Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sex dniem czy nocą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sex dniem czy nocą

    ja jestem wstydliwa i wolę nocą, bo mało widać. Ostatnio jednak mam ochotę zmienić swoje przyzwyczajenia. Ciekawe, co na to mój mąż
  •    
       

    #2
    To koniecznie sprawdźcie Może będzie lepiej!!! Życzę powodzenia!

    Skomentuj


      #3
      A ja nocą, to prawie nie widzę mojego partnera, bo ma ciemny kolor skóry

      Skomentuj


        #4
        Ja osobiście lubię seks o każdej porze, byle był odpowiedni nastrój i możliwości.
        Kryształ jest sercem miecza,
        Serce jest kryształem Jedi,
        Jedi jest kryształem Mocy,
        Moc mieczem serca.
        Wszystko jest jednością,
        Kryształ, miecz, Jedi.

        Skomentuj


          #5
          wszedzie i o kazdej porze, teraz niestety nie da rady bo maluszek
          Kinia & Aminka

          Skomentuj


            #6


            No wlasnie. Wtedy, kiedy spia dzieci)))
            D

            Skomentuj


              #7
              Teraz to sporadycznie sie coś dzieje , zmęczenie daje we znaki ale jak juz coś ma byc to jak malutka śpi
              Katarzyna

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Chyba pora to nie ma specjalnego znaczenia, co prawda wieczorem to ja czasem już z nóg padam i średnio mi się wtedy chce...

                Skomentuj


                  #9
                  Ja lubię nocą .... jakieś świece czy nocna lampka. Nie lubię kochać się, gdy jest jasno, bo czuję się "oglądana" a doskonałości mam trochę

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez koniczynka Pokaż wiadomość
                    Ja lubię nocą .... jakieś świece czy nocna lampka. Nie lubię kochać się, gdy jest jasno, bo czuję się "oglądana" a doskonałości mam trochę
                    Koniczynka skoro doskonałości to co tu się ukrywać, trzeba iść na całość! A powiedz mi która z nas nie ma zastrzeżeń do swojej urody???

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      A myslicie, ze mezczyzna w 100% akceptuje swoj wyglad. Mezczyzna lubi patrzec, nie zabraniajcie tego. Jak sie kochacie, to znacie sie nago i nie ma czego sie wstydzic. A wierzcie mi, ze podniecony mezczyzna nie mysli o tym jak wygladacie, tylko wgapia sie w wasze cialo i sie podnieca coraz bardziej i podabacie sie mu wtedy jeszcze bardziej

                      Skomentuj


                        #12
                        ja mogę i w dzień i w nocy. kiedyś się wstydziłam w dzień, myślałam że sie nie spodobam mężowi. ale mnie przekonał jak jest ochota w dzień to czemu czekać do wieczora? byle by malutka spała




                        Skomentuj


                          #13
                          My czasami kochamy się w dzień, ale raczej wole noc

                          Skomentuj


                            #14
                            ja lubię i w dzień i w nocy. tylko dzieci nam przeszkadzają za dnia,wiec zostaje noc.

                            Skomentuj


                              #15
                              dobra wiadomość dla tych Pań, które lubią jak jest ciemno....teraz nawet można kochać się w dzień bo o 17-18 jest już ciemno hihihi

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X