Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Metody naturalne czy antykoncepcja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ta i jeszcze przepraszac za zwrocenie uwagi ...

    Skomentuj

    •    
         

      jezu a czy ja mowie o przepraszaniu ??




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Jesli juz uzywasz imion biblijnych to pisz je z duzej litery - to tak poza tematem.

        A tamta wypowiedz byla ironiczna - widac nie zrozumialas aluzji.Nie mam zamiaru grzeczniutko prosic o czytanie ze zrozumieniem tematow juz istniejacych ani błagac by ktos raczyl przeszukac forum. Zbyt dlugo tu jestem by sie przed kims płaszczyc. Nie ja jedna bylam swiadkiem - jak sie grzecznie zwraca uwage to albo Cie oleja albo zbesztaja. Zreszta niedublowanie tematow to nie przysluga a obowiazek.I skonczmy ten temat ...
        Last edited by antalis; 30-07-2009, 18:52.

        Skomentuj


          Sloneczko8 ależ masz rację, należy robić to grzecznie.
          Tak zwróciła uwagę Antalis:

          Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
          A moze by tak przeszukac isteniejace juz tematy i ew tam zadac pytanie ?
          co w tym niegrzecznego ?

          antalis ma rację, obojętnie czy się prosi czy błaga czy krzyczy reakcja jest taka sama. A szkoda, bo przecież informacje na jakiś temat przydatne są dla większej rzeszy internautów. Ale jak się robi bałagan ciężko jest
          z tych postów coś sensownego wyłapać, stąd prośba większości forumowiczek o ład i porządek.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Regulon

            Witam
            Chciałabym dowiedzieć się od mam które zażywają te tabletki jakie są wady, a jakie zalety tej antykoncepcji.
            Wczoraj ginekolog przepisał mi te tabletki zamiast Dianine, bo mam bardzo brzydką ostatnio cerę.
            Jestem ciekawa czy po tych tabletkach się bardzo tyje tyje (moja koleżanka bowiem twierdzi że bardzo od nich przytyła) i czy cera faktycznie wygląda lepiej po stosowaniu Regulonu.

            Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
            "Walcz o to, co kochasz!"

            Skomentuj


              Wystarczylo napisac posta w temacie ANTYKONCEPCJA a nie dodawac kolejny temat ....

              Skomentuj


                Niestety na temat Regulonu nic nie znalazłam dlatego założyłam osobny topic

                A bardzo mi zależy o opiniach na temat tych tabletek.
                "Walcz o to, co kochasz!"

                Skomentuj

                •    
                     

                  ehh...

                  Skomentuj


                    Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

                    tuż po tym jak się odstawi hormony albo jak się jeszcze zażywa, to często zdarzają się ciąże mnogie, jest to już udokumentowane, także jak się nie chce bliźniaczków, to trzeba uważać. Ja tam bym chciała bliźniaki ;o

                    Skomentuj


                      Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

                      Nie wierzę w metody naturalne. Jeśli ktoś na 100% nie chce mieć dziecka, raczej nie powinien im ufać.
                      W moim przypadku na dziecko jest jeszcze trochę za wcześnie. Regularnie biorę xxx tabletki antykoncepcyjne i nie muszę żyć co miesiąc w stresie, oczekując na okres.
                      Last edited by disne; 23-06-2020, 20:51. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

                        również nie ryzykowałabym metody naturalnej wolę mieć pewność i biorę tabletki

                        Skomentuj


                          Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

                          Nie słyszałam jeszcze, aby antykoncepcja wpływała na rodzaj i ilość potomstwa. Podejrzewam, że to bzdura. Zapytaj jakiegoś specjalistę.
                          Last edited by disne; 23-06-2020, 20:52. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

                            Metody naturalne w 100%. Ktoś pytał gdzie się ich nauczyć? Najlepiej w poradni dla narzeczonych, jeszcze przed ślubem. Ale w internecie też się znajdzie na pewno, choć z fachowcem u boku łatwiej to pojąć.

                            Skomentuj


                              Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

                              Mamy XXI wiek, dziewczyny Nie wygłupiajcie się z tymi naturalnymi metodami.

                              Skomentuj


                                Odp: Metody naturalne czy antykoncepcja?

                                Napisane przez polrun Pokaż wiadomość
                                Mamy XXI wiek, dziewczyny Nie wygłupiajcie się z tymi naturalnymi metodami.
                                Właśnie dlatego, że mamy XXI wiek to wiemy co nam szkodzi i jak fatalne są dla naszego organizmu skutki antykoncepcji!!! I właśnie dlatego, że mamy XXI wiek możemy się przed tym ochronić.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X