Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mam większą ochotę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Napisane przez abi1988 Pokaż wiadomość
    ja do jakiegos 30 tc tez bylam niewyzyta ale odkad zrobilo mi sie ciezko i brzusio mi przeszkadza ciezko mnie namowic... zobaczymy jak bedzie potem
    W internecie napewno znajdziesz wiele stron na których przedstawione zostały najlepsze pozycje dla kobiet w ciąży. Wiem coś o tym

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Dziewczyny to od razu poradzcie jak faceta przekonac, ze nic sie nie stanie i czy raktycznie nic sie nie stanie. Jestem teraz w 3 miesiacu ciazy, z anim on przyjedzie bede w 4 i mimo tego, ze szalenie mam ochote to jakos sama sie boje, ze cos malenstwu sie stanie, poronie czy cos w tym stylu, ale z drugiej strony nie chcialabym rezygnowac z sexu. Lekarza nie spytam, bo mama ze mna chodzi i mi przy mamie glupio.
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        #18
        m sie kochalismy do 7 miesiaca,jesli ciaza nie jst zagrozona to tez mozecie jak macie ochote,moj ozniej nie chcial bo bal sie ze zrobi nmalenstwu krzywde

        Skomentuj


          #19
          A ja w ciazy balam sie takiego spontanicznego sexu i gwałtownych ruchów a teraz pozwalam sobie na wszystko i musze przyznac ze jest duzo lepiej niz przed ciaza
          Wikunia 04.08.2008r

          Skomentuj


            #20
            Odp: mam większą ochotę

            nie wiadomo, czasem znika a czasem nie, to w dużej mierze zależy od hormonów, ale nie przyzwyczajałabym się na twoim miejscu do tego stanu, bo prawdopodobnie zniknie ;p

            Skomentuj

                   
            Working...
            X