Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziecko woli innych ode mnie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziecko woli innych ode mnie

    Jak zabawić niemowlę
    Last edited by martawiesztort; 11-12-2010, 23:38.
    Olinka
  •    
       

    #2
    Odp: Dziecko woli innych ode mnie

    trzeba byc szczerze usmiechnietym i robic z siebie durnia
    gadac stroic miny itp kazde dziecko lubi co innego.

    Skomentuj


      #3
      Odp:

      Moj synek ma 5 m-cy, staram się być najlepszą mamą na świecie, myslę że w żadnej sytuacji jak dotąd nie zawiodlam mojego maleństwa, wszyscy to widzą że jest dla mnie całym światem, spędzam z nim każdą chwilę, nigdy z nikim nie zostawiam, zabieram ze sobą gdziekolwiek się wybieram.Mały jest niesamowicie pogodnym dzieckiem. Jedno co mnie niepokoi to fakt, że gdy widzi swoją babcie (moją mamę) a w drugiej kolejności swojego tatę to ja moglabym nie istnieć, śmieje się do nich w niebogłosy, aż trzęsie się z radości na ich widok. Natomiast ja mogłabym robić z siebie tego przyslowiowego "durnia" a nigdy nie wywoluje to w małym takiej euforii, czasem nawet się nie smieje. Jest mi przykro, że mój skarb woli innych ode mnie.. Jak to zmienić? Albo co robię źle?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dziecko woli innych ode mnie

        doczekasz sie jeszcze tego usmiechu tylko do Ciebie, u nas nikt Gosi nie rozsmieszał oprocz braciszka, do innych nawet kąciki ust sie nie podnosily, ale do czasu, teraz do wielu sie smieje w glos.
        mysle ze to moze wynikac z tego ze uwaza ze Ty i On to to samo, dopiero pozniej sobie to uswiadomi ze jest od Ciebie odłączny - a wtedy nawet na 2sekundy nie bedziesz mogla zniknac mu z oczu, a na goscinie nie zejdzie z twoich rak bo tylko przy tobie bedzie czul sie bezpieczny.

        nie badz zazdrosna o wzgledy, bo to i tak Ty jests najwazniejsza w jego zyciu.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dziecko woli innych ode mnie

          witam,
          to jest zupelnie normalne jak sama piszesz Ciebie ma caly czas!! a tu nagle pojawi sie babcia czy tato wroci po pracy, dziecko sie cieszy z malej odmiany
          dopoki nie zaszlam w ciaze pracowalam jako nianka i co tu wiele mowic, dzieci uwielbialy byc ze mna, rodzicow tylko z pokoju wypedzaly ( dosc niezreczne sytuacje ) . Tak to juz jest, Ty jestes zawsze przy swoim maluszku a jak ktos nowy sie pojawi to jest dla niego atrakcja. Nie jest to tak ze Twoje dziecko mniej Cie lubi od innych, ono Cie kocha! I ma pewnosc ze zawsze przy nim jestes i bedziesz

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dziecko woli innych ode mnie

            niemowlęta lubią tez kolory i to jak się do nich łagodnie mówi

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dziecko woli innych ode mnie

              ojej, nie przejmuj się tym proszę, dziecko jest po prostu zaciekawione nowymi twarzami, twoją obecność czuje i jest szczęśliwe z innymi osobami tylko dlatego, że czuje się bezpiecznie dzięki twojej obecności. nie przejmuj się, jesteś jego całym światem

              Skomentuj

                     
              Working...
              X