Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zdrada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Iwonka886
    replied
    Odp: zdrada

    Napisane przez madureczka Pokaż wiadomość
    Chyba nie umiałabym wybaczyć zdrady, choć wiem, że wiele związków żyje nadal w zgodzie po tym jak jedno z partnerów zdradziło. Nawet gdzieś czytałam, ze zdrada jest potrzebna, ale absolutnie się z tym nie zgadzam.
    O nie, również nie uważam aby zdrada była potrzebna w związku...nigdy nie wybaczyłabym czegoś takiego i mi to by rozwaliło związek a nie wzmocniło..Jednak ludzie są różni i może potrafią wybaczyć - ja nie.

    Leave a comment:

  •    
       

  • madureczka
    replied
    Odp: zdrada

    Chyba nie umiałabym wybaczyć zdrady, choć wiem, że wiele związków żyje nadal w zgodzie po tym jak jedno z partnerów zdradziło. Nawet gdzieś czytałam, ze zdrada jest potrzebna, ale absolutnie się z tym nie zgadzam.

    Leave a comment:


  • Iwonka886
    replied
    Odp: zdrada

    Ja az taka wyrozumiała nie jestem Nie po to sobie przysiegaliśmy aby później takie rzeczy wyczyniać. Ze względu na dzieci tez bym nie wybaczyła...za bardzo by bolało.

    Leave a comment:


  • wyakin
    replied
    Odp: zdrada

    Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
    Nie ma wytłumaczenia dla zdrady - alkohol to nie powód do zdradzania. Jak się kogoś kocha to nie szuka się przygód na boku, bo mamy wszystko co daje nam szczęście. Nigdy nie wybaczyłabym zdrady.
    A ja nie mówię, że nigdy bym nie wybaczyła. Bo kiedyś się nad tym zastanawiałam, i jeśli mąż by przepraszal, żałował, starał się to naprawić to pewnie wybaczyłabym, ze względu na dzieci.

    Leave a comment:


  • Iwonka886
    replied
    Odp: zdrada

    Nie ma wytłumaczenia dla zdrady - alkohol to nie powód do zdradzania. Jak się kogoś kocha to nie szuka się przygód na boku, bo mamy wszystko co daje nam szczęście. Nigdy nie wybaczyłabym zdrady.

    Leave a comment:


  • wyakin
    replied
    Odp: zdrada

    Nie zdradziłam i nie zostałam zdradzona, mam nadzieję. Nie wyobrażam sobie tego, bo jeśli kogoś się kocha to się nie zdradza. A alkohol np. to dla mnie żadne wytłumaczenie.

    Leave a comment:


  • Becia88
    replied
    Odp: zdrada

    ale to nawet nie chodziło o nudę bo w naszym związku zawsze było ciekawie :P po prosu stres w jego pracy zaczął przenikać do naszego życia, naszej sypialni, nie dało się z nim rozmawiać, żyć, tragedia. Ale na szczęście udało się nam to przetrwać.

    Leave a comment:

  •    
       

  • czekladka24
    replied
    Odp: zdrada

    są sytuacje, że zdrade się wybacza ale nie zapomina, nie zdradziłąbym męża uważam że w związku można sobie wszystko uatrakcyjnić aby nie było nudy i monotonii

    Leave a comment:


  • Becia88
    replied
    Odp: zdrada

    ja nie zdradziłam chociaż było bardzo blisko. Z narzeczonym mieliśmy poważny kryzys w związku i mój przyjaciel zabrał się za pocieszanie mnie, a wiecie jak mężczyźni traktują pocieszanie kobiety. Na szczęście do niczego nie doszło, z narzeczonym wyszliśmy z kryzysu a przyjacielowi wyznaczyłam wyraźne granice których nie wolno mu przekraczać.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: zdrada

    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
    Tak masz rację ,że do zdrady wystarczy impuls, ale to również zależy od tego jak człowiek zyje na codzień. Gdzie pracuje, co robi popołudniami itp.
    Jeśli pracuje się w zakładzie gdzie jest mieszanka płci to łatwiej o zdradę niż w pracy gdzie są same kobiety lub mężczyźnie. Jeśli po południu człowiek zamiast siedzieć w domu i czekać na drugą połowę chodzi z kolegami/ koleżankami po róznych ciekawych miejscach to równiez ma większą możliwośc zdrady. Tak mi sie wydaje, a moze ja to sobie tak tłumaczę żeby nie mieć myśli ze mąż mnie może zdradzać. No bo gdzie jak cały czas w pracy z chłopami a po pracy do domu wraca i z dziećmi siedzi
    Ja to kiedyś miałam myślenie że jak nie będę o siebie dbała to mąż poszuka sobie innej ale później zrozumiałam też że nie o to chodzi Nie maluje się wyzywająco tylko skromnie ale o związek też trzeba dbać Chociaż kłócimy się często to i tak się pogodzimy
    Najgorsze w związku to są rozłąki kiedy mąż wyjeżdża :/

