Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czyje to dziecko???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czyje to dziecko???

    Dziewczyny, czy jak kobieta kocha się jednego dnia z dwoma facetami, a później okazuje się że jest w ciąży... to czy jest w stanie stwierdzić którego z nich jest to dziecko???
  •    
       

    #2
    Bez testów DNA to chyba niemożliwe...Oczywiście istnieje możliwość, że już po narodzinach dziecko będzie uderzająco podobne do biologicznego ojca...
    Chociaż to troszkę dziwna sytuacja, nie uważasz??

    Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

    Różności do postów
    GALERIA OLAFKA

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez cukiereczek Pokaż wiadomość
      Dziewczyny, czy jak kobieta kocha się jednego dnia z dwoma facetami, a później okazuje się że jest w ciąży... to czy jest w stanie stwierdzić którego z nich jest to dziecko???
      niewiem czy to prawda czy nie,ale moja znajoma kochala sie dwa razy w ciagu 2godzin z dwoma facetami,zaszla w ciąze z bliżniakami i ma synka i córeczka,dzieci mają dwoch różnych ojców;O

      Skomentuj


        #4


        to niezla historia A jakie maja relacje rodzinne?
        D

        Skomentuj


          #5
          O rany, nie do wiary

          Skomentuj


            #6
            ale czy to mozliwe ?????

            Skomentuj


              #7
              Różne cuda w naturze się zdarzają... ale to rzeczywiście zaskakujące!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                A wracając do tematu, to bez testów, chyba trudno stwierdzić. Ja tam bym się nie połapała...

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez agisek Pokaż wiadomość
                  niewiem czy to prawda czy nie,ale moja znajoma kochala sie dwa razy w ciagu 2godzin z dwoma facetami,zaszla w ciąze z bliżniakami i ma synka i córeczka,dzieci mają dwoch różnych ojców;O
                  Niezła historia

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez agisek Pokaż wiadomość
                    niewiem czy to prawda czy nie,ale moja znajoma kochala sie dwa razy w ciagu 2godzin z dwoma facetami,zaszla w ciąze z bliżniakami i ma synka i córeczka,dzieci mają dwoch różnych ojców;O
                    Hm... kiedyś gdzies widziałam (nawet nie wiem czy to informacja
                    z pewnego źródła ) babka miała dwie macice i nosiła w sobie dwoje
                    dzieci poczętych w innym czasie,hm.... więc może i coś takiego jest możliwe.
                    A potwierdziła to badaniami DNA ??
                    A swoją drogą.... o kurde !!!!!!!!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Niezły numer
                      Zgadzam się z dziewczynami. Tylko test DNA wyjaśni sprawę.

                      Skomentuj


                        #12
                        ..hm...

                        pewnego dnia miała solidny "apetyt" a po 9 miesiącach nielada problem. Nawet wcześniej. Nie zazdroszczę.
                        Sylwia

                        Skomentuj


                          #13
                          historia kosmiczna, ale czy nie możliwa? ale nawet jeśli zaszła w tą ciążę z 2 facetami to co się dzieje gdy mają oni różane grupy krwi? Przecież organizm matki nie przyjmie dzieci z różnymi grupami....jedno dla drugiego będzie pasożytem...Trudna sprawa

                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                            Hm... kiedyś gdzies widziałam (nawet nie wiem czy to informacja
                            z pewnego źródła ) babka miała dwie macice i nosiła w sobie dwoje
                            dzieci poczętych w innym czasie,hm.... więc może i coś takiego jest możliwe.
                            A potwierdziła to badaniami DNA ??
                            A swoją drogą.... o kurde !!!!!!!!
                            To było w telewizji ja to oglądałam

                            Skomentuj


                              #15
                              nieźle... aż nie chce sie wierzyć


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X