Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

rodzice męża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    rodzice męża

    kto lubi odwiedziny teściowej? Ja nie
  •    
       

    #2
    Ja lubie ale nie lubie jak ja ide do tesciowej .... bo mi dziecko zabiera :P
    Katarzyna

    Skomentuj


      #3
      U mnie to na szczęście nawet nie jest jakoś specjalnie źle. Obie umiemy się dyplomatycznie zachować i dzięki temu kłótnie należą do absolutnej rzadkości

      Skomentuj


        #4
        Oj ja bardzo nie lubie ani odwiedzin a tym bardziej teściowej, króra robi z całej mojej rodziny nic nie umiejacych ludzi i zawsze ma najwięcej do powiedzenia.wrrrr
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          #5


          u nas to przebiega bezproblemowo uff
          D

          Skomentuj


            #6
            U mnie to jest katastrofa...Zawsze jak do niej ide to sie denerwuje...Mówi mi jak mam wychowywac syna, jak go trzymac, co ma jeść, kiedy ma isć spac, ze mam z nim isc na spacer tego jest mase.Najlepszy jej tekst, a który mi najbardziej podnosi cisnienie to cyt."bo Miecia powiedziała, bo renata powiedziała..." - jej koleżanki z pracy...Głowa boli!
            Bartuś 26.06.08
            Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

            Skomentuj


              #7
              ja nie utrzymuje kontaktow z tescia ... ale kiedys, gdy u niej mieszkalismy (az cale 2tygodnie!) mowila mi, co mam robic ze swoim dzieckiem, chociaz sama nigdy nie miala doczynienia z takim malenkim, dzieckiem!
              Pozdrawiamy!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja też nie za bardzo lubię chodzić w odwiedziny, ale w sumie jest coraz lepiej na razie...

                Skomentuj


                  #9
                  Kurcze moja teściowa przychodząc do mnie zachowuje się jakby była u siebie...wszystkich ustawia po kątach . Chce jej coś powiedzieć, ale nie wiem jak to zrobić Może macie jakiś pomysł?

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez Basia101 Pokaż wiadomość
                    Kurcze moja teściowa przychodząc do mnie zachowuje się jakby była u siebie...wszystkich ustawia po kątach . Chce jej coś powiedzieć, ale nie wiem jak to zrobić Może macie jakiś pomysł?
                    Basia101 u nie było tak samo, teściowa mnie nawiedzała pare razy w miesiącu ale jak juz przyszła to wszędzie zaglądała,czy poukładane w szafkach, czy czyściutko wszędzie w końcu nie dałam rady i jej troszkę nagadałam,obraziła się na pewien czas, myślałam że się coś zmieni ale ta cholera miała 3tyg przerwy i od nowa! Ręce mi opadają
                    Wojtuś 28.11.2007

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      a ja z moją teściową się dogaduje. mieszkamy blisko siebie ale jest dobrze . w nic się nie wtrąca i jest miła.




                      Skomentuj


                        #12
                        a ja z moją teściową się dogaduje. mieszkamy blisko siebie ale jest dobrze . w nic się nie wtrąca i jest miła.




                        Skomentuj


                          #13
                          U mnie są wzloty i upadki Teściowa jest strasznie za synkiem...ja to jestem rywalka

                          Skomentuj


                            #14
                            1. Jak wam cos nie pasuje w tesciowych to powiedzcie mezowi, niech cos z tym zrobi.

                            2. Na teksty "Renata powiedziala...", albo "powinnaś..." w stosunku do wychowania dzieci, mozna powiedziec przekornie "a lekarz mi powiedział, ze ..." . Inna opcja: sluchac, przytakiwac, a robic swoje.

                            3. Uwazajcie na zęby jak je zagryzacie z poirytowania, zeby szkliwa sobie nie uszkodzic

                            4. Dlaczego ludzie tak bardzo sie boja, ze sie ktos na nich obrazi? Owszem nalezy rozmawiac z szacunkiem (nawet z tesciowa :P), no ale jesli jej to nie pasuje i sie obrazi trudno, bedzie spokoj.

                            Skomentuj


                              #15
                              Moja teściowa jest strasznie pomocna, ciągle by pytała a co ci pomóc, a co mam zrobić, a mnie to strasznie złości. Przecież nie powiem jej żeby mi poodkurzała bo mi głupio, więc ona twierdzi, że jej nie lubię, bo jej nic nie daję do roboty

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X