoby ,które nie zakładają rodzin i nie rozmnażają się to osoby w pełni szczęśliwe.
          Nie każdemu marzy się przecież gromadka dzieci.
          Zresztą - w dzisiejszych czasach świadome decydowanie się na dziecko to nie takie hop-siup ,bo dziecko to studnia finansowa bez dna.
          A to ,że nie stać nas na lepszy start dla dzieci to nie wina ,,karierowiczów".
          I zamiast zwalać i obarczać innych swoimi problemami ,powinno się zacząć szukać inne rozwiązania.

          Skomentuj


            #6
            Odp: co myślicie na temat.... podatku dodatkowego dla singli?

            Straszna głupota, powoli zastanawiam się czy nadal żyć w tym kraju, co chwile tylko nakładają nowe podatki...Swoją drogą zobaczcie jak wygląda formularz pit 2013 rok, jak tutaj coś zrozumieć. Jedyna opcja dać to księgowej do wypełnienia.

            Skomentuj


              #7
              Odp: co myślicie na temat.... podatku dodatkowego dla singli?

              Napisane przez laurunia20 Pokaż wiadomość
              My mamy swój wkład w rozwój kraju, dajemy i wychowujemy fajnie nowych obywateli, a oni biedni bedą pracować na emerytury np kwaśnych starych panien z mojej pracy, które robią karierę, a dla mam nie ma warunków za bardzo, a opiekunki drogie... także proponuję stare dawne bykowe.. i z tych podatków by się zbudowało żłobki, by pomogło się mamom, które chcą pracować, by się organizowało inne formy opieki dla dzieci, a mamom siedzącym w domu by się płaciło za to, bo to BARDZO TRUDNA PRACA!

              Nie mówiłabym tak, ale za bardzo się wychwalają te stare kawalery i stare panny,jak im się udaje i jaką karierę mają... otóż właśnie niech płacą państwu podatki jeśli chcą aby moje córki albo Wasi synowie/Wasze córki pracowały na ich emerytury. Nasze dzieci będą miały lepszą edukację, warunki, itd
              mam wrażenie, ze chyba na głowę upadłaś, zastanowiłaś się może, ze te "panny" nie mają dzieci, bo nie spotkały w swoim życiu nikogo z kim mogłoby założyć rodzinę i z tego tez powodu są samotne, a kariera jest ich sposobem na zabicie wolnego czasu, który Ty chociażby spędzasz z mężem i dzieckiem, jak czytam takie wypowiedzi to az mam ochotę Cię znaleźć i za włosy wytargać

              Skomentuj

                     
              Working...
              X