    Leave a comment:

  •    
       

  • emmaz
    replied
    Odp: zdrada

    Ja wybaczyłam zdradę. Było ciężko ale się udało. Obecnie nadal nie mam pełnego zaufania do męża ale staramy się ze sobą żyć dla dobra dzieci oraz powoli odzykujemy do siebie zaufanie. Było ciężko ale doszłam do wniosku,ze dam mu tę jedyną szansę. Mąż się obecnei bardzo stara oraz mam nadzieję,że powoli uda mu się odbudować to co stracił. Chodziliśmy na terapię dla par . Takie spotkania odbywają się w Warszawie na Mickiewicza, tutaj możecie sobie o tym poczytać: https://www.sensity.pl/oferta-terape...par-malzenstw/ . Dla nas była to dosłownie ostatnia deska ratunku.

    Leave a comment:


  • teresa211186
    replied
    Odp: zdrada

    Napisane przez furgomo Pokaż wiadomość
    Czasami do zdrady wystarczy impuls. Można wybaczyć, ale wtedy to tylko woda na młyn. Sam przechodziłem przez rozwód i nie życzę tego nikomu jednak jakby ktoś w Warszawie miał z tym problem to niech sobie wygoogluje mecenas Budrewicz w Warszawie. Jeśli chodzi o sprawy rozwodowe to człowiek, który zdecydowanie zna się na rzecz.
    Tak masz rację ,że do zdrady wystarczy impuls, ale to również zależy od tego jak człowiek zyje na codzień. Gdzie pracuje, co robi popołudniami itp.
    Jeśli pracuje się w zakładzie gdzie jest mieszanka płci to łatwiej o zdradę niż w pracy gdzie są same kobiety lub mężczyźnie. Jeśli po południu człowiek zamiast siedzieć w domu i czekać na drugą połowę chodzi z kolegami/ koleżankami po róznych ciekawych miejscach to równiez ma większą możliwośc zdrady. Tak mi sie wydaje, a moze ja to sobie tak tłumaczę żeby nie mieć myśli ze mąż mnie może zdradzać. No bo gdzie jak cały czas w pracy z chłopami a po pracy do domu wraca i z dziećmi siedzi

    Leave a comment:


  • furgomo
    replied
    Odp: zdrada

    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
    Mam nadzieję ze mąż mnie nigdy nie zdradzi, ale ja jestem taką osobą co potrafi przebaczyć i myślę że bym mu przebaczyła. Na pewno dużo by mnie to kosztowało nerwów i czasu ale tak Go kocham że wybaczyłabym
    Czasami do zdrady wystarczy impuls. Można wybaczyć, ale wtedy to tylko woda na młyn. Sam przechodziłem przez rozwód i nie życzę tego nikomu jednak jakby ktoś w Warszawie miał z tym problem to niech sobie wygoogluje mecenas Budrewicz w Warszawie. Jeśli chodzi o sprawy rozwodowe to człowiek, który zdecydowanie zna się na rzecz.

    Leave a comment:


  • sylwusia8
    replied
    Odp: zdrada

    Moim zdaniem są ludzi, którzy są bardziej podatni na zdrady, i są ludzie którzy są mniej podatni na zdrady. Wszystko zależy od naszego systemu wartości, światopoglądu i nastawienia do życia. dla jednych zdrada to będzie koniec świata, a dla innych drobne przewinienie. Ważne by się zawczasu poznać i rozeznać jak do tego tematu podchodzi nasz partner a jak my i czy to ma szansę zadziałać?

    Leave a comment:


  • teresa211186
    replied
    Odp: zdrada

    Mam nadzieję ze mąż mnie nigdy nie zdradzi, ale ja jestem taką osobą co potrafi przebaczyć i myślę że bym mu przebaczyła. Na pewno dużo by mnie to kosztowało nerwów i czasu ale tak Go kocham że wybaczyłabym

    Leave a comment:

       
Working...
X