Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z roku '88

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Mamy z roku '88

    Pneumolan 16zł raz dziennie się go podaje





    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Mamy z roku '88

      Mialam dla Zuzy cos podobnego, ale nie pomoglo no i angine juz musielismy leczyc antybiotykiem niestety
      Zuzia




      Skomentuj


        #33
        Odp: Mamy z roku '88

        A od jakiego wieku sie go podaje??
        To bede musiala kupic malemu moze mu pomoze
        MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







        Skomentuj


          #34
          Odp: Mamy z roku '88

          Od 3 lat ale to jest roślinny i tak patrzę że w składzie nic takiego nie ma więc bym dała już 2.5 latkowi





          Skomentuj


            #35
            Odp: Mamy z roku '88

            Tylko ostrzegam , mi cyprian przez pierwsze 2dni zwymiotował ale to pewnie przez oczyszczanie z zalegających wydzielin. dzisiaj mu rano podałam znowu i niedawno zwrócił





            Skomentuj


              #36
              Odp: Mamy z roku '88

              no to dl mojego malego nie za bardzo bo my mamy dwa latka i nie caly miesiac
              MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







              Skomentuj


                #37
                Odp: Mamy z roku '88

                Cześć dziewczyny, co u Was słychać? Jak tam przygotowania do Świąt, prezenty juz gotowe? No i oczywiście co nowego u Waszych maluszków

                U nas po staremu, Zuza ciągle chora szczerze powiedziawszy to nie wiem po co place za przedszkole skoro ona do niego nie chodzi od poczatku była 12 dni, a kasy poszło od groma. Za każdym razem jak wraca to od razu z jakims choróbskiem z którym sobie nie radzi, ciągle mi łapie anginy, dorobiła sie juz nawet przerostu migdałków i obawiam się, że trzeba będzie usunąć Szczerze powiedziawszy to utknelismy w martwej strefie i nie wiem co robic. Mam nadzieje, że chociaz u Was jest lepiej.
                Zuzia




                Skomentuj

                       
                Working...
                